“Fantastický hotel, skvělé služby a nádherné prostředí”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 10 dalších stránek!
Layana Resort and Spa
Č. 1 z 85 hotelů v Ko Lanta
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 23. června 2014

Druhou část našich líbánek jsme strávili v Layaně a nebyli jsme zklamáni. Přivítali nás na pláži, kam nás přivezl hotelový motorový člun od nedalekého mola. Dostali jsme každý náhrdelník z květin, chladný ručník a dobrý drink. Pak nás vzali golfovým vozíkem na rychlou prohlídku rezortu, po níž jsme šli do pokoje, měli jsme apartmán Ocean suite a check-in se odehrál tam. Nemuseli jsme ztrácet čas v recepci. Apartmán se rozkládá přes dvě patra, nahoře je venkovní prostor, odkud se dá výborně pozorovat západ slunce.

Služby byly během celého pobytu skvělé, personál u bazénu pracoval výborně a bylo to perfektní místo k odpočinku. Jak hlavní restaurace, tak uvolněnější bar Sands a hlavní bar byla prvotřídní místa, kde strávit večer, přímo na pláži, každý večer s nádherným západem slunce.

S manželem jsme navštívili lázně a dali si několik masáží, bylo to absolutně fantastické, odcházeli jsme tak radostní a uvolnění. V lázních to bylo příjemné, pracovali tam přátelští terapeuti a vládla milá atmosféra.

Pěkný hotel, pokud pojedeme znovu do Thajska, určitě se vrátíme.

A jako bonus, v hotelu nejsou děti! Celou dobu to tam bylo tak odpočinkové a klidné.

1  Poděkujte uživateli Catherine L.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál

Recenzováno: před 2 dny

• Datum pobytu: prosinci 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Konn N.
Recenzováno: před 6 dny

Tip ohledně pokoje: ground floor room provides easy access to the well-being pool.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: prosinci 2017, cestoval(a) v páru
4  Poděkujte uživateli neilh111.
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Fatima A.
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) v páru
3  Poděkujte uživateli CamilleDem.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ko Lanta.
3,4 km daleko
Twin Lotus Resort & Spa by Burasari
0,4 km daleko
Long Beach Chalet
Long Beach Chalet
Č. 6 z 85 – Ko Lanta
585 recenzí
12,9 km daleko
The Houben Hotel ( Adult Only )
12,7 km daleko
Baan KanTiang See Villa Resort (2 bedroom villas)
13,7 km daleko
Crown Lanta Resort & Spa
Č. 8 z 85 – Ko Lanta
1 466 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Layana Resort and Spa? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Layana Resort and Spa

Adresa: 272 Moo 3 Phra-Ae Beach | Saladan, Ko Lanta 81150, Thajsko
Telefonní číslo:
Lokalita: Thajsko > Provincie Krabi > Ko Lanta
Vybavení:
Bar/salon Pláž Výběr nápojů Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Doprava na letiště
Styl hotelu:
Lázeňský hotel v Ko Lanta č. 1
Romantický hotel v Ko Lanta č. 1
Luxusní hotel v Ko Lanta č. 1
Hotel na pláži v Ko Lanta č. 1
Rozsah cen: 3 859 Kč–11 971 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Layana Resort and Spa 5*
Pokoje: 57
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Agoda, Expedia, Hotels.com, 5viajes2012 S.L. a Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Layana Resort and Spa. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Layana Hotel Ko Lanta
Layana Ko Lanta

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?