Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Dobrý den, hotel Abu Dabbab je nej hotel. A musím pochválit recepční jsou ochotný i když neumíte řeči a Hlavně Velkou pochvalu recepčnímu Tarek Ibrahim.... Velice hezký a přátelský hotel, vynikající služby, vynikající jídlo, krásná pisecna pláž s koralem a podmorskym životem. Prodejci na pláži nejsou otravni, ale naopak. I když od nich nekoupíte, tak jsou usměvavý a snaží se i pomoci.Nikdo zde nevyžadoval baksis a o to raději jsem ho dal. Prodejci v hotelu v obchudkach jsou strašně fajn. Obrazy, parfémy, potraviny se vším i textil. Už mi to tam schází a těším se až znovu pojedu.

Datum pobytu: duben 2019
2  Poděkujte uživateli Josef H.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Vážení hosté,

děkujeme Vám za milý komentář a jsme rádi, že pobyt u nás splnil Vaše představy a očekávání.

Management Hotelu

Dovolená na jedničku. Úžasný moře, bezkonkurenční podmořský život. Personál milý, vstřícný. Pokoj vždy krásně uklizený. Bohatý výběr jídla,opravdu dobrého. Velké množství zeleniny i ovoce. Skvělý animační tým.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Irena D.

Vážení hosté,

rádi bychom Vám poděkovali za Váš milý komentář a jsme rádi, že naše služby splnily Vaše očekávání a požadavky.
Věříme, že si i pro příští návštěvu zvolíte náš hotel a budeme se těšit na další setkání s Vámi.

Management Hotelu

Letos v červenci jsme tento resort navštívili již podruhé. A opět velká spokojenost. Oproti loňsku se velmi zlepšilo jídlo (i když i loni jsme byli spokojeni) - daleko větší výběr, někdy bylo velmi těžké si vybrat, protože měl člověk chuť ochutnat vše. Velké zlepšení jsme zaznamenali i v tom, že oproti naší minulé návštěvě se nám vždy podařilo bez problémů po večeři sehnat místo na terase k večernímu posezení. Další, co jsme ocenili, že bylo letos daleko jednodušší sehnat po snídani lehátko u bazénu (přibylo lehátek nebo ubylo "zabíračů"?).
I v ostatních ohledech jsme byli velmi spokojeni - skvělé služby, milý, ochotný a neustále usměvavý personál, čistá, několikrát denně kontrolovaná voda v bazénu, v čistotě udržovaná pláž s úchvatným podmořským životem. Dovolenou v tomto resortu mohu jen doporučit.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Pioneer793448.

Management Hotelu

V Egyptě jsem byl s dětmi poprvé. Pochopil jsem, že ne vše musí být dokonale čisté a ne vše musí správně fungovat, ale musí to být správně nasvíceno. Jinak je zde vše na pohodu a moře je úžasné. Doporučuji a určitě se vrátím až bude hotové nové molo.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli marekhanz.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

Management Hotelu

Opět krásná dovolená.Měli jsme hezký pokoj blízko moře. Děkujeme Alimu,který nám každý den pěkně uklidil a z osušek udělal vždy nějaké milé překvapení. Jídlo jako každý rok moc dobré,každý si vybere.Číšníci na jedničku a vždy s úsměvem. Nechali jsme se trochu rozmazlovat v kosmetickém salonu a tímto můžeme všem jen doporučit,bylo to přímo skvělé. Pláž i moře krásné a bezva šnorchlování. Všem v Malikii děkujeme za hezkou dovolenou. Zdenka s Vlastou

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli 80verca.