Layana Resort and Spa
Twin Bay Resort(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
32 US$
30 US$
Booking.com
97 US$
73 US$
Agoda.com
  • Bezplatné parkování
MOONLIGHT Exotic Bay Resort(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
61 US$
40 US$
Expedia.com
  • Bezplatné parkování
Coco Lanta Resort(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
31 US$
Trip.com
33 US$
  • Bezplatné parkování
Lanta Sand Resort and Spa(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
52 US$
  • Bezplatné parkování
Alama Sea Village Resort(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
47 US$
39 US$
  • Bezplatné parkování
Narima Bungalow Resort(Ko Lanta)(Skvělá hodnota!)
40 US$
36 US$
  • Bezplatné parkování
Pimalai Resort and Spa(Ko Lanta)
368 US$
356 US$
Travelocity
153 US$
143 US$
Agoda.com
Recenzováno: 23. července 2017

Nádherné prostředí, výborné a velmi klidné ubytování v domcích, které jsou luxusně vybaveny vším potřebným. Velmi ochotný a rychlý servis, který splní veškerá vaše přání. Velmi dobrá angličtina klíčového hotelového servisu. Vynikající jídlo i evropského stylu, velké porce. WiFi s výborným pokrytím a rychlým připojením k internetu! Kvalita rozhodně dostává, né-li převyšuje cenu. Mohu doporučit.

• Datum pobytu: červenec 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Tomáš N.
Recenzováno: 16. listopadu 2015

Nádherné místo, klidná poloha, dokonalý servis, skvělá gastronomie, osobní a plně profesionální přístup. Úžasný relax, bezpečí, naprosté soukromí pravý ráj na zemi. Doporučuji každému, kdo si potřebuje odpočinout od každodenního shonu neznám krásnější místo na zemi :-)

• Datum pobytu: duben 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Jarzel.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 23. června 2014

Druhou část našich líbánek jsme strávili v Layaně a nebyli jsme zklamáni. Přivítali nás na pláži, kam nás přivezl hotelový motorový člun od nedalekého mola. Dostali jsme každý náhrdelník z květin, chladný ručník a dobrý drink. Pak nás vzali golfovým vozíkem na rychlou prohlídku rezortu, po níž jsme šli do pokoje, měli jsme apartmán Ocean suite a check-in se odehrál tam. Nemuseli jsme ztrácet čas v recepci. Apartmán se rozkládá přes dvě patra, nahoře je venkovní prostor, odkud se dá výborně pozorovat západ slunce.

Služby byly během celého pobytu skvělé, personál u bazénu pracoval výborně a bylo to perfektní místo k odpočinku. Jak hlavní restaurace, tak uvolněnější bar Sands a hlavní bar byla prvotřídní místa, kde strávit večer, přímo na pláži, každý večer s nádherným západem slunce.

S manželem jsme navštívili lázně a dali si několik masáží, bylo to absolutně fantastické, odcházeli jsme tak radostní a uvolnění. V lázních to bylo příjemné, pracovali tam přátelští terapeuti a vládla milá atmosféra.

Pěkný hotel, pokud pojedeme znovu do Thajska, určitě se vrátíme.

A jako bonus, v hotelu nejsou děti! Celou dobu to tam bylo tak odpočinkové a klidné.

1  Poděkujte uživateli Catherine L.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Recenzováno: dnes

Tip ohledně pokoje: Any room is amazing
  • Datum pobytu: červen 2018, cestoval(a) v páru
Recenzováno: před 1 týdnem

Datum pobytu: květen 2018
Layana_Resort, General Manager v zařízení Layana Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem