“Naprosto jsme si to zamilovali”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 6 dalších stránek!
Lanta Castaway Beach Resort
Č. 3 z 85 hotelů v Ko Lanta
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 20. května 2014

Pět dní jsme bydleli v bungalovu na pláži. Naprosto jsme si to zamilovali. Pokoj byl velice hezký, čistý, měl dobrou klimatizaci a skvělý výhled z předního okna. Posezení na verandě bylo příjemné a to díky vánku, který zde foukal. Personál je velice přátelský a vřelý. Nic pro ně není velký problém. Snídaně není formou bufetu, ve kterém mžete sníst vše, co chcete, místo toho si objednáte přesně to, co chcete, až do ceny velké snídaně. My jsme měli omelety a mísu ovoce, nebo palačinky a mísu ovoce. Líbilo se mi to více, než si dopřávat vše ve stylu bufetu. Všechno jídlo jsme jedli jen v hotelu a náramně jsme si jej vychutnávali. Navíc bylo jídlo za velice výhodnou cenu. Zamilovali jsme jídlo Mexické, ale chutnalo nám i to Thajské. Toto byl nás první výlet do Ko Lanta a nebude náš poslední. Lékařská pohotovost a lékárna je odsud asi minutu chůze. Každý den jsme tu měli masáž. Byly za stejnou cenu, jako ty u silnice, nebo na pláži. Masáže byly velice dobré. Zůstali bychom tu déle, ale resort se po dobu dešťů uzavíral. Tohle není pětihvězdičkový resort, ale pobyt zde jsem si užil jako by pětihvězdičkový byl. Pro mě je totiž perfektní místo to, ve kterém v noci slyším oceán, jím večeři na pláži, uléhám na dvojitých lehátkách s koktejlem v ruce, pozoruji zapadající slunce a nestojí mě to jmění. Pro mě osobně je důležité toto, ne platit horentní částky za dokonalou koupelnu, největší bazén atd. Resort nemá bazén, ale pokud máte rádi plavání, oceán je k tomu stvořený. Je tu také sprcha ke smytí soli. Pokud chcete strávit odpočinkovou dovolenou mimo turistických návnad a nakupování, jeďte do Ko Lanta a doporučuji vám Lanta Castaway.

Poděkujte uživateli judychittawaybay.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com.au. Zobrazit originál

Recenzováno: včera

Tip ohledně pokoje: All rooms were good- Some are closer to the beach but we were the furthest away at a whole 80 metres...
  • Datum pobytu: únoru 2018, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Neil M.
Recenzováno: před 3 dny

Tip ohledně pokoje: Best bungalow =B1
  • Datum pobytu: únoru 2018, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli kongandersand.
Recenzováno: před 5 dny

Tip ohledně pokoje: The Bungalows are close to the beach and very nice. If you are a Scuba diver they have the best shop...
  • Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli Todd R.
Recenzováno: před 1 týdnem

Tip ohledně pokoje: they are all good
  • Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Adam J.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ko Lanta.
1,2 km daleko
Long Beach Chalet
Č. 6 z 85 – Ko Lanta
618 recenzí
11,7 km daleko
The Houben Hotel ( Adult Only )
2,1 km daleko
MOONLIGHT Exotic Bay Resort
Č. 7 z 85 – Ko Lanta
459 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Lanta Castaway Beach Resort? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Lanta Castaway Beach Resort

Adresa: 299 Moo 2 | Saladan, Ko Lanta 81150, Thajsko
Telefonní číslo:
Lokalita: Thajsko > Provincie Krabi > Ko Lanta
Vybavení:
Bar/salon Pláž Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Restaurace Pokojová služba Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Hotel nejlepších resortů v Ko Lanta č. 2
Romantický hotel v Ko Lanta č. 3
Hotel na pláži v Ko Lanta č. 3
Rozsah cen: 1 168 Kč–2 890 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3,5 — Lanta Castaway Beach Resort 3.5*
Pokoje: 22
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Expedia, Hotels.com a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Lanta Castaway Beach Resort. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Lanta Castaway Beach Hotel Ko Lanta

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?