Zkušenosti jen ty nejlepší , doporučuji všem.

Hanka je úžasná ženská se kterou jsou výlety úžasné, sice jsme byly jen na jednom celodenním ale... přečíst další informace

Recenzováno: 24. března 2020
hanka622017
Plzeň, Česká republika
Srí Lanka - naše nejlepší dovolená

Chtěla bych tímto poděkovat Hance (Helče) a Marice za skvělou organizaci naší dovolené na Srí... přečíst další informace

Recenzováno: 19. března 2020
621vendyj

Recenzováno: 3. prosince 2019

Hanička nám zařizovala výlety po Srí Lance, vše v naprostém pořádku. Vše jak mělo být a bylo naplánováno. Na čas, vždy se hned po tripu ptala, zda jsem byly spokojené a bylo vše ok. I když naše AJ není úplně nejlepší, nebyla třeba extra komunikace i když jsem měly jen řidiče. Vše věděl, kam nás má vzít. Na jeden výlet s náma jela průvodkyně Kačka a naprostá spokojenost. Pokud bych příště volila dovolenou na Sri Lance jediné s Haničkou. Děkujeme ji a určitě doporučuji P

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Petra B.
HankaH44, Vlastník v zařízení Srilanka by HankaCZ, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. srpna 2020

Moc vam dekuji za prekrasnou recenzi :)

Recenzováno: 19. listopadu 2019

Při plánování naší cesty na SríLanku jsme se snažili najít spolehlivého průvodce v českém jazyce Na internetu jsme našli skvělou průvodkyni Hanku . Rozhodně ji všem doporučuji . Zajistila nám krásné výlety Moc krásně se o nás starala. Její výklad je poutavý a dozvíte se o ostrově spoustu zajímavých věcí.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli ivanapiskackova.

Moc vam dekuji za krásná slova, jsem rada,ze se vam u nás libilo :)

Recenzováno: 22. října 2019

Při hledání tipů a možností, co si nenechat ujít a jak si zajistit ubytování, přepravu a výklad zajímavostí jsme narazili na stránky Srilanka by Hanka, kde jsme nalezli ideální odpovědi. Po e-mailovém dotazu jsme dostali od paní Helenky velmi rychlou odpověď a v rámci e-mailu a telefonu si snadno domluvili vše o co jsme měli zájem. Pak stačilo jen si koupit letenky a vše ostatní nám zajistila Helenka. Od dopravy z a na letiště, přes ubytování v jednom z doporučených hotelů v Mirisse, kde jsme chtěli bydlet (mimochodem vlastněný slovákem:), až po dohodnuté výlety na zajímavá místa ostrova s českým průvodním slovem a i něco navíc:-) Vše za slušnou cenu a s vyčerpávajícím komentářem a zkušenostmi paní Helenky. Za to jí patří náš velký dík, tuto dovolenou jsme si užili plnými doušky.
Helenko, děkujeme
Voznicovi

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Voznica.
Recenzováno: 14. října 2019

V září jsme prožili krásných 14 dní na SL Jelikož jsme nechtěli dovolenou dopředu řešit sami, využili jsme služeb SrilankabyHanka a nelitovali jsme! Rychlá komunikace, spolehlivost, vstřícnost. Rychle jsme se s paní Hankou domluvily na představě dovolené, ubytování a náplni 5 denního okruhu ostrovem. S přítelem jsme byli moc rádi, že jsme narazili na Katerinu, která nás po ostrově provázela a třešničkou byl velice zkušený řidič Manjula. Cestovali jsme mimo sezónu a i když nám pár dní propršelo dovolenou jsme si zkazit nenechali.
Na tomto ostrově je nepřeberné množství míst k poznání a každý si tu přijde na své proto SL můžeme jen doporučit

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Anetka T.
Recenzováno: 11. září 2019

Vsechno bylo skvělé, báječně naplánované a připravené. Díky Hance vime od SriLance naprosto vše. Vřele doporucuji stravit s Hankou par dní, protože pohled na zivot na Sri Lance pohledem českých očí Vam žádný domorodec nikdy nedá. Hanka je profesional, vase přání a pozadavky na program vzdy splní. Komunikace s ní je perfektní.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli MartinaJoa.