Layana Resort and Spa
88 US$
82 US$
Hotels.com
  • Bezplatné parkování
Lanta Sand Resort and Spa(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
52 US$
43 US$
  • Bezplatné parkování
Royal Lanta Resort and Spa(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
48 US$
  • Snídaně v ceně
Lanta Manda Resort(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
38 US$
37 US$
Hotels.com
  • Bezplatné parkování
Pimalai Resort and Spa(Ko Lanta)
506 US$
107 US$
58 US$
43 US$
  • Bezplatné parkování
SriLanta Resort(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
38 US$
37 US$
Expedia.com
  • Snídaně v ceně
FiltrVšechny jazyky
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 23. června 2014

Druhou část našich líbánek jsme strávili v Layaně a nebyli jsme zklamáni. Přivítali nás na pláži, kam nás přivezl hotelový motorový člun od nedalekého mola. Dostali jsme každý náhrdelník z květin, chladný ručník a dobrý drink. Pak nás vzali golfovým vozíkem na rychlou prohlídku rezortu, po níž jsme šli do pokoje, měli jsme apartmán Ocean suite a check-in se odehrál tam. Nemuseli jsme ztrácet čas v recepci. Apartmán se rozkládá přes dvě patra, nahoře je venkovní prostor, odkud se dá výborně pozorovat západ slunce.

Služby byly během celého pobytu skvělé, personál u bazénu pracoval výborně a bylo to perfektní místo k odpočinku. Jak hlavní restaurace, tak uvolněnější bar Sands a hlavní bar byla prvotřídní místa, kde strávit večer, přímo na pláži, každý večer s nádherným západem slunce.

S manželem jsme navštívili lázně a dali si několik masáží, bylo to absolutně fantastické, odcházeli jsme tak radostní a uvolnění. V lázních to bylo příjemné, pracovali tam přátelští terapeuti a vládla milá atmosféra.

Pěkný hotel, pokud pojedeme znovu do Thajska, určitě se vrátíme.

A jako bonus, v hotelu nejsou děti! Celou dobu to tam bylo tak odpočinkové a klidné.

1  Poděkujte uživateli Catherine L.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Recenzováno: před 2 dny

• Datum pobytu: dubnu 2018, cestoval(a) v páru
Layana_Resort, General Manager v zařízení Layana Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 dny

• Datum pobytu: dubnu 2018, cestoval(a) v páru
Layana_Resort, General Manager v zařízení Layana Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Datum pobytu: dubnu 2018

Tip ohledně pokoje: Garden Pavilion
Datum pobytu: březnu 2018, cestoval(a) v páru
Layana_Resort, Front Office Manager v zařízení Layana Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem