Recenzováno: 17. září 2018

ahojky vsem milovnikum Egypta a hlavne SHARM EL SHEIKH.Na dovolenou jsme vyrazili od 30,8 do 13,9.Prijezd na hotel kolem pul sedme.Ihned naramky a mohli jsme jit na snidani.Pokoj byl kolem devate hodiny.Byli jsme podruhe ,tak jsme vedeli kde co je ,tak ze parada.Zacnu pokojem...ty jsou starsi ,ale ciste uklizene ,rucniky ,sprchace i sampony porad doplnovane i kdyz my si vozime svoje ,tak obcas pouzijeme i ty hotelove.Voda kazdy den ,lednicka funkcni,trezor take.Pokoj si vzdy vezmeme nahore v druhem patre kvuli vyhledu.
Restaurace velka udrzovana,vzdy ciste ubrusy i prostirani.Z jidla si vzdy vyberete ,pro me az moc jidla ja osobne i vynechavala bud snidani nebo obed.Jinak vyber hovezi ,kureci,ryba, skopove nebo velbloudi maso.Ryze kazdy den ,brambory na ruzne zpusoby ,testoviny,spagety a penne a luxusni bolognesse omacka...Zakusky jsem moc nejedla nemusim sladke ,ale to co jsem ochutnala bylo dobre. Ja se vyzivala na ovoci a na zelenina toho bylo opravdu hodne melouny pomerance hrusky ,banany,khaki a dalsi co jsem ani neznala.K piti na restauraci byly dzusy a pivo a vino.Ledu se bat nemusite vsude je z vody z barelu.a pokud se neprejite tak ani zadna srandera nebude. chhce to stridmost jako doma a ne se prezirat kdyz je to zadarmo.
jinak do jinych restauraci jsme moc nechodili nam chutnalo tady a byl tady hlavne vetsi vyber.
Plaz je cista uklizena.Molo v pohode me jen vadi to blbe vylejzani ze neudelaji schudky jako jinde tady je zebricek a kdyz mate ruce od kremu tak je to na rozbiti ust...Jinak vse ok.Na plazi me obcas vadi prodejci vyletu ,ale uz me znaji odlonska a vi ze si reknu sama pokud budu chtit.,tak ze uz vterny nejsou.Nejhorsi je vecne rvani joga time,volijbol, strecink atd.TO BYLO STALE DOKOLA .
Moje zhrnuti ,tento hotel klidne doporucim,nema se za co stydet jen animacni program vazne ,ale to me nevadi vecer jsem chodila ven pred hotel a naprovo jsou kramky pred hard rock klubem a tam jsou super kluci udelaji super ceny .
Pokud chcete super dovolenou bez nejake naskrobenosti tak aurora zcela urcite nezklame. Ja jedu v dubnu opet a zase sem.

Tip ohledně pokoje: 351,375,385,391
Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli milenkabohata1.
Sanaa W, P.A to Director of Operation v zařízení Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. září 2018

Drogi Gomilenkabohata,
Wielkie dzięki za twoją recenzję; z przyjemnością przeczytaliśmy, że mieliście wspaniałe wakacje w Aurora Oriental Resort i czekamy na wasze kolejne zwroty. Prosimy o poinformowanie nas o tym, kiedy zarezerwujesz sobie wakacje; Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby uczynić z nas jeszcze więcej przyjemności.
Najcieplejsze pozdrowienia

Recenzováno: 17. srpna 2018

Původně jsme se s přítelkyní nemohli shodnout na destinaci, ale nakonec jsme vybrali Auroru v Sharmu.. Za nás jedna z vůbec nejlepších dovolených.. Ikdyž jsme po příjezdu měnili pokoj, tak jinak bylo vše na výbornou.. Ihned k nám přišel uklizeč, představil se a řekl nám, že se nám bude starat o pokoj.. Opravdu... každý den čisté ručníky, voda na pokoji a vcelku i pěkně uklizeno. Snídaně bohatá (pokaždé jsme si vybrali), obědy jsme první dny trávili na restauraci, ale asi třetí den jsme začali jíst na pláži v baru. kde se dělala pizza, hot dogy, burgery atd... Co se týče pití a ledu, tak jsme bohužel až v poslední den vyzjistili, že led na pláži a u bazénu je varáběn z balené vody (25l demižóny) čili led v pohodě.. Na restauraci to tak není, takže se uplně nedporučuje. a každý týden chodí obsluha na kontrolu ledomatu a čištění filtrů.. Večeře cca první tři dny chutnaly, ale pak už jsme moc nevěděli co, tak jsme vetšinou jedli čerstvé těstoviny (čekačka max 5 minut i při plné restauraci) Nbojte se na personál usmívat a občas jim nějakej ten dolar dát.. uvidíte, že se k vám budou chovat upně jinak.. na snídani, oběd i večeři jsme vždy měli připravený stůl a ani pro pití jsme si chodit nemuseli.. Hned vedle resortu Hard Rock a tam bezkonkurenční obsluha a jídlo.. Je pravda, že moře je spíše takové brouzdálko, ale pokud si člověk vezme boty a vyrazí šnorchlovat, tak určitě na korály narazí.. ikdyž nejsou nějak extra veliké, tak podvovní život je tam krásný.. Je to směrem k dlouhému molu na pravé straně.. a NE opravdu tam lodě nejzdí, jak tu někteří psali.. Rozhodně vyhledejte na plaži ALEXE a BRYANA. Alex nabídne výlet na šnorchlování a potápění za slušné peníze a Bryan nabízí vodní sporty, čtyřkolky, atd... rozhodně nekupujte výlety a ostatní zážitky na hotelu, nebo přeš cestovku... na pláži je cena nejnižší a občas se dá i usmlouvat :) Animačních programů jsme se nezůčaňovali.. Večerní bar je otevřený cca do půlnoci a nestalo se, aby něco došlo.. pokud máte rádi pivo, tak si nedávejte to z lahve, ale pokud mají to čepované.. čepované se dalo pít a dokonce i chutnalo :) Na hotelu jsou dva obchůdky.. jeden s hadrama ( usmlouváte materiálově kvalitní oblečení za slušný peníze) a druhý obchůdek je taková všehochuť suvenýrů, dýmek, perfému, atd.. Delegát vám bude při příjezdu říkat, aby jste nechodili mimo resort.. BLBOST.. okolí hotelu je plné obchodů, kde nakoupíte hromadu věcí :) HLAVNĚ SMLOUVEJTE... Užijte si to stejně, jako MY.. bylo to super :) Kuba a Monika

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Kuba_Kramar.
Sanaa W, P.A to Director of Operation v zařízení Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. srpna 2018

Drahý hoste,
Děkujeme za recenzi. jsme rádi, že jste si v Aurora Oriental Resort měli skvělý čas a těšíme se, že vás brzy přijdeme zpět. Neváhejte a dejte nám vědět, jakmile si rezervujete svou příští dovolenou. uděláme vše, co je v našich silách, abychom učinili s námi ještě příjemnější.

Recenzováno: 15. března 2018

+ velké a čisté pokoje
+ velmi dobrý personál rychle řešící jakékoliv naše potíže
+ uspokojivé jídlo (vynikající sladkosti)
+ velmi hezká a udržovaná zahrada
- hotel balancoval na hraně svých kapacit
- příliš mělké moře (200 - 300 metrů vody po kotníky!)
- obtěžující muzika na pláži
- na moři žádné vlny
- nepříjemné mořské dno (porostlé řasami a chaluhami..)

Ubytovací zařízení odpovídalo své cenové kategorii. Jídlo nebylo žádná sláva, ale vždy jsme si něco našli a nestěžovali si. Horší to bylo s kapacitami zařízení, které nebyly na tak velký nápor hostů připraveny. Nezřídka se nám stalo, že na večeři pouštěli hosty po skupinkách kvůli přeplněné restauraci. Po několika takových zkušenostech jsme se raději rozhodli večeře po zbytek pobytu zcela vynechat.

Moře bylo pro nás obrovské zklamání, i když jsme na pozvolný vstup do moře byli připraveni. Avšak každý den se více než čtvrt kilometru brodit vodou, která nám při přílivu sahala maximálně ke kolenům, bylo i pro nás dost. S klidnou hladinou bez vln jsme si pak připadali spíš jak v nějaké zátopové oblasti postižené povodní než u moře.

Okolí hotelu nebylo nijak malebné, ale dostupné krámky a nákupní možnosti byly výhodou. Našli jsme i vynikající místí restauraci Arab Bucks, kde za velmi příznivé ceny dělali vynikající jídla, koktejly, kávu, zmrzliny a nebo shaky.

Dovolenou v Aurora Oriental Resort hodnotíme celkově jako uspokojivou, ale už se tam nevrátíme.

Tip ohledně pokoje: Pokoje blíž k silnici u malého bazénu se mi zdály klidnější.
Datum pobytu: říjen 2017
2  Poděkujte uživateli vladimirmailbox.
Sanaa W, P.A to Director of Operation v zařízení Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. března 2018

Дорогие гости!

Большое спасибо, что нашли время написать комментарий о вашем отдыхе в Aurora Oriental Resort. Мы ценим ваш отзыв и постараемся сделать все возможное чтобы улучшить ва отдых. Надеемся Вы приедете к нам еще не один раз. Если у Вас возникнут вопросы, пишите нам.
Будем рады ответить

Recenzováno: 16. listopadu 2017

- hotel je blízko nákupního centra La Strada
- k hotelu patří písčitá pláž
- V hotelu je zbytečně velká a nevyužitá zahrada
- wifi je v hotelu na recepci zdarma
- disco zdarma, ale za pití se platí
- jacuzzi I fitness- ZDARMA
- pokoje jsou menší, bez coffe setu, ale mají DVD na pokoji ( každopadně nikde nejsou k zapůjčení žádně filmy :( )
- bazény menší, ale vyhřívané
- na pokoji není trezor- pouze na recepci
- supermarket přímo v hotelu ( v nabíce hl. Místní potraviny)
můj názor: Fajn hotel, se vším co člověk potřebuje. Spíš pro lidi co se nechtějí moc potápět. Je tu strašně dlouhé molo a na konci nic moc není k vidění. Spíš pro méně náročné klienty.

Datum pobytu: říjen 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
2  Poděkujte uživateli Barborka B.
Sanaa W, General Manager Office v zařízení Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2017

Уважаемые гости!

Большое спасибо за ваш комментарий. Мы рады, что вам понравилось отдыхать в Aurora Oriental Resort. Мы с нетерпением ждем Вас опять в нашем отеле и постараемся сделать ваш отдых еще приятнее.

С наилучшими пожеланиями, менеджмент отеля.

Recenzováno: 6. října 2017 prostřednictvím mobilu

Vše podle představ a recenzi. Díky delegátovi a změně pasky strava zabezpečena v restauraci což naprosto změnilo první názor na úroveň stravování. Zájezdy doporučuji kupovat u místní cestovní agentury což je za poloviční cenu ve stejné kvalitě,

Datum pobytu: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli B3059GMjan_.