Recenzováno: 17. srpna 2018

Původně jsme se s přítelkyní nemohli shodnout na destinaci, ale nakonec jsme vybrali Auroru v Sharmu.. Za nás jedna z vůbec nejlepších dovolených.. Ikdyž jsme po příjezdu měnili pokoj, tak jinak bylo vše na výbornou.. Ihned k nám přišel uklizeč, představil se a řekl nám, že se nám bude starat o pokoj.. Opravdu... každý den čisté ručníky, voda na pokoji a vcelku i pěkně uklizeno. Snídaně bohatá (pokaždé jsme si vybrali), obědy jsme první dny trávili na restauraci, ale asi třetí den jsme začali jíst na pláži v baru. kde se dělala pizza, hot dogy, burgery atd... Co se týče pití a ledu, tak jsme bohužel až v poslední den vyzjistili, že led na pláži a u bazénu je varáběn z balené vody (25l demižóny) čili led v pohodě.. Na restauraci to tak není, takže se uplně nedporučuje. a každý týden chodí obsluha na kontrolu ledomatu a čištění filtrů.. Večeře cca první tři dny chutnaly, ale pak už jsme moc nevěděli co, tak jsme vetšinou jedli čerstvé těstoviny (čekačka max 5 minut i při plné restauraci) Nbojte se na personál usmívat a občas jim nějakej ten dolar dát.. uvidíte, že se k vám budou chovat upně jinak.. na snídani, oběd i večeři jsme vždy měli připravený stůl a ani pro pití jsme si chodit nemuseli.. Hned vedle resortu Hard Rock a tam bezkonkurenční obsluha a jídlo.. Je pravda, že moře je spíše takové brouzdálko, ale pokud si člověk vezme boty a vyrazí šnorchlovat, tak určitě na korály narazí.. ikdyž nejsou nějak extra veliké, tak podvovní život je tam krásný.. Je to směrem k dlouhému molu na pravé straně.. a NE opravdu tam lodě nejzdí, jak tu někteří psali.. Rozhodně vyhledejte na plaži ALEXE a BRYANA. Alex nabídne výlet na šnorchlování a potápění za slušné peníze a Bryan nabízí vodní sporty, čtyřkolky, atd... rozhodně nekupujte výlety a ostatní zážitky na hotelu, nebo přeš cestovku... na pláži je cena nejnižší a občas se dá i usmlouvat :) Animačních programů jsme se nezůčaňovali.. Večerní bar je otevřený cca do půlnoci a nestalo se, aby něco došlo.. pokud máte rádi pivo, tak si nedávejte to z lahve, ale pokud mají to čepované.. čepované se dalo pít a dokonce i chutnalo :) Na hotelu jsou dva obchůdky.. jeden s hadrama ( usmlouváte materiálově kvalitní oblečení za slušný peníze) a druhý obchůdek je taková všehochuť suvenýrů, dýmek, perfému, atd.. Delegát vám bude při příjezdu říkat, aby jste nechodili mimo resort.. BLBOST.. okolí hotelu je plné obchodů, kde nakoupíte hromadu věcí :) HLAVNĚ SMLOUVEJTE... Užijte si to stejně, jako MY.. bylo to super :) Kuba a Monika

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Kuba_Kramar.
Sanaa W, P.A to Director of Operation v zařízení Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. srpna 2018

Drahý hoste,
Děkujeme za recenzi. jsme rádi, že jste si v Aurora Oriental Resort měli skvělý čas a těšíme se, že vás brzy přijdeme zpět. Neváhejte a dejte nám vědět, jakmile si rezervujete svou příští dovolenou. uděláme vše, co je v našich silách, abychom učinili s námi ještě příjemnější.

Recenzováno: 15. března 2018

+ velké a čisté pokoje
+ velmi dobrý personál rychle řešící jakékoliv naše potíže
+ uspokojivé jídlo (vynikající sladkosti)
+ velmi hezká a udržovaná zahrada
- hotel balancoval na hraně svých kapacit
- příliš mělké moře (200 - 300 metrů vody po kotníky!)
- obtěžující muzika na pláži
- na moři žádné vlny
- nepříjemné mořské dno (porostlé řasami a chaluhami..)

Ubytovací zařízení odpovídalo své cenové kategorii. Jídlo nebylo žádná sláva, ale vždy jsme si něco našli a nestěžovali si. Horší to bylo s kapacitami zařízení, které nebyly na tak velký nápor hostů připraveny. Nezřídka se nám stalo, že na večeři pouštěli hosty po skupinkách kvůli přeplněné restauraci. Po několika takových zkušenostech jsme se raději rozhodli večeře po zbytek pobytu zcela vynechat.

Moře bylo pro nás obrovské zklamání, i když jsme na pozvolný vstup do moře byli připraveni. Avšak každý den se více než čtvrt kilometru brodit vodou, která nám při přílivu sahala maximálně ke kolenům, bylo i pro nás dost. S klidnou hladinou bez vln jsme si pak připadali spíš jak v nějaké zátopové oblasti postižené povodní než u moře.

Okolí hotelu nebylo nijak malebné, ale dostupné krámky a nákupní možnosti byly výhodou. Našli jsme i vynikající místí restauraci Arab Bucks, kde za velmi příznivé ceny dělali vynikající jídla, koktejly, kávu, zmrzliny a nebo shaky.

Dovolenou v Aurora Oriental Resort hodnotíme celkově jako uspokojivou, ale už se tam nevrátíme.

Tip ohledně pokoje: Pokoje blíž k silnici u malého bazénu se mi zdály klidnější.
Datum pobytu: říjen 2017
2  Poděkujte uživateli vladimirmailbox.
Sanaa W, P.A to Director of Operation v zařízení Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. března 2018

Дорогие гости!

Большое спасибо, что нашли время написать комментарий о вашем отдыхе в Aurora Oriental Resort. Мы ценим ваш отзыв и постараемся сделать все возможное чтобы улучшить ва отдых. Надеемся Вы приедете к нам еще не один раз. Если у Вас возникнут вопросы, пишите нам.
Будем рады ответить

Recenzováno: 16. listopadu 2017

- hotel je blízko nákupního centra La Strada
- k hotelu patří písčitá pláž
- V hotelu je zbytečně velká a nevyužitá zahrada
- wifi je v hotelu na recepci zdarma
- disco zdarma, ale za pití se platí
- jacuzzi I fitness- ZDARMA
- pokoje jsou menší, bez coffe setu, ale mají DVD na pokoji ( každopadně nikde nejsou k zapůjčení žádně filmy :( )
- bazény menší, ale vyhřívané
- na pokoji není trezor- pouze na recepci
- supermarket přímo v hotelu ( v nabíce hl. Místní potraviny)
můj názor: Fajn hotel, se vším co člověk potřebuje. Spíš pro lidi co se nechtějí moc potápět. Je tu strašně dlouhé molo a na konci nic moc není k vidění. Spíš pro méně náročné klienty.

Datum pobytu: říjen 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
2  Poděkujte uživateli Barborka B.
Sanaa W, General Manager Office v zařízení Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2017

Уважаемые гости!

Большое спасибо за ваш комментарий. Мы рады, что вам понравилось отдыхать в Aurora Oriental Resort. Мы с нетерпением ждем Вас опять в нашем отеле и постараемся сделать ваш отдых еще приятнее.

С наилучшими пожеланиями, менеджмент отеля.

Recenzováno: 6. října 2017 prostřednictvím mobilu

Vše podle představ a recenzi. Díky delegátovi a změně pasky strava zabezpečena v restauraci což naprosto změnilo první názor na úroveň stravování. Zájezdy doporučuji kupovat u místní cestovní agentury což je za poloviční cenu ve stejné kvalitě,

Datum pobytu: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli B3059GMjan_.
Recenzováno: 28. září 2017

Nejsem typ člověka, který dá na recenze, nebo píše recenze, protože většinou dám na vlastní názor a úsudek. Proto jsem nevěnoval recenzím na tento hotel takovou míru, což se ukázalo pak jako chyba. Zájezd jsem kupoval v době, kdy ho začla CK Blue Style zrovna nabízet, a žádné recenze od čechů nebyly a nechal jsejm se zlákat fotkami a 5*, které CK uvádí.
Začnu těmi pozitivy, protože těch je bohužel méně než těch negativ. Jako plus beru personál a delegáta CK Ibrahima Samira.

Po ubytování jsme měli ještě na očích růžové brýle, a také jsme byli utahaní z letu no další den, už jsme se rozkoukali a nějak nám to vše přišlo zvláštní na to, že se hotel honosí 5*.

Hotel je starý podle mě tak 20 let a nebylo za tu dobu na něm nic opravené, chodníky rozbořené, kachličky u bazénu opadané, schůdky do bazénu zrezlé, že se to s Vámi málem utrhlo, dlaždice místy také rozbořené, starý polorozpadlý nábytek, neutřené stoly, všude neskutečný bordel, něco se někde neustále válelo a to i přesto, že tam denně chodil úklid (chomáče vlasů, nádobí, jídlo) Jeden den netekla voda asi 3 hodiny, nikdo se neomluvil nedal vědet jak dlouho to cca bude trvat, místo toho vypli vsem telefony aby nikdo nemohl volat na recepci.. domlouvali jsme se s delegátem, že chcem okamžitě změnit hotel, trvalo dva dny, než nám dal vědět, že na osobu si musíme připlatit zhruba 80 doleru asi na 5 dní, že je to na naši žádost a zdarma nás nikam nepřesunou. To jsem viděl jako největší vrchol, chápu,že za cenu na osobu cca 12 tis nemůžu čekat bůh ví co, ale už jednou v nabídce bylo 5* a hotel se tím i honosí, zaplatil jsem si za služby a ne za chlívek, to jsem mohl do Chánova a byl bych na tom stejně. Rozhodli jsem se to teda přetrpět v hotelu.
Wifi - katastrofa, to radši ani nezkoušejte, protože nefunguje, nebo nejde tak jak by člověk čekal. Doporučím zajít do vodafone a koupit si předplacenou simku s daty - za cca 5 dolaru máte 1,5 GB a docela to šlape.
Dopoučuji CK tento hotel přestat nabízet, protože je to ostuda! Byl jsem v egyptě, turecku i Tunisku, ale tohle byla opravdu katastrofa.

Začnu pokojem - ten byl relativně fajn, a hezky zařízený, pár věci nefungovalo, ale to se dalo přežít (fén, některé zásuvky, špatný průtok vody) Měli jsme zaplacený výhled na moře, no možná by byl lepší výhled na bazén, protože moře bylo někde v dáli jako rozmazaná modrá čmouha. Pod okny byl ale ovšem neskutečný bordel, když bylo větrno váleli se nám třeba dva dny pod okny odpadky z košů, nikdo neuklidil. Největší katastrofa ovšem bylo ložní povlečení na mé posteli bylo děravé - opět se ptám, kde viděli tech 5*? První dny jsme dávali bakšiš za úklid, no ted toho docela lituji, protože ustlat a vymenit ročníky, viidím už jako samozřejmost, a nikde jsem neviděl nic navíc, je to prkotina, ale tak člověk čeká trošku něco víc.

Stravování - noto byla snad největší katastrofa, dopředu jste věděli co bude k snídani, obedu i večeři, protože bylo neustále jedno a to samé, v jednom rýže, v druhém dušená mrkev, ve třetím něco v divnébíálé omáčce, nějaka ryba a nějaké žvejkavé hovězí - dortíky ale byly dobré, to se musí nechat. Stolování? No jídelna hadr - špinavé prostírání - špatně vyprané, bordel na zemi, bordel na stolech, málo kelímků na pití stála se fronta - dávalo se opět do špatně umytých plastových kelímků. Největší hnus byl, když jsme si šli pro kávu a vidím barmana jak jí dává do špinavých použitých hrnků , po upozornění mi to nalil tedy do jiného, ale dalšímu hostovi za mnou dal již to natočené. Tam kdyby přišla hyginena tak jim to tam zavře.

Moře a pláž - pláž čistá. Moře také, ale to hotel neovliní :-) Voda nikde - jdete furt po kotníky, ale s tím se musí počítat, to je naštestí uvedneé, takže v tomto případě jsme vědeli, do čeho jdeme.
Bazény - má hotel 3 fungovali dva, jak jsem již psal, staré dlaždičky, voda teplá.

Okolí hotelu, se relativně dalo - hned naproti je promenáda s obchody - ale tam bych moc nekupoval jsou tam dost drahý, radši si zajet na Old Market - tam je levněji.

Datum pobytu: září 2017
3  Poděkujte uživateli Aleš K.