TripAdvisor
Marsa Alam
Hledat
Recenzováno: 21. listopadu 2019

Byli jsme zde poprvé a byli jsme velice spokojeni. Měli jsme pokoj stranou, kde byl klid a hluk od animátorů nám nevadil. Pláž písečná s krásnými vlnami ve kterých se dalo blbnout. Strava výborná, může si vybrat každý. Každý den bylo i grilování-ryby, maso, krevety. Byli jsme v Egyptě již poněkolikáté a tento hotel, ač je dražší, doporučujeme, byl zatím nejlepší.

Poděkujte uživateli egyptpodzim.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. listopadu 2019

Recenzováno: 14. listopadu 2019

Dobrý hotel pro pohodovou dovolenou s dětmi. Ubytování bez problémů , čistota pokojů a vybavenost byla na úrovni (možná jsou tam některé pokoje před rekonstrukcí v horším stavu - nemůžeme posoudit) , personál ochotný, komunikace v angličtině taky bez problémů. Měli jsme sebou 1,5 ročního prcka a užili si jak bazény , tak moře . Co se týká restaurace , vše bez problémů, dostatek všeho , ochotný personál . To, že jsou fronty je v takto velkém hotelu úplně normální a kdo čeká poklidné posezení s pár stoly a bez spousty lidí, musí vybírat jiné destinace. Celkově naprostá spokojenost.

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli michalsoukop.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. listopadu 2019

Vážení hosté,

rádi bychom Vám poděkovali za Váš milý komentář a jsme rádi, že naše služby splnily Vaše očekávání a požadavky.
Věříme, že si i pro příští návštěvu zvolíte náš hotel a budeme se těšit na další setkání s Vámi.

Recenzováno: 5. listopadu 2019

Krásná a naprosto pohodová dovolená díky personálu hotelového resortu. Vsichni usměvaví, nic není problém a pokud nejaký přci je nastane,ochotně slečna Kristína pomůže vyřešit.

Strava,úklid,obsluha na baru a restauracích , animátoři.... prostě SUPER.
Pláž krásná,volné lehátko si každý najde. Moře plné ryb a jako bonus želvy. Koral je v trochu horší kondici,ale na levé straně pláže je mnohem rozmanutejší. V potapěčskem centru jsme využili výlet za Dugongem , nezapomenutelný zázitek!!!
Pro deti tobogány a pro menší brouzdalište.
Určitě se sem znovu vrátíme.

Můzeme vsem vřele doporučit.

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Tomasek12.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. listopadu 2019

Recenzováno: 4. listopadu 2019

Velmi krásné moře. Ještě se nám v Egyptě nestalo, abychom každý den plavali se želvami přímo u hotelové pláže. Vyzdvihuji také velmi ochotný personál na recepci, restauraci i na pláži. Velmi pestrý animační program pro děti.

Datum pobytu: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli kristynahorak.

Recenzováno: 2. listopadu 2019

V hotelu jsme byli po čtvrté a můžeme jen napsat, ze servis a služby jsou vyborne. Chvalime rozhodnutí vedení hotelu, ze na recepci pracuje milá slečna Kristina (recepční ) ze Slovenska - odpadnou tak jazykové bariéry. Jídlo dobré, pokoje vždy čisté uklizene, moře a podmorsky život nádherné. No prostě, letime tam zas!!!

Datum pobytu: říjen 2019
2  Poděkujte uživateli LPektorova.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019

Vážení hosté,

děkujeme Vám za milý komentář a jsme rádi, že pobyt u nás splnil Vaše představy a očekávání.
Budeme se těšit na Váš brzký návrat.

S přátelským pozdravem,