Zpráva z webu TripAdvisor:
Společnost TripAdvisor  má důvod zahájit vyšetřování kvůli podezření, že jednotlivci nebo subjekty, které jsou spojené s tímto zařízením nebo v něm mají podíl, zasahovali do recenzí cestovatelů nebo indexu  oblíbenosti  tohoto zařízení.  Berte prosím tuto skutečnost v úvahu při vyhledávání informací pro své cestovní plány.  Vynakládáme maximální úsilí, abychom identifikovali podezřelý obsah, a vždy budeme pracovat na vylepšení procesů, které používáme k posouzení recenzí cestovatelů.

“"Vítr, moře, slunce, klid"”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 5 dalších stránek!
Resta Grand Resort
Recenzováno: 28. srpna 2017

Hotel je moc pěkný. Velmi prostorná jsou apartmá, pěkně zařízená - čistá, každý den je něco vytvořeného z ručníků ( moc děkujeme uklízeči z budovy 56 ). Výhled do zahrady a na bazén velmi pěkný, úžasné procházení mezi palmami a udržovaným trávníkem s rozkvetlými keři.
U bazénu jsme se dlouhou nezdržovali, pouze ráno, než začala dunět hudba a měl probíhat jakýsi program. My přijeli za mořem, které na první pohled je úžasné, ale když za pobyt zjistíte, že nemáte šanci se tam dostat kvůli vlnám, tak to hodně mrzí. Pouze do lagun a nebo, když si zaplatíte výlet na potápění či šnorchlování.
Super restaurace u moře, velmi chutné jídlo, úžasné prostředí, krásný výhled na moře a pláž, až na ten rachot od dělníků co předělávají molo. Děkujeme za perfektní servis od číšníka Hany z restaurace od moře a barmanovi z pláže Mohamedovi.
Jídla bylo dost a bylo z čeho vybírat v hlavní budově.
Nejslabším článek v hotelu je animační tým, chaotické pobíhání mezi lidmi, poté pokuřování a telefonování animačního týmu, nebudí dobrý dojem.
Večer po ukončení dětské diskotéky, nastává doba nudy, kdy se nic neděje a až po 22.30 hodině nastává večerní program, který je stále stejný. Nerozumím, proč tak pozdě. Ve vedlejším hotelu zábava běží už od půl deváté.
Nejlepší zážitek je, se jít večer projít a kochat se nasvíceným molem a pláží a naslouchat hudbu a posedět si v restauraci u moře.

Škoda, hotel je moc pěkný, personál milý, vstřícný a ochotný, ale příště zvolíme hotel s lepším vstupem do moře.

Tip ohledně pokoje: Prostřední apartmá jsou mimo dosah hluku od klimatizace z vedlejšího hotelu a od hlavní budovy, kde...
  • Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) v páru
3  Poděkujte uživateli danaples2016.

Recenzováno: 8. srpna 2017

Tento hotel jsem navštívila s manželem a přáteli v dubnu a červnu tohoto roku a byla jsem nesmírně spokojená. Blízko od letiště, krásné a čisté pokoje, dostatečný výběr chutného jídla. Co se týká animátorů, tak v dubnu byli mnohem lepší než v červnu, moc jsme si to s nimi užili. Personál byl velmi příjemný a musím pochválit barmana na pláži Waela (ten byl nejlepší) a také číšník Sam z baru u recepce a Samy v restauraci. Byla to má nejlepší dovolená v životě.

• Datum pobytu: dubnu 2017, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli ihodulikova.
Recenzováno: 24. července 2017

V tomto hotelu jsme strávili týden dovolené s menšími dětmi. Vybrali jsme si Resta Grand Resort z důvodu lokality blízko letiště (za týden jsme si všimli asi 5 letadel, opravdu neruší) a pěkného uspořádání domů v zahradě. Hlavní budova je s velikou lobby, hlavní restaurací, obchodním koutkem a dvěma restauracemi. Někde je i dětský koutek, my ho nepotřebovali.

Lobby prostor je pěkný a příjemně klimatizovaný, bohužel kvalita WiFi je velmi špatná a připojení je velmi nespolehlivé. Doporučuji si koupit místní sim kartu s daty hned na letišti. Personál recepce příjemný a ochotný pomoci vyřešit vaše požadavky a problémy. Pokud letíte s českou cestovkou a přiletíte brzy ráno, přikupte si snídani, je to za pár dolarů a máte po snídani i přístup k bazénu a možnost si vyzvednout ručníky. Strávíte tak dopoledne, kdy čekáte na svůj pokoj. Na jednu hlavu dostanete kartu na jeden ručník, pečlivě hlídejte, jinak je nějaký poplatek za nevrácení při odjezdu.

Obchodní zóna - zde je pár obchůdků, kadeřnictví, lékárna a bankomat. Lékárna je velmi dobře zásobena pro případ nouze, ochotně pomohli při zapíchnuté bodlině z ježka. Díky kluci! :-)

Restaurace - každý si vybere, na snídani spousta zeleniny, ovoce, sladkostí, pečivo je sladké, arabská chléb je asi nejlepší, cereálie, marmelády, jogurty, nějaké sýry a salámy (nečekejte naši šunku od kosti), nějaké místní pokrmy a hlavně vajíčka a omelety z nich, to bylo opravdu výborné. Káva, čaj, nějaké džusy. K obědu polévka, dušená zelenina, nějaká masa, rýže, hranolky, těstoviny. Navíc příprava těstovin dle vašeho přání se smetanovou omáčkou, rajčatovou a rajčatovou s mletým masem. K pití navíc rozlévané nápoje. Večeře podobné jako oběd navíc s grilovaným masem. Co nás celkem zklamalo byla absence ryb v zemi u Rudého moře. Každý den byla pouze jedna obalovaná ryba typu Pangas/Kapr. Opravdu nic moc. Navíc hlavně během večeře, která se podávala od 19 do 22 hodiny byl veliký zmatek v servisu. nebyly uklizené stoly, anebo uklizené bez ubrousků a příborů. Ali to je malý detail a celkem se k jídlu nedá moc vytknout.

Bazény jsou bez chyby a voda až na vysokou teplotu bez chyby. Čistá a zbytečně nesmrděla moc chemií. Je tu brouzdálko pro nejmenší s nafukovací skluzavkou, bazén s asi 110 cm vody a velký 150 cm bazén s barem. U bazénu je pouštěna hudba a nějaký program od místních animátorů, nějaká ta cvičení taktéž. Přes den se dlažba kolem bazénu pěkně rozpálí, takže pocitová teplota je tam dost vysoká.

Zahrada je pěkná, veliká, zahradníci bojují o udržení zelené trávy. Uspořádání hotelu bylo to co nás zaujalo. Po zahradě je několik řad domků s 8 pokoji, my měli dům č. 21 s výhledem na moře v patře. Pokoj je pěkný, velikostí dostačující, dobře vybavená koupelna, balkón. Na pokoji je klimatizace, televize, lednička a konvice s čajem a kávou. Každý den 2 velké lahve s vodou. Bohužel postele pro 4 člennou rodinu jsou menší, není to plnohodnotné dvoulůžko, vyřešeno dodáním další skládací postele, takže pohoda.

Moře - tento hotel nemá klasickou pláž písek/voda. Je tu asi 50 metrů široký pás se skálou, korály a lagunkami pro šnorchlování. Pak je hrana na kterou se nesmí, kde se lámou vlny a moře padá do veliké hloubky. Pro plavání v moři je třeba použít blízké molo, které během naší dovolené opravovali po nějaké události. Sice to trošku rušilo, ale my si užívali moře a vánek a klid od bazénu. Toto byla naše první dovolená v Egyptě a všichni jsme si užívali koupání s obrovským množstvím ryb a dalších živočichů. Na pláži je o moc větší klid než u bazénu, navíc je tu i veliká terasa s dalšími lehátky a malým barem. Sprcha s čistou vodou je samozřejmost. Škoda že není ještě jedna sprcha na nohy u schodů k pláži, při odchodu si zase ty umyté nohy zaházíte pískem. :-)

Závěr - až na malé drobnosti je tento hotel výborná volba, obrovský prostor s nádherným ubytováním, dobrým jídlem, ochotným personálem a super mořem blízko letiště.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji si připlatit za pokoj s vyhlídkou na moře. Krásný výhled a je to dál od hlavní budovy, kd...
  • Datum pobytu: červenci 2017, cestoval(a) s rodinou
3  Poděkujte uživateli Petr S.
Mohamed K, General Manager v zařízení Resta Grand Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. srpna 2017

thank you very much for your kind review and we are working on the internet connection to improve.

We are looking forward for your second visit to be able to make your holiday even much better ...

Regards,

Recenzováno: 26. června 2017

Úžasná dovča, pokoj byl krásný a čistý, s funkční klimatizací a vždy doplněnou balenou vodou. Jídlo bylo výborné, vždy velký výběr od všeho něco a personál velmi ochotný. Animátoři dělali každý večer výbornou show a byli velmi přátelští. Za nás tam bylo málo Čechů, což nám vyhovovalo. K moři to bylo kousek a k bazénu ještě blíž, kde byl bar a poblíž pohodlná lehátka. Určitě se jednou vrátím zpět.

Tip ohledně pokoje: bezbariérový přístup
  • Datum pobytu: červnu 2017, cestoval(a) s přáteli
6  Poděkujte uživateli kolarovakristyna.
Nermeen E, Front Office Manager v zařízení Resta Grand Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. července 2017

Dear guest,
Thank you very much for your review and the recommendation of our hotel. We are pleased that you enjoyed your stay with us. We would be happy to welcome you again as our guest any time soon.

With best regards,

Nermeen L'ghonaimy

Recenzováno: 5. června 2017 prostřednictvím mobilu

V hotelu je hodně čechů, pokoje byly velké s varnou konvici a kavou v sacku k potrebe :) postele byly fakt prijemne a velke, dobre se na nich spalo, v prvnim patre jsou zidle a stolecek na balkone a v prizemi k tomu byly jeste lehatka :) Zahrada u tohoto hotelu je opravdu krasna !! Strava byla chutna, ale byt vic jak tyden v tomto hotelu, tak nevim co bych jedla. Docela se opakovala a za me byl mensi vyber, zakusku taky moc nebylo... animacni programy na terase docela hlasite, ale jen mam pocit do 22 nebo 23 hodin max. pak byl klid... kazdopadne co je minusem tohoto hotelu je plaz, ktera je uzka, vetsinou jen kamenne platy, rozhodne se nejedna o nejakou dlouho pisecnou plaz s pozvolnym vstupem do more, ale urcite tam bude krasny podmorsky svet, kazdopadne se nejedna o typickou ,, valecí,, plaz ;) na to pozor, aby jste nebyli zklamani.

Datum pobytu: červenci 2016, cestoval(a) pracovně
4  Poděkujte uživateli veronikarecenze2017.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Marsa Alam.
0.3 km daleko
Steigenberger Coraya Beach
Č. 2 z 68 – Marsa Alam
3 663 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Resta Grand Resort? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Resta Grand Resort

Adresa: KM 65 Quoseir-Marsa Alam Road | Red Sea - Egypt, Marsa Alam 1111, Egypt
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Marsa Alam
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup Doprava na letiště
Styl hotelu:
Romantický hotel v Marsa Alam č. 12
Rodinný hotel v Marsa Alam č. 17
Lázeňský hotel v Marsa Alam č. 22
Hotel nejlepších resortů v Marsa Alam č. 25
Hotel na pláži v Marsa Alam č. 31
Luxusní hotel v Marsa Alam č. 37
Rozsah cen: 1 402 Kč–3 899 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Resta Grand Resort 5*
Pokoje: 752
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Resta Grand Resort. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Resta Grand Hotel Marsa Alam
Resta Grand Resort All Inclusive

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?