Recenzováno: 2. června 2016

V tomto hotelu jsem byla sama s dcerou. Po příjezdu ráno kolem 5 nám oznámili, že nás ubytují až v 10 hodin, nebo uhradíme poplatek a ihned. Doplatili jsme a byly hned ubytovány a dostaly náramky all. Bylo to tuší 18USD na osobu. Pokoje jsou komfortně zařízené, široké a pohodlné postele, luxusní koupelna. Jídlo slušný standard, obsluha už trochu horší, večer si vás číšník, pokud jste na něho nemával dolary, ani nevšiml, pro pití jsme si musely chodit na bar. Všichni čekali na všimné. Fitness v malinké místnůstce s výhledem do luxferů a bez oken. Jedná se o menší hotel, takže ani animace a doprovodný program nestál za moc. Bazén teplý, všude dostatek pohodlných lehátek. Pláž maličká a úzká. Hotel je velmi slušný co se týká vybavení a nábytku, ale vracet se sem nebudeme díky neochotnému personálu a dotěrným prodejcům.

Datum pobytu: únor 2016
Poděkujte uživateli Roving648535.
Recenzováno: 20. května 2016

Areál hotelu je opravdu krásný, pokoje pěkně vybavené s velkým balkonem, vše funkční. Každý den doplňována voda 1,5 l na osobu.

Bohužel do moře se může chodit jen z mola a často bývá černá vlajka, takže bych hotel doporučila lidem, kterým nevadí, že se během pobytu v moři téměř nevykoupají. Hotel má ale krásný a velký bazén s barem. Jedna část bazénu je pro animace a druhá pro plavání. Musím pochválit barmana Mohameda, i když na něho bylo pár opilců sprostých a bylo vidět, jak je už unavený, stále se choval velmi mile a profesionálně.

Jídlo bylo průměrné, ale výběr poměrně velký. Co mi nechutnalo byly drinky v lobby baru. Piňa Colada byla jako voda. Barman byl hodně nepříjemný, když jsem si objednala sodu a potom chtěla ještě jednu pro kamarádku, naštvaně ji kamarádce vylil do malého plastového kelímku, ačkoli vše ostatní lil do sklenic.

Wifi na recepci téměř nefungovala, protože byla neustále přetížená.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli HelenaHil.
Recenzováno: 18. května 2016 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu jsme strávili 11 dní od 1.5.2016. Po příjezdu na hotel kolem půl druhé jsme dostali uvítací drink, ihned poté pokoj, kam nás odvezl golfový vozík. Pokoj parádní, přesně podle fotografií, které nám vyplivl google. :-) Co se týče prostředí, to bylo naprosto v pořádku. Udržovaná zahrada, krásná pláž s molem, velký centrální bazén s barem. Jídla a pití dostatek, večerní programy super. Italský animační tým byl zábavný. Kdo chtěl bavil se, kdo ne, seděl a koukal. Vyzkoušeli jsme italskou ala carte restauraci, ta byla bez chyby. Vzhledem k třetinové obsazenosti hotelu byla uzavřena plážová restaurace Plateau a vnitřní restaurace Zeit Zaitoun. My jsme vzhledem k očekávání byli maximálně spokojeni.

Datum pobytu: květen 2016
3  Poděkujte uživateli 512tomf.
Recenzováno: 18. května 2016

To nemělo chybu spokojenost nade vše výborná obsluha,jídlo vynikající každý si vybere.Ochota od personálu.Já jsem byla se vším nad míru spokojená.Personál by nám snesl modré z nebe.Jelo nás 7 lidí z rodiny a z toho 2 děvčata měly narozeniny a před večeří jsme měli ozdobený stůl kytičkami a květními lístky a ještě kuchaři udělali zástup k našemu stolu a přinesli dort a všichni gratulovali to bylo tak dojemné u nás by se to nestalo

Datum pobytu: květen 2016
5  Poděkujte uživateli Alena C.
Recenzováno: 12. května 2016

Klidný hotel s dobrou kuchyní nedaleko letiště. přitom letadla vůbec neruší.
prostorné pokoje s větší koupelnou. příjemná terasa s lehátkem v přízemí. Je pravda, že zde hodně fouká, takže na začátku května visí černá vlajka, ale mohlo se na začátek u sousedního hotelu Resta Reef, kde jsou pěkné rybičky.
Velice ochotný personál.

Tip ohledně pokoje: klidnější pokoje blíže k moři,jdou dál od animací. v přízemí je terasa s lehátkem.
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
2  Poděkujte uživateli Daniela Š.