“Naprosto jsme si to zamilovali”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 7 dalších stránek!
Lanta Castaway Beach Resort
Č. 3 z 84 hotelů v Ko Lanta
chittaway bay
Přispěvatel úrovně 4
42 recenzí
16 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 69 bodů za pomoc
“Naprosto jsme si to zamilovali”
Recenzováno: 20. května 2014 prostřednictvím mobilu
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Pět dní jsme bydleli v bungalovu na pláži. Naprosto jsme si to zamilovali. Pokoj byl velice hezký, čistý, měl dobrou klimatizaci a skvělý výhled z předního okna. Posezení na verandě bylo příjemné a to díky vánku, který zde foukal. Personál je velice přátelský a vřelý. Nic pro ně není velký problém. Snídaně není formou bufetu, ve kterém mžete sníst vše, co chcete, místo toho si objednáte přesně to, co chcete, až do ceny velké snídaně. My jsme měli omelety a mísu ovoce, nebo palačinky a mísu ovoce. Líbilo se mi to více, než si dopřávat vše ve stylu bufetu. Všechno jídlo jsme jedli jen v hotelu a náramně jsme si jej vychutnávali. Navíc bylo jídlo za velice výhodnou cenu. Zamilovali jsme jídlo Mexické, ale chutnalo nám i to Thajské. Toto byl nás první výlet do Ko Lanta a nebude náš poslední. Lékařská pohotovost a lékárna je odsud asi minutu chůze. Každý den jsme tu měli masáž. Byly za stejnou cenu, jako ty u silnice, nebo na pláži. Masáže byly velice dobré. Zůstali bychom tu déle, ale resort se po dobu dešťů uzavíral. Tohle není pětihvězdičkový resort, ale pobyt zde jsem si užil jako by pětihvězdičkový byl. Pro mě je totiž perfektní místo to, ve kterém v noci slyším oceán, jím večeři na pláži, uléhám na dvojitých lehátkách s koktejlem v ruce, pozoruji zapadající slunce a nestojí mě to jmění. Pro mě osobně je důležité toto, ne platit horentní částky za dokonalou koupelnu, největší bazén atd. Resort nemá bazén, ale pokud máte rádi plavání, oceán je k tomu stvořený. Je tu také sprcha ke smytí soli. Pokud chcete strávit odpočinkovou dovolenou mimo turistických návnad a nakupování, jeďte do Ko Lanta a doporučuji vám Lanta Castaway.

Užitečné?

• Španělština jako první
  • Švédština jako první
  • Všechny
Nejprve čeština
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ko Lanta.
1.0 km daleko
1 440 recenzí
4.7 km daleko
Twin Lotus Resort & Spa by Burasari
11.7 km daleko
The Houben Hotel ( Adult Only )
1.1 km daleko
Crown Lanta Resort & Spa
Č. 10 z 84 – Ko Lanta
1 386 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Lanta Castaway Beach Resort? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Lanta Castaway Beach Resort

Zařízení: Lanta Castaway Beach Resort
Adresa: 299 Moo 2 | Saladan, Ko Lanta 81150, Thajsko
Telefonní číslo:
Lokalita: Thajsko > Provincie Krabi > Ko Lanta
Vybavení:
Bar/salon Pláž Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Restaurace Pokojová služba Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 783 Kč–2 773 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3,5 — Lanta Castaway Beach Resort 3.5*
Pokoje: 22
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Expedia, Agoda a Hotels.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Lanta Castaway Beach Resort. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Lanta Castaway Beach Hotel Ko Lanta

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?