“Dost stylový a luxusní + velká písečná pláž, skvělá nabídka”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 8 dalších stránek!
Pimalai Resort and Spa
Č. 2 z 85 hotelů v Ko Lanta
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 24. června 2014

Skvělý resort, doporučila nám ho naše kancelář Andaman Sky jako tiché, stylové a luxusní místo se skvělou atmosférou a výhledy. A měli pravdu, přesně tohle jsme hledali. Hodně zábavy za málo peněz a taky dobré místo na exkurze - byli jsme šnorchlovat na ostrově Koh Rok, což bylo skvělé, a taky jsme byli na "výletě okolo 4 ostrovů", který zahrnoval i návštěvu jeskyně Emerald a to bylo úchvatné - můžete proplout tunelem do laguny, jako v pirátských filmech. V resortu jsou TŘI moc dobré restaurace, což je taky proto, že není jednoduché se pěšky dostat někam jinam (našli jsme dvě malé plážové restaurace asi 15 minut pěšky, pokud chcete změnu).
Vše bylo dobré - doporučili bychom rezervovat jeden z dražších pokojů - my tak udělali a naše vila byla prostě úžasná! Mohli bychom tam bydlet celý rok a nestěžovali bychom si, HA!

2  Poděkujte uživateli Jonas V.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
franck d, General Manager v zařízení Pimalai Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. června 2014

Sawadee Jonas V from Netherland; thank you for the great review and glad to read you thoroughly enjoyed your tim with us. Will pass on your comments to Andaman Sky Adventures - a very good partner to us ; they will be pleased to know. Sunny rgds from Lanta. Franck

Recenzováno: včera

Datum pobytu: lednu 2018
Poděkujte uživateli woodsfairy.
Recenzováno: včera

Datum pobytu: prosinci 2017
Poděkujte uživateli Dragos R.
Recenzováno: před 2 dny

Tip ohledně pokoje: book a room giving you access to the top level restaurant seven seas for breakfast.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: lednu 2018, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli otena.
Recenzováno: před 3 dny

Tip ohledně pokoje: Recommend beach villa or Bayfront deluxe
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: lednu 2018, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Rob M.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ko Lanta.
13,7 km daleko
Layana Resort and Spa
Layana Resort and Spa
Č. 1 z 85 – Ko Lanta
1 546 recenzí
0,9 km daleko
The Houben Hotel ( Adult Only )
17 km daleko
Twin Lotus Resort & Spa
Twin Lotus Resort & Spa
Č. 10 z 85 – Ko Lanta
830 recenzí
1 km daleko
Baan KanTiang See Villa Resort (2 bedroom villas)
13,3 km daleko
Crown Lanta Resort & Spa
Č. 9 z 85 – Ko Lanta
1 520 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Pimalai Resort and Spa? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Pimalai Resort and Spa

Adresa: 99 Moo 5, Ba Kan Tiang Beach, Ko Lanta 81150, Thajsko
Telefonní číslo:
Lokalita: Thajsko > Provincie Krabi > Ko Lanta
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Doprava na letiště
Styl hotelu:
Hotel nejlepších resortů v Ko Lanta č. 1
Rodinný hotel v Ko Lanta č. 1
Luxusní hotel v Ko Lanta č. 2
Hotel na pláži v Ko Lanta č. 2
Lázeňský hotel v Ko Lanta č. 2
Romantický hotel v Ko Lanta č. 4
Rozsah cen: 3 919 Kč–23 620 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Pimalai Resort and Spa 5*
Pokoje: 121
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Agoda, Booking.com, Expedia a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Pimalai Resort and Spa. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Pimalai Hotel Ko Lanta
Pimalai Resort Ko Lanta

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?