SriLanta Resort
Twin Bay Resort(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
30 US$
Expedia.com
  • Bezplatné parkování
Lanta Sand Resort and Spa(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
48 US$
28 US$
  • Bezplatné parkování
Bamboo Bay Resort(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
15 US$
Booking.com
  • U pláže
Coco Lanta Resort(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
30 US$
27 US$
Trip.com
  • Bezplatné parkování
MOONLIGHT Exotic Bay Resort(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
61 US$
33 US$
  • Bezplatné parkování
Narima Bungalow Resort(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
40 US$
36 US$
94 US$
69 US$
Expedia.com
  • Bezplatné parkování
Pimalai Resort and Spa(Ko Lanta)
630 US$
294 US$
152 US$
142 US$
223 US$
163 US$
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 20. května 2014

Nemůžu uvěřit, že tohle hodnocení píšu až teď, protože jsem tam byla už v prosinci 2013. Byla jsem tam s mamkou čtyři dny na konci našeho pobytu v Thajsku. Tenhle hotel bude mít v mém srdci zvláštní místo a vrátila bych se tam okamžitě. Když jsme dorazili na ostrov Ko Lanta, chtěli jsme tam stihnout spoustu věcí, ale když jsme přijeli do střediks SriLanta, celé čtyři dny jsme se odtamtud nehnuly. Byla to nádhera. V hotelu se mi líbily všechny ty hrubé dřevěné struktury a otevřené prostory. Máš pokoj byl přesně takový, jaký jsme si přály, tichá chatka pod malým kopcem, s napůl otevřenou koupelnou. Středisko vypadalo dost ekologicky zaměřené. Už tak by hotel byl ÚŽASNÝ, ale kouzlo bylo v personálu. Byli tak přátelští, ani nevím, kde začít. V Thajsku jsou lidé celkově šíleně přátelští, ale v tomhle středisku to bylo ještě výraznější. Trochu jsme se cítili jako součást téhle velké rodiny. Vypadalo to, že personál je opravdu rád, že tam pracuje. Je pravda, že obsluha nebyla pětihvězdičková, nebyla tak rychlá ani bezchybná, ale i to pro nás mělo kouzlo. Vždyť jsme přece na dovolené, tak kam spěchat? A když se váš číšník několikrát znovu zeptá na objednávku, můžete se zlobit, když to udělá s tak širokým úsměvem? Jen když na to myslím, zas mi ten hotel a lidi v něm chybí. Zvlášť bych chtěla poděkovat i našemu číšníkovi „Armovi“. Dovolená díky němu rozhodně byla ještě lepší. Díky personálu ve SriLanta! Rozhodně se vrátíme!

Poděkujte uživateli Charlotte D.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
Recenzováno: před 2 dny

Tip ohledně pokoje: Get a room with a sea view away from the construction happening in the property.
Datum pobytu: květen 2018, cestoval(a) s rodinou
Sri L, General Manager v zařízení SriLanta Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: včera

Recenzováno: před 3 dny

Datum pobytu: červen 2018, cestoval(a) s rodinou
Sri L, General Manager v zařízení SriLanta Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 dny

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: červen 2018, cestoval(a) v páru
Sri L, General Manager v zařízení SriLanta Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: květen 2018, cestoval(a) sólo