“Jana”

Kuchyně: Asijská
Možnosti stravování: Snídaně, Rezervace
Možnosti stravování: Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Vynikající kuchyně - mořské plody a ryby, milý personál i majitel. Krásný západ slunce. Chodila jsem sem každý den.

Poděkujte uživateli Jana T.

Recenzováno: 16. března 2019

Do této restaurace jsme chodili na večeře po celou dobu našeho pobytu v Hikkaduwa. Jídlo vynikající, pestrost nabídky obrovská. Nejvíce bych pochválila a vyzdvihla ochotu personálu, s takovou se setkávám výjimečně. Při západu sluníčka a výhledu na moře večeře byla více než vynikající.

Poděkujte uživateli Bartomtyna.
Recenzováno: 14. března 2019

Byli jsme nadšení jak úrovní kuchyně s úžasně upravenými dary moře, rybami i netuctovými pokrmy jako je žralok, stejně jako úpravou kuřecího, vepřového a hovězího masa se skvělými zeleninovými saláty a dalšími přílohami. V žádném případě na skupině turistů, ubytovaných ve Finlance a čerpající večeři v rámci polopenze, nešetřili, stoly je pod tříchodovými večeřemi s výběrem několika druhů masa a příloh, polévkou a deserty jen prohýbaly....Milý mladý číšník dělal, co nám na očích viděl. Moc ráda na západy slunce nad Indickým oceánem pozorované z horní terasy vzpomínám. NM, únor 2019

Poděkujte uživateli DRNORAM.
Recenzováno: 8. března 2019

Vynikající obsluha a kuchaři velké uznání, jídlo bylo vynikající, nápoje též, neskutečný výhled na Indický oceán, kdy nám vždy u večeře zapadalo sluníčko. Obsluha byla obětavá, je vidět, že ví jak se postarat o své zákazníky. Můžu jenom doporučit, děkujeme Zdeněk

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Zdeněk D.
Recenzováno: 22. února 2019 prostřednictvím mobilu

Večeřeli jsme zde 8 dne po době a jídlo bylo vždycky vynikající, zejména plody Moře byly skvělé. K tomu velmi milá a pozorná obsluha. Nádherný výhled na západ slunce.

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli Vodakupa.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sunset Coffee Bar, si také prohlíželi

Hikkaduwa, Galle District

Už jste navštívili Sunset Coffee Bar? Sdílejte své zkušenosti!