Recenzováno: 11. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Výborní animátoři (zizo, Bruno, haitham, anwar, Black, Charlotte, alba, buda) a sportovní vyžití. Fotbal, pólo, volejbal, potápění. Občerstvení pomocí baru, každý si dokáže vybrat. Pěkně pokoje, výborný servis.

Datum pobytu: srpen 2018
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Petr K.
Abd ElAzim M, Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. srpna 2018

Dear Mr.Peter
Thank you for choosing Jaz Grand Resta to spend your holiday.
My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback.
You have provided us with great motivation to continuously improve the service we offer. Once again, thank you for your visit to our hotel, and for your feedback. We are looking forward to see you again.

Resorts General Manage

Recenzováno: 6. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Krásný hotel, super lidi.
Přijemný přístup lidí, animátoři se kterými je spousta zábavy, zajímavé hry, různé aktivity, a nechybí ani večerní zábava každý den jiná, nejrůznějších typů (komedie, fakírská šou, africká šou apod..)
Moře sice přes korály špatně přístupné, ale vše nám vynahradil bazén, a lidé co zde pracují. Za nás super!

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Zdeněk U.
Abd ElAzim M, Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. srpna 2018

Dear Mr. Zdenek

Resorts General Manage

Recenzováno: 28. července 2018 prostřednictvím mobilu

Nádherné moře, skvělé jídlo, čisté pokoje, každý den nové ručníky na pokoji. Není opravdu nic,na co bychom si mohli stěžovat. Výborné večerní programy (show) jak pro děti tak pro dospělé. Tento hotel opravdu doporučujeme jak pro rodiny s dětmi,tak pro mladé lidi. Krásná poklidná dovolená.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Petr R.
Abd ElAzim M, Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. července 2018

Dear Mr Petr ,,

Recenzováno: 26. července 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělý hotel,úžasné jidlo,fajn animace,neskutecne podmořske divadlo,uzasna plaz s lagunami.doporucuji navstivit a uzit tu skvely pobyt.relax.personal ochotny mily vse skvele. Pokoj uchvatny i hotel cisty

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Markéta R.
Abd ElAzim M, Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. července 2018

Dear Markéta ,,

Recenzováno: 26. července 2018 prostřednictvím mobilu

Super personál, super obsluha, super delegáti. Super programátoři, čistý bazén, čistý pokoj, program pro děti super, za nás vřele doporučuji tento hotel, určitě se sem vrátíme. Jsme velice spokojeni děkujeme.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Markéta S.

Dear Markéta ,,