Skvělá dovolená na Bali

Perfektní

Recenzováno: 21. února 2019
Jan M

Recenzováno: 10. dubna 2019

S kamarádkou jsme se vydali v září 2018 na Bali a díky Baliraj.cz bylo všechno snazší :-) Martina se o nás postarala královsky, zařídila nám řidiče na každý den a pomohla nám s plánováním výletů. její přístup byl super. Můžeme jedině doporučit!!!

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli Misule14.
Martina A, Vlastník v zařízení Baliraj.cz, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. dubna 2019

Děkujeme moc za tak krasnou recenzi Jsem rada, ze se vam s nami libilo.

Recenzováno: 21. února 2019 prostřednictvím mobilu

Super komunikace s majitelkou. Perfektní domluva s řidiči. Vždy včasné vyzvednutí. Nikdy nebyl problém operativně změnit itinerář. Moc děkujeme

Datum zážitku: leden 2019
Poděkujte uživateli Jan M.
Martina A, Vlastník v zařízení Baliraj.cz, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. února 2019

Dekujeme moc za tak kladnou recenzi. Tesilo nas.

Recenzováno: 26. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Baliraj mohu doporučit. Bezproblémová komunikace, jak v angličtině, tak v češtině. Pronájem auta s řidičem nejlepší varianta pro rodinu. Řidič Nyoman výborný průvodce, zábavný, ochotný. Cena velmi příznivá. Naprostá spokojenost. Vše fungovalo na 100% .

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli janaQ77.
Martina A, Vlastník v zařízení Baliraj.cz, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. ledna 2019

Dekujeme moc za Vasi pozitivni reakci.

Recenzováno: 25. února 2019 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: květen 2018
Martina A, Vlastník v zařízení Baliraj.cz, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. února 2019

Recenzováno: 10. února 2019 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: říjen 2018
Martina A, Vlastník v zařízení Baliraj.cz, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. února 2019