“Klidný hotel”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 9 dalších stránek!
SriLanta Resort
Č. 20 z 84 hotelů v Ko Lanta
Recenzováno: 26. března 2017

Ubytování je ve vilkách umístěných přes hlavní ulici. Vilky vypadají jak akvária. Závěsy ale poskytnou dostatek soukromí. Stravování přímo v hotelu je dobré. Jedinou nevýhodou je odtržení hotelu od "turistického života". Není kam jít. Doporučuji pro lidi, co chtějí na dovolené jen relaxovat.

• Datum pobytu: lednu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Tomas M.

Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 20. května 2014

Nemůžu uvěřit, že tohle hodnocení píšu až teď, protože jsem tam byla už v prosinci 2013. Byla jsem tam s mamkou čtyři dny na konci našeho pobytu v Thajsku. Tenhle hotel bude mít v mém srdci zvláštní místo a vrátila bych se tam okamžitě. Když jsme dorazili na ostrov Ko Lanta, chtěli jsme tam stihnout spoustu věcí, ale když jsme přijeli do střediks SriLanta, celé čtyři dny jsme se odtamtud nehnuly. Byla to nádhera. V hotelu se mi líbily všechny ty hrubé dřevěné struktury a otevřené prostory. Máš pokoj byl přesně takový, jaký jsme si přály, tichá chatka pod malým kopcem, s napůl otevřenou koupelnou. Středisko vypadalo dost ekologicky zaměřené. Už tak by hotel byl ÚŽASNÝ, ale kouzlo bylo v personálu. Byli tak přátelští, ani nevím, kde začít. V Thajsku jsou lidé celkově šíleně přátelští, ale v tomhle středisku to bylo ještě výraznější. Trochu jsme se cítili jako součást téhle velké rodiny. Vypadalo to, že personál je opravdu rád, že tam pracuje. Je pravda, že obsluha nebyla pětihvězdičková, nebyla tak rychlá ani bezchybná, ale i to pro nás mělo kouzlo. Vždyť jsme přece na dovolené, tak kam spěchat? A když se váš číšník několikrát znovu zeptá na objednávku, můžete se zlobit, když to udělá s tak širokým úsměvem? Jen když na to myslím, zas mi ten hotel a lidi v něm chybí. Zvlášť bych chtěla poděkovat i našemu číšníkovi „Armovi“. Dovolená díky němu rozhodně byla ještě lepší. Díky personálu ve SriLanta! Rozhodně se vrátíme!

Poděkujte uživateli Charlotte D.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
Recenzováno: před 2 dny

Poděkujte uživateli Emma19770.
Recenzováno: před 4 dny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli RachelBonDesign.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ko Lanta.
8.6 km daleko
Twin Bay Resort
Č. 19 z 84 – Ko Lanta
515 recenzí
4.2 km daleko
The Houben Hotel ( Adult Only )
2.4 km daleko
Anda Lanta Resort
Č. 13 z 84 – Ko Lanta
441 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili SriLanta Resort? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu SriLanta Resort

Adresa: 111, Moo 6 | Klongnin Beach, Ko Lanta 81150, Thajsko
Telefonní číslo:
Lokalita: Thajsko > Provincie Krabi > Ko Lanta
Vybavení:
Bar/salon Pláž Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Restaurace Lázně Apartmány Bazén Doprava na letiště
Styl hotelu:
Č. 20 z 84 hotelů – Ko Lanta
Rozsah cen: 1 603 Kč–4 873 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — SriLanta Resort 4*
Pokoje: 155
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Agoda, Hotels.com, Expedia, Booking.com a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu SriLanta Resort. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?