Recenzováno: 5. září 2017

zdravim dnes jsem se vratila domu a jsem zcela spokojena.Hotel je sice stary ale sluzby super.zacnu pokojem ,ten byl cisty kazdy den menene povleceni, rucniky vse doplnene i balena voda.nabytek stary ,ale bez prachu.Restaurace vzdy cista dostatek jidla vyber.dvakrat denne ryba a dva druhy masa.ryze, brambory lusteniny.stolecky vzdy ciste.bordel delali jedine ty mistni prasata ,ktery neumi stolovat .personal vzdy bezel a vse hned uklidil.plaz byla super.byla jsem spokojena.ja nepotrebuji novy nabytek me staci kvalitni sluzby a to tento hotel poskytuje.stolecek jsme meli upatlany jednou tak jsem poprosila o utreni a vse bylo vzdy pak ok.tak ze za me super dovca.

Tip ohledně pokoje: super vyhled na more i zahradu a centralni bazen pokoj cislo 375
Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli milenkabohata1.
Recenzováno: 17. srpna 2017

Hotel hlásící 4* je i na Egypt velmi podprůměrný. Jeho nejlepší léta jsou ta tam a jediné o čem se dá vyjádřit velmi pochvalně je personál, který se opravdu snaží, ovšem je bez šance, neboť obsluhy je málo a prostě nestíhá. Ostatní je na velmi podprůměrné úrovni a za cenu, za kterou nabízejí tento hotel české CK (EXIM) jde o předraženou dovolenou. Neustále se opakující, velmi nenápadité jídlo, nedostatek nádobí, nebo ručníků, nefungující klimatizace ve společných prostorách, všudepřítomný chlívek, nedostatek nápojů, all inclusive je v podstatě plná penze, neboť mezi jednotlivými jídly nejste schopen cokoliv dostat a pokud prošvihnete hlavní chod, musíte hold čekat až na další, ústřední jezero bez vody, moře, kde nejste schopni ani po 10-ti minutách chůze dosáhnout větší hloubky než po kolena, nejsou jedinými, ale zásadními nedostatky hotelu. V okolí hotelu najdete 80% obchodů zavřených, jednu, dvě restaurace, kde si můžete v případě, že už máte plné zuby vařeného hovězího, syrového kuřete a rýže, zajít na velmi chutné jídlo.
Velkým plusem hotelu (respektive Egypta) je fakt, že aktuální ceny potápění a výletů jsou tak nízko, že se za pár EUR můžete celý den potápět u těch nejkrásnějších korálových útesů. Ty a také egyptské památky tak zůstávají jednou devizou dovolené v této zemi. Ovšem v JINÉM hotelu, než Aurora!

Tip ohledně pokoje: Nedoporučuji vybírat jakýkoliv pokoj, ale jiný hotel
Datum pobytu: srpen 2017
2  Poděkujte uživateli 308pavel_.
Recenzováno: 4. srpna 2017

Hotel Aurora oriental resort je nabízen CK jako pětihvězdičkový...Opravdu nevím, kde ty hvězdičky září, ale v tomto hotelu určitě NE. Hned při příjezdu nás posadili delegáti k tak špinavým stolům v recepci, že už v tu chvíli bylo jasné, že zde není něco v pořádku. Hotel bych hodnotila bych tak na dvě hvězdy:
Největší katastrofa byla jídelna. Špína kam se podíváte, zápach, jídlo poházené na stolech, na zemi, židlích personál se jen usmívá. Takový nehygienický bordel jsme ještě nikdy na dovolené nezažili. (Špinavé talíře, příbory, stoly, kelímky, protože sklenice nebyly). Absolutní nedostatek veškerého nádobí, které se válelo i několik dní na chodbách hotelu u pokojů arabské klientely. Jedním slovem - hnus.
Pokud se jedete do Egypta potápět, tak v tomto hotelu jste na špatném místě. Voda v moři má 20 -40cm cca do délky 500m. Koupání přes 400m dlouhé molo je ohraničené a výška vody je cca 130 cm. O koupání a šnorklování se vám může jen zdát. Další problém - teplé nápoje, často nebylo některé pití. Na všechno fronty, kde jako zahraniční host jste na posledním místě. Slibovaná večeře, v Italské restauraci, jak uvádí CK, tak o té tam nikdo neví. Pozdní snídaně a obědy - tak to stojí za to vidět....Zakouřený a špinavý loby bar, který je jediný večer otevřený a to vám mezi stoly ještě děti hrají fotbal, takže vám občas přistane balón v kávě nebo pití. Většina klientů, kteří přiletěli do hotelu v našem termínu stejně jako my, se nechali přestěhovat do jiných hotelů.
Hodnocení velmi negativní.

Datum pobytu: červenec 2017
7  Poděkujte uživateli rencakrizova.
Recenzováno: 2. srpna 2017

Nejsem rasista ani xenofob,procestoval jsem s batohem destinace, kde byla hygiena v jiné rovině, ale aby byl bordel,smrad u každého jídla v rádoby 5 hvězdičkovém hotelu,neustálý nedostatek kelímků (logicky fronty na pití,pití teplé,protože nebylo vše nachystáno před otevřením barů),animační program bez denního rozpisu (co,kdy,kde), v hotelu polovina hostů jsou Egypťané,kteří nemají až na pár výjimek zákl.kulturní a hygienické návyky,žádné snacky mezi hlavními jídly, moře asi 800 metrů po kotníky max.kolena,deklarované šnorchlování až po 20 minutách chůze u vedlejších hotelů na jejichž molo Vás nepustí...Po stížnostech a neustálých připomínkách mírné zlepšení, ale kvalita služeb nedosahuje ani 2 hvězd

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli Petr Ž.
Recenzováno: 1. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel odpovida pro mne 2 hvezdickam a to za plaz a prumerne pokoje. O jidelne.. tohle byl Chanov nebo Karvina 6!!!! Takovy humus to snad člověk nezazil dokud nezazije v Aurore. Hotel opravdu spina, smrad snad uplne všude jak na pokojich, chodbach a v jidelne na bliti!!! Jidlo po zemi, proste vsude..nedostatek plastovych sklenicek do kterych lejou piti.. proste nic co by bylo aspoň na urovni ve 3* hotelu!!

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli Tálie O.