Tripadvisor
Marsa Alam
Recenzováno: 11. ledna 2020

V hotelu jsem strávil skvělou dovolenou na přelomu 2019/2020. Zátoka Abb Dabbab je ideálním místem pro milovníky šnorchlování. Korály a vůbec podmořský život je naprosto jedinečný a poskytuje úchvatnou podívanou a nevšední zážitky. Poblíže hotelu bylo postaveno nové molo, které rozšiřuje možnosti šnorchlování. Místo je ideálním východištěm pro další výlety, které nejsou dosažitelné z jiných lokalit v Egyptě. Hotel neustále zlepšuje a rozšiřuje svoje služby. Kladem je vstřícný a ochotný personál, který splní téměř každé přání klientů.

Datum pobytu: prosinec 2019
3  Poděkujte uživateli Oskarecek.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. ledna 2020

Vážení hosté,

děkujeme Vám za milý komentář a jsme rádi, že pobyt u nás splnil Vaše představy a očekávání.

Recenzováno: 9. ledna 2020

úžasné misto pro šnorchlování, krásná pláž, vybavení hotelu , personál , jídlo je výborné,.trávily jsme zde 4 letní dovolené a 4 vánoční svátky a Nový rok , organizace , program a výprava vánoc a silvestra je úžasná, mohu doporučit. veleému vedení hotelu a všemu personálu patří vřelé poděkování. Rádi se zase do naší Malikiie vrátíme

Datum pobytu: únor 2019
2  Poděkujte uživateli muzik1954.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. ledna 2020

Recenzováno: 4. ledna 2020

Do Egypta jezdíme vždy v prosinci, letos jsme byli už po páté, poznáváme různé rezorty. Podmínka u nás je vždy záliv, máme špatné zkušenosti z velkého větru na otevřeném moři. Letos se nám dovolená opravdu povedla, počasí nám přálo, jak nikdy, hotel moc pěkný, personál ochotný a poprvé se nám stalo, že s námi někdo ochotně komunikoval v naše jazyce (slovenská delegátka-našla si nás sama na pláži a ochotně nám odpovídala na naše otázky ohledně hotelu, moře atd.) Užili jsme si krásné šnorchlování, příjemná pláž, kde se člověk nemusí přetahovat o lehátka a zástěny proti větru (kdo nezažil, tak to asi nepochopí), jídlo opravdu super. Rádi se vrátíme.

Tip ohledně pokoje: Kolíčkama a šnůrou na věšení, plácačkou nebo sprejem na hmyz nic nezkazíte.
Datum pobytu: prosinec 2019
2  Poděkujte uživateli hukghj.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. ledna 2020

Vážení hosté,

rádi bychom Vám poděkovali za Váš milý komentář a jsme rádi, že naše služby splnily Vaše očekávání a požadavky.
Věříme, že si i pro příští návštěvu zvolíte náš hotel a budeme se těšit na další setkání s Vámi.

Recenzováno: 23. prosince 2019

Hotel navštěvuji pravidelně každý rok i několikrát :-)
Tato dovolená byla naprosto UŽASNÁ po všech směrem.
Ubytování - super, vše naprosto čisté, uklizeno, uklizeč usměvavý, cokoliv vždy splněno. Služby recepce všech naprosto super (Tarek vždy cokoliv splněno na 200%),
V hotelu čisto, uklizeno, včetně toalet v celém hotelu včetně pláže. Služby jsou pořád lepší a lepší.
Strava
- se pořád zlepšuje, velká pochvala restauraci na pláži a i hlavní restauraci - vždy naprosto vše, výběr velký, chutné. V hlavní restauraci nové stoly a židle.
takže s pohledu jídla a restaurací nemám co vytknout jen chválit. Pořád lepší a lepší. Jen tak dál :-)
Personál v restauraci super, usměvavý, na pláži a barech také jako vždy.
O vše aby bylo v pořádku se stará jak slovenka Kika tak Shrief Abdallha Shrief, které musím pochválit taky za to, že se snaží o max služby a spokojenost hotelových hostů.
Moře a pláž
- spokojenost , slunečníky a lehátka v pohodě, pláž jako vždy na jedničku, připravovalo se otevření mola. Opět dugong s diving.de s Sameh Shazly - který jako diving master nezklamal a užili jsme si ho max. Letos jsem dokonce přímo v zátoce potkal tří delfíny a nikde nikdo :-) - takže jsem si jich užil naplno bez davu turistů.

Takže letošní dovolená od prvního do posledního okamžiku BÁJEČNÁ , takže děkuji celému hotelu od managementu až další personál za super dovolenou, kterou jsme si užili. Takže se rád zase vrátíme.

Datum pobytu: říjen 2019
4  Poděkujte uživateli Stenly69.
MalikiaAbuDabbab, Guest Relations Manager v zařízení Malikia Resort Abu Dabbab, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. prosince 2019

Recenzováno: 21. prosince 2019

Personál hotelu je velice milý a vstřícný, obzvláště česká delegátka Karolína a hotelová manažerka Kristýna, které se o nás zajímaly po celou dobu pobytu. V termínu 7.-14.12.2019 vyšlo super počasí, takže se dalo koupat opravdu každý den. Pěkná písečná pláž na kterou nejsou, kvůli všude zmiňovaným korálům, potřeba boty do vody. Pláž je písečná s pozvolným vstupem do vody. Pro milovníky šňorchlování jsou k dyspozici dva korálové útesy, kde je k vidění spousta mořských ryb a dá se narazit i na několik karet (želv). Jelikož je pláž trochu v zátoce, je možné si i s menšími dětmi vybrat místo, kde nebudou při malém povětří takové vlny, že by se děti nemohli koupat. Však kvůli tomu se k moři jezdí :-D . Nabízené služby hotelu jsou dostačující pro normálního návštěvníka. To že Vás bude někdo z místních občanů vyrušovat při slunění na lehátku u moře se dá vyřešit červenou vlaječkou, kterou si můžete zapůjčit v půjčovně plážových osušek. Animátoři včetně děvčat jsou úžasná parta, která se postará o zajímavé rozptýlení po celý den. Nezapomeňte jsou to také jen lidi. Hlady zde rovněž neumřete a pokud jedete na pobyt all-inclusiv, tak už sebou nic víc nepotřebujete. V zavazadle Vám stačí věci na koupání, trocha toho oblečení a dobrou náladu. Nezapomeňte si sebou přibalit kalhoty pro čas večeře, což je vyžadováno jako večerní dress kód. Jediná zápornější recenze je ohledně wifi připojení, které si musíte zaplatit a platí jen na Vámi vybranou dobu a jen jedno zařízení. Přes wifi lepší komunikace s ČR.
Za mě dovolená, kterou jsem si se svou partnerkou užil v nejvyšší míře.

Poděkujte uživateli Michal2019-12.