Recenzováno: 19. listopadu 2019

Areál roztažený podél pláže, přejdete ho asi za 10 minut. Pečlivě udržovaná zahrada, interiéry už méně, dřevěné části sprchového koutu začínají pod lakem hnít. Pláž sahá do nedohledna, jemný písek, s kamennými vlnolamy, koupání bylo lepší mimo hlídaný areál, kde vlnolamy nejsou. Zato tam neuniknete plážovým nabízečům všeho možného.
All inclusive - nabídka jídel široká, ovoce, poctivá zmrzlina, džusy byly opravdové džusy. Po "senegalském večeru" jsme však měli otravu z jídla. Návštěva ostrova Fadiouth, kde jseme viděli, za jakých podmínek se vyrábí v Senegalu všeobecně používané koření - sušené maso škeblí, mnohé vysvětlila :-) a příště bych se segalským specialitám vyhnul. Restaurace a la carte má, co se týká obsluhy i kvality jídla, velmi dobrou úroveň a počet návštěv není omezen. Nejslabší je obsluha v barech, často si dávali na čas, než nás vzali na vědomí a ani pak ochotou nehýřili...
O víkendu se hotel zaplnil i movitými domorodci s houfem dětí, takže jsme se od jindy klidného bazénu pakovali. Nicméně - dobré, jel bych znovu.

Datum pobytu: listopad 2019
3  Poděkujte uživateli Jiri H.
Recenzováno: 24. září 2019

Bydleli jsme v bungalovu přímo u pláže s výhledem na oceán, večer šumění oceánu na krásné usínání, bungalovy možná trochu starší,ale dojem to nezkazilo, byli krásné červené do barev Senegalu. Dávat si pozor na komáry, je jich tam milion, nepomáhali repelenty, náramky, reid do zásuvky, prostě nic :-/ nevím jak na ně, měla jsem opravdu hodně štípanců, nejlépe asi říct na recepci ať vám vystříklají pokoj před večeří a máte klid. Vletěla nám do pokoje i myška, člověk si musí dávat pozor na otevřené dveře a kontrolovat i po uklízečkách. U zadního bazénu bylo super, celkem klid, u oceánu jsme byli jen málo, hodně velké vlny,, ale pro toho kdo to má rád super. Výlety rozhodně neberte přes cestovku, před hotelem najdete plno jiných kteří vám dají poloviční cenu, často umí i česky jako například Babu a stejně zjistíte že jedete úplně ten samí den a v tu samou hodinu, takže se bát nemusíte a stejně pojedete s lidmi z cestovky. Jídlo výborné, takovou čokoládu jako tam jsem ani tady nejedla. Opravdu jediné mínus jsou asi ti komáři, ale pak si i zvyknete že máte 30 štípanců, pokud na nás komáři jdou :) místo je to kouzelné, lidi hodní, nebáli jsme se

Datum pobytu: červenec 2019
5  Poděkujte uživateli elvirek06.
Recenzováno: 26. srpna 2019

Hotel byl velmi hezký a personál opravdu přívětivý. Všichni se s vámi baví,večerní animační programy jsou zábavné a jelikož zde mají úžasné tanečníky, tak ani v tomto ohledu nezahálejí a dělají opravdu krásné show.
Byli jsme zde od 1.7. do 12.7. a zažili jsme toho mnoho. Oceán v tuto dobu byl velmi příjemný ale vlny jsou zde opravdu velké. Ubytování jsme měli v bungalovu, který byl čistý a moc hezký. Přes den se dalo hrát spoustu her např. ping pong, petang a další. Snídaně, obědy, svačiny i večeře byli vydatné s velkým výběrem. Vždy jsme si pochutnali. V hotelu jsou dva vyhřívané bazény (na každé straně resortu jeden), oba jsou hezké a čisté a u obou jsou bary, včetně pláže kde je taky jeden bar. Díky velké nabídce výletů jsme se podívali na lagunu somone,která je hned vedle hotelu - mimochodem za nás je na této laguně vidět mnohem více než na výletu k řece saloume. Rozhodně doporučuji výlet na ostrov goree,projíždku na bývalé trase Paříž - Dakar, protože ty duny a potom krásné dlouhé čisté bílé pláže a průzračné moře, to opravdu stojí za to. Doporučuji se ale podívat i do domorodé vesnice, aby jste poznali jak žijí lidé mimo město - protože chudoba ve vesnicích je hodně velká.Děti jsou zde šťastné za všechno,co dostanou ale dospělý jsou velmi urputní se svými výrobky a snaží se prodat,za co nejvíce peněz a samozřejmě hodně nutí,což je občas dost nepříjemné ale to je skoro všude stejné. Je tu hodně lidí negramotných ale spousta z nich se snaží naučit alespoň něco. Anglicky se zde moc nedomluvíte (myslím v případě kdy jste mimo hotel). Mluví se zde především Francouzsky.
Ještě bych doporučila mrknout na Safari, sice zde nemají šelmy ale přesto je Safari velmi hezké.
Ja i můj přítel jsme byli spokojeni s celou dovolenou, na které jsme si jak odpočinuli, tak zažili nové věci a poznali jiný národ a jeho zvyky (samozřejmě za takovou chvíli ne uplně do detailů, přesto poznali).

Datum pobytu: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli Kateřina N.
Recenzováno: 4. srpna 2019

velmi pěkný hotelový resort umístěný v nádherné zahradě, doporučuju všem, kteří mají rádi klid a pohodu. Jídlo a ubytování vynikajíci, uklid také, jediná nevýhoda, je studený atlantik a v měsíci březnu to bylo večer na svetr anebo na bundu. od ck eximtours jsme byli ny několika výletech a pan delegát byl taky velmi vstřícný. Zaměstnanci hotelu byli milí a bylo vidět, že si své práce váží. Nechala jsem jim při odjezdu na pokoji nějaké oblečení a kosmetiku, o rozdaných bombonech nebo jiných drobnostech ani nemluvím, byli vdeční za vše.

Datum pobytu: březen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli rv132016.
Recenzováno: 21. dubna 2019

Naprostá spokojenost s volbou konkrétní destinace. Nabídka pohodové dovolené s velmi kvalitními službami ochotného a vstřícného personálu, s vynikající gastronomií. Navíc v lokalitě umožňující relaxační pobyt s řadou doplňujících aktivit i výletů v blízkém okolí. Žádný rekreační velkokombinát masové turistiky. Pro absenci tobogánů a skluzavek méně vhodné pro děti a teenagery. Zakomponování ubytovacích kapacit do pečlivě udržované zahrady opticky rozmělňuje vytíženost klienty.

Tip ohledně pokoje: pohodlí prostorných pokojů ve 4 centrálních budovách oproti určitým nevýhodám dvou a čtyřchatek v parku.
Datum pobytu: duben 2019
2  Poděkujte uživateli sanderap.