Recenzováno: 11. ledna 2019

V hotelu jsem byla s rodinu poprvé a vřele všem můžeme doporučit .Není snad nic s čím bychom nebyli spokojeni . Jídlo skvělé a veliký výběr .Personál ochotný a usměvavý .Pláž čistá , pokoje každý den skvěle uklizeny.. O animační programy se staral Hesham a Coco , kterým moc děkujeme !!! :) Určitě doporučuji!!

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Alenka1970.
AbdElAzimM10, Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. ledna 2019

Dear Mrs.Alenka
Thank you for choosing Jaz Grand Stay to spend your holiday.
My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback. You have provided us with great motivation to continuously improve the service we offer. Once again, thank you for your feedback. We are looking forward to see you again.

Recenzováno: 11. ledna 2019

Byla jsem zde s přáteli .. A můžu říct - nejlepší dovolená ! :) Hotel byl velice čistý a krásný !! naše pokoje každý den uklizené .. velký výběr jídla .. personál velice ochotný a velké díky patří animátorům Hesham a Coco !!! Můžu jedině doporučit a určitě jsme zde nebyli naposled.

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli TerezaDognerova.

Dear Mrs.Tereza

Recenzováno: 16. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme poprvé v Egyptě, a byli jsme se vším spokojený. Pokoje čistý a vždy hezky uklizený. Večerní program super. Personal příjemný a animační team zařídil zábavu po celý den. Můžeme jedině doporučit

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli Michelle E.
AbdElAzimM10, Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. listopadu 2018

Dear Mrٍs. MIchelle

Recenzováno: 29. října 2018

Hotel je velice pěkný, při pobytu od 17.10 do 27.10.2018 byla jen jednou červená vlajka na molu tak i šňorchlování báječné. Jídlo je výborné, ano snídaně jsou téměř stejné, ale ono to asi jinak nejde. Velice nás překvapil personál napříč celým resortem, všichni jsou usměvavý a snaží se Vám s čímkoliv pomoci. Animační tým a večerní program jsou naprosto famózní. Jedinou kaňkou na pobytu byl výpadek elektřiny kdy téměř 20 hodin nefungovala klimatizace a v apartmánech a v restauraci se nedalo vydržet a o noci ani nemluvě. Celý komplex jel na generátor, ale ten bohužel nedokázal svým výkonem pokrýt i klimatizace. Jinak vše naprosto perfektní a mohu hotel jen doporučit. V roce 2019 se určitě vrátíme.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli G4439XDrichardv.
AbdElAzimM10, Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. října 2018

Dear Mr. Richard
Thank you for choosing Jaz Grand Resta to spend your holiday.
You have provided us with great motivation to continuously improve the service we offer. Once again, thank you for your visit to our hotel, and for your feedback. We are looking forward to see you again.

Resorts General Manag

Recenzováno: 18. října 2018

Hotel Jaz Grand Resta v letovisku Marsa Alam v Egyptě je velmi kvalitní hotel, který podle mého názoru uspokojí každého. Bohužel velkou vadou našeho 5-denního pobytu byl 4-denní zákaz koupání v moři, který byl způsoben velkým větrem. Podle jiných českých turistů, kteří v uvedeném hotelu byli opakovaně je to celkem v tomto hotelu velmi časté. Jinak na Youtube na kanále "Viktor Zajíček" je mnou natočené video, které je volně ke shlédnutí, takže uvidíte pohled mýma očima.

Datum pobytu: červen 2018
2  Poděkujte uživateli viktorzajicek.
AbdElAzimM10, Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. října 2018

Dear Mrs.viktzajicek
Thank you for choosing Jaz Grand Resta to spend your holiday.