“Fantastický, nádherný a skutečné potěšení.”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 11 dalších stránek!
The Houben Hotel ( Adult Only )
Č. 4 z 84 hotelů v Ko Lanta
Felixstowe
Přispěvatel úrovně 3
18 recenzí
14 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 42 bodů za pomoc
“Fantastický, nádherný a skutečné potěšení.”
Recenzováno: 17. června 2014
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Zrovna jsme se vrátili z týdenního pobytu v Houben v Koh Lanta. Hotel je úžasný, pokud hledáte klidné místo s luxusními pokoji a skvělým výhledem, pak je tohle místo pro vás. Vize, tvrdá práce a plánování, které museli podstoupit během návrhu a stavby hotelu, mě ohromilo. Byl jsem tu s manželkou v privilegované suitě, která byla báječná, výhled na západ je prostě úžasný, moc rádi jsme trávili většinu dní u bazénu, i když je jedna z nejlepších pláží na plavání v Lantě vzdálena asi 10 minut pěšky. Jídlo v Red Alert restauracích bylo vždy moc dobré, každé ráno jsme měli skvělou snídani, občerstvení bylo v době oběda moc příjemné a večeře byly moc dobré. Hned u hotelu je malé město s občerstvením 7-Eleven, je tu pár kadeřnictví, čistírna a masáže, takže vše bylo poblíž, u pláže byly hezké plážové bary. V porovnání s cenami na jiných místech Koh Lanty samozřejmě trochu připlatíte za pobyt v Houbenu, ale ani jednou nám nepřišlo, že se to za ty peníze nevyplatilo, když to porovnám s pobytem v Londýně, tak velmi průměrný hotel v ne tak skvělých částech stál stejně. Vím, kde bych byl radši. Za cenu průměrného městského hotelu v Evropě máte luxus, skvělý výhled a zaručený odpočinek. Nenašel jsem jedinou chybu a rozhodně se vrátíme. Mockrát děkujeme báječné Shaně a jejímu personálu. Vřele doporučujeme všem, aby to tady omrkli.

Užitečné?
1 Poděkujte uživateli FelixstoweJules.
walterhouben, Owner v zařízení The Houben Hotel ( Adult Only ), odpověděl na tuto recenzi., 19. června 2014
Dear FelixstoweJules ,
Let me start by thanking you for taking the time to write such a wonderful review about your recent stay at our hotel. You seemingly enjoyed our privilege unique setting suite and hotel location whereby not too far from all shop you required . Let us know your returning in the future , loyalty rate and benefits is ready-to-serve.

You're the most welcome back to the houben Hotel, Koh Lanta .

Sincerely yours ,

• Švédština jako první
  • Thajština jako první
  • Všechny
Nejprve čeština
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ko Lanta.
12.9 km daleko
Long Beach Chalet
Č. 7 z 84 – Ko Lanta
549 recenzí
0.3 km daleko
Baan KanTiang See Villa Resort (2 bedroom villas)
0.9 km daleko
Crown Lanta Resort & Spa
Č. 10 z 84 – Ko Lanta
1 386 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili The Houben Hotel ( Adult Only )? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu The Houben Hotel ( Adult Only )

Zařízení: The Houben Hotel ( Adult Only )
Adresa: 272 Moo 5 | Ba KanTieng Bay, Ko Lanta 81150, Thajsko
Telefonní číslo:
Lokalita: Thajsko > Provincie Krabi > Ko Lanta
Vybavení:
Bar/salon Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Doprava na letiště
Styl hotelu:
Lázeňský hotel v Ko Lanta č. 3
Luxusní hotel v Ko Lanta č. 3
Romantický hotel v Ko Lanta č. 7
Rozsah cen (za noc): 1 037 Kč–7 734 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — The Houben Hotel ( Adult Only ) 4*
Pokoje: 15
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Agoda, HostelWorld, Expedia, Hotels.com a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu The Houben Hotel ( Adult Only ). Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
The Houben Hotel Ko Lanta

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?