Recenzováno: 28. července 2018 prostřednictvím mobilu

Nádherné moře, skvělé jídlo, čisté pokoje, každý den nové ručníky na pokoji. Není opravdu nic,na co bychom si mohli stěžovat. Výborné večerní programy (show) jak pro děti tak pro dospělé. Tento hotel opravdu doporučujeme jak pro rodiny s dětmi,tak pro mladé lidi. Krásná poklidná dovolená.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Petr R.
Abd ElAzim M, Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. července 2018

Dear Mr Petr ,,
Thank you for choosing Jaz Grand Resta to spend your holiday.
My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback.
You have provided us with great motivation to continuously improve the service we offer. Once again, thank you for your visit to our hotel, and for your feedback. We are looking forward to see you again.

Recenzováno: 26. července 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělý hotel,úžasné jidlo,fajn animace,neskutecne podmořske divadlo,uzasna plaz s lagunami.doporucuji navstivit a uzit tu skvely pobyt.relax.personal ochotny mily vse skvele. Pokoj uchvatny i hotel cisty

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Markéta R.
Abd ElAzim M, Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. července 2018

Dear Markéta ,,

Recenzováno: 26. července 2018 prostřednictvím mobilu

Super personál, super obsluha, super delegáti. Super programátoři, čistý bazén, čistý pokoj, program pro děti super, za nás vřele doporučuji tento hotel, určitě se sem vrátíme. Jsme velice spokojeni děkujeme.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Markéta S.

Dear Markéta ,,

Recenzováno: 23. července 2018

Děkuji za další skvělou dovolenou v tomto hotelu. Krásný, čistý a upravený hotel, kde na vás dechne pohoda a klid. Jídlo je velmi chutné a rozmanité. Obzvláště oceňuji restauraci na pláži s velkým výběrem jídel (saláty, polévka, pizza, hot dog, beef burger, sendvič, nanuky). Pokoje jsou krásné, denně perfektně uklizené. Krásné nové molo s pevnými schody do moře (dříve pouze žebřík). Z 11 dnů, které jsme tu trávili bylo uzavřeno pouze jeden a půl dne. Je zde velmi milý a ochotný personál včetně manažerů, super obsluha na pláži s roznosem nápojů. Největší poděkování a pochvalu si zaslouží barman Wael za jeho skvělý servis po celou dobu naší dovolené, je velmi milý, zábavný, ochotný a stále usměvavý. Každý den se o zábavu perfektně staral neúnavný, kreativní a velký tým animátorů. K výborné atmosféře dodala pohodová živá hudba, která tu hrála každý večer. Určitě se sem vrátíme a všem můžu tento hotel vřele doporučit. Děkuji

Datum pobytu: červenec 2018
4  Poděkujte uživateli ihodulikova.

Dear Ihodulikova,,

Recenzováno: 19. července 2018 prostřednictvím mobilu

Poprvé jsme navštívili Egypt. Personál byl milý,vstřícný a okamžitě vyřešili každý náš problém. Všude bylo čisto. Jídlo výborné. Animační tým se skvěle staral o zábavu a byla sranda. Byla jsem maximálně spokojená.

Datum pobytu: červenec 2018
3  Poděkujte uživateli Nela K.
Abd ElAzim M, Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. července 2018

Dear Mrs. Nela
thank you for choosing Jaz Grand Resta to spend your holiday.

Resorts General Manage