“Nádherná vila se skvělými službami!”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 7 dalších stránek!
Baan KanTiang See Villa Resort (2 bedroom villas)
Č. 6 z 84 hotelů v Ko Lanta
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 18. června 2014

V Yellow Villa v BKTS jsme strávili (2 dospělí + 2 děti) 3 noci a náš celkový dojem byl dobrý.

Za prvé, palec nahoru pro veškerý personál v BKTS! Jsem přesvědčen, že hlavně díky personálu jsme mohli relaxovat a náš pobyt přizpůsobovat. Transfer z hotelu na letiště, příjezd, denní servis, pořádání výletů či pronájem dopravních prostředků – byli vždy k dispozici a na vše rychle reagovali. Velice pozorní, přátelští a vstřícní lidé!

Vila sama o sobě je velmi velká a prostorná, k dispozici je dobře vybavený kuchyňský kout. Lze konstatovat, že tato vila je pro nás 4 „trošku“ příliš velká. Jednu ložnici jsme nechali zcela prázdnou, protože naše dvě malé děti odmítly spát samy. Doporučil bych pobyt ve vile více lidem, pro rodiny či přátele. Bazén je příjemný a nádherný, ale poměrně malý na to, aby jej sdílelo dalších 7 hostů vily.

Ve vile jsme si pronajali 2 skútry, abychom si udělali výlet po městě. Toto doporučujeme, protože jít pěšky celou cestu dolů od vily na pláž by mohlo být poměrně únavné. Upozorňuji však, že kopec k vile byl také velmi prudký. Byl dost náročný zejména pro jízdu na kole s malými dětmi za zády!

Jediná věc, která nás možná trochu rušila, bylo opravdu velké množství hmyzu kolem, zejména večer, když jsme rozsvítili. V otevřené koupelně jsme pověsili ručníky a ráno jsme na nich nalezli více než 10 neznámých odpočívajících brouků!! Děti byly vyděšené, když tento „jev“ poprvé viděly, ale po několika dnech pobytu jsme si na to zvykli... Řekl bych, že děti nabyly zase trochu jiné zkušenosti! Haha!

Poděkujte uživateli happy_vacation77.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.com.sg. Zobrazit originál

• Datum pobytu: prosinci 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Meng Jie L.
Mette E, Owner v zařízení Baan KanTiang See Villa Resort (2 bedroom villas), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Recenzováno: 10. října 2017

Tip ohledně pokoje: Views of room V101 is great
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli dent_wei.
Mette E, Owner v zařízení Baan KanTiang See Villa Resort (2 bedroom villas), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. října 2017

Recenzováno: 9. října 2017 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli rbonde.

Recenzováno: 20. srpna 2017

Tip ohledně pokoje: Best view, great service, cleanliness
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Saisuporn.
Mette E, Owner v zařízení Baan KanTiang See Villa Resort (2 bedroom villas), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. srpna 2017

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ko Lanta.
12.7 km daleko
Layana Resort and Spa
Layana Resort and Spa
Č. 1 z 84 – Ko Lanta
1 498 recenzí
16.1 km daleko
Twin Lotus Resort & Spa by Burasari
0.3 km daleko
The Houben Hotel ( Adult Only )
12.4 km daleko
Crown Lanta Resort & Spa
Č. 8 z 84 – Ko Lanta
1 451 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Baan KanTiang See Villa Resort (2 bedroom villas)? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Baan KanTiang See Villa Resort (2 bedroom villas)

Adresa: 263 Moo5 | Koh Lanta Yai, Ko Lanta 81150, Thajsko
Telefonní číslo:
Lokalita: Thajsko > Provincie Krabi > Ko Lanta
Vybavení:
Pláž Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Pokojová služba Apartmány Bazén
Styl hotelu:
Rodinný hotel v Ko Lanta č. 4
Hotel na pláži v Ko Lanta č. 5
Romantický hotel v Ko Lanta č. 8
Rozsah cen: 3 913 Kč–7 935 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3,5 — Baan KanTiang See Villa Resort (2 bedroom villas) 3.5*
Pokoje: 8
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Expedia, 5viajes2012 S.L., Hotels.com a Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Baan KanTiang See Villa Resort (2 bedroom villas). Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Baan Kantiang See Hotel Ko Lanta

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?