TripAdvisor
Marsa Alam
Hledat
Recenzováno: 5. listopadu 2019

Krásná a naprosto pohodová dovolená díky personálu hotelového resortu. Vsichni usměvaví, nic není problém a pokud nejaký přci je nastane,ochotně slečna Kristína pomůže vyřešit.

Strava,úklid,obsluha na baru a restauracích , animátoři.... prostě SUPER.
Pláž krásná,volné lehátko si každý najde. Moře plné ryb a jako bonus želvy. Koral je v trochu horší kondici,ale na levé straně pláže je mnohem rozmanutejší. V potapěčskem centru jsme využili výlet za Dugongem , nezapomenutelný zázitek!!!
Pro deti tobogány a pro menší brouzdalište.
Určitě se sem znovu vrátíme.

Můzeme vsem vřele doporučit.

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Tomasek12.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. listopadu 2019

Vážení hosté,

velmi si vážíme Vašeho milého komentáře a jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.
Bude nám potěšením, když si náš hotel vyberete I pro Vaši příští dovolenou.
Těšíme se na Vás!

Recenzováno: 4. listopadu 2019

Velmi krásné moře. Ještě se nám v Egyptě nestalo, abychom každý den plavali se želvami přímo u hotelové pláže. Vyzdvihuji také velmi ochotný personál na recepci, restauraci i na pláži. Velmi pestrý animační program pro děti.

Datum pobytu: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli kristynahorak.

Vážení hosté,

velmi si vážíme Vašeho milého komentáře a jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.
Bude nám potěšením, když si náš hotel vyberete I pro Vaši příští dovolenou.
Těšíme se na Vás!

Recenzováno: 2. listopadu 2019

V hotelu jsme byli po čtvrté a můžeme jen napsat, ze servis a služby jsou vyborne. Chvalime rozhodnutí vedení hotelu, ze na recepci pracuje milá slečna Kristina (recepční ) ze Slovenska - odpadnou tak jazykové bariéry. Jídlo dobré, pokoje vždy čisté uklizene, moře a podmorsky život nádherné. No prostě, letime tam zas!!!

Datum pobytu: říjen 2019
2  Poděkujte uživateli LPektorova.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019

Vážení hosté,

děkujeme Vám za milý komentář a jsme rádi, že pobyt u nás splnil Vaše představy a očekávání.
Budeme se těšit na Váš brzký návrat.

S přátelským pozdravem,

Recenzováno: 1. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

V říjnu jsme navštívili s manželem tento hotel poprvé. V Egyptě jsme již před tím byli 3x a můžu v klidu říct, že to byla nejlepší volba .Hotel má nejkrásnější pláž v Marse a každý den jsme snorchlovali a potapeli se se želvami , dokonce se zde i vyskytuje trnucha, ale musíte mít dobre oko a podmořský svět nádhera. Přístup z pláže je skvělý a občas jsou velké vlny , takže legrace a občas je more klidnější.Co se týče hotelu a personalu tak všichni jsou moc ochotni a slušní, cokoliv není problém. Jídlo je zde výborné, dokonce jsme museli vynechavat oběd, aby jsme trochu vytravili .Zábavu si zde každý najde je toho zde hodně.
Moc dekujeme za prekrasnou dovolenou ve vašem hotelu a určitě se sem zase rádi vrátíme ❤.

Poděkujte uživateli Barbora81.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. listopadu 2019

Vážení hosté,

rádi bychom Vám poděkovali za Váš milý komentář a jsme rádi, že naše služby splnily Vaše očekávání a požadavky.
Věříme, že si i pro příští návštěvu zvolíte náš hotel a budeme se těšit na další setkání s Vámi.

Recenzováno: 1. listopadu 2019

První dovolená v Egyptě směřovala do tohoto letoviska na základě doporučení přátel a rovněž i pracovnice CK Blue Style. Naše požadavky směřovaly především k tomu, aby byl v letovisku bezproblémový pohyb s invalidním vozíkem a vhodný vstup do moře. A náš výběr byl na základě doporučení opravdu správný. Perfektní asistence letištního personálu na obou letištích, v autobusech z letiště do letoviska, ubytování v hotelu atd.
Pohyb po celém areálu na vozíčku byl naprosto bez problémů, všude jsou nájezdy, na pláži bylo i velké WC pro invalidy a čisté!!!. Pokoj byl dostatečně prostorný včetně koupelny. Pro pohyb na invalidním vozíčku naprosto ideální. Personál v hotelu milý, ochotný ve všem vyhovět. Vždy jsme měli při příchodu do restaurace rezervovaný stůl kam se dalo vozíčkem bez problémů zajet. Jídlo dobré, výběr naprosto dostatečný. Moře úžasné, pouze parkující čluny neustále obtěžují hlukem a zápachem z motorů.
Jediná výtka: schůdky do bazénů jsou příliš vysoké (cca 35 cm), invalida má problém do vody sestoupit. Pozvolný vstup do jednoho z bazénů (140 cm) by byl pro invalidního návštěvníka ideální, ale chybí tam zase zábradlí. Dle našeho názoru by při trošce snahy šlo doinstalovat.
Prodavači v suterénu hotelu příjemní, ochotní pomoci při zdravotních problémech (dr. Mario), "Egyptský Karel Gott" prodávající náramky je taky super. Lék Antinal v místní lékárně za 14 USD!!! je značně předražený, (animátorům ho dávají za 2 USD), ale pojišťovna nám po předložení paragonu cenu ochotně proplatila.
Naše hodnocení: naprostá spokojenost

Tip ohledně pokoje: Pokoje č.1xxx jsou na úrovni bazénů, naprosto bezbariérové
Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli jaroslav503.