Recenzováno: 24. listopadu 2019

Jeden z nejlepších hotelu, kde jsme byli. Výborně jídlo a pití. Aktivity od animátoru, zumba s Aničkou nás moc bavila, pěkné snorchlovani a koupání v moři, pěkný pokoj s výhledem na moře, každý den uklizeny.

Poděkujte uživateli Terka2005.
AbdElAzimM10, Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. prosince 2019

Dear our Valued guest
Thank you for choosing Jaz Grand Marsa Stay to spend your holiday.
My team and I would like to thank you for your critical and valued feedback. You have always been looking for a better way to improve the service we offer. Once again, thank you for your feedback. We are looking forward to see you again.

Recenzováno: 7. listopadu 2019

Všem doporučuji na 100%,s manželem jsme si dovolenou moc užili, výborné jídlo, aktivní animátoři, zábava od rána do večera, krasny pokoj s výhledem na moře, každý den uklizeno. Výborná jóga s animatorkou Annou. Určitě se sem ještě vrátíme.

Poděkujte uživateli Michaelaaad.
AbdElAzimM10, General Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. listopadu 2019

Recenzováno: 7. listopadu 2019

Super jídlo, ubytování, profesionální animátoři, ochotný personál, zábava od rána do večera, večerní show .. velmi pěkné pokoje, každý den úklid, pokoj s výhledem na moře.. uzasne šnorchlování a potápění

Poděkujte uživateli novotnyh.

Recenzováno: 6. listopadu 2019

Skvělý hotel, nejlepší co jsme v Marsa zažili. Ubytování čisté, pěkné, bazény super, dokonce už i 1bazén vyhřívali. Moře teplé a i když kvůli větru občas uzavřené molo, krásné šnorchlování i v menších lagunách. Velký výběr stravy, každý večer grilováni, obsluha skvělá. Doporučuji tento hotel, žádné mínus jsme nenašli, možná jen wifi pouze na recepci. Ale to se dá přežít. Jen pro ty, kteří pracují i na dovolené doporučuji koupit data.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Iveta R.

Recenzováno: 3. listopadu 2019

Krásná infrastruktura i okolí, velmi příjemné a klidné místo, obsluha vyšla vstříc ve všech požadavcích, servis byl stoprocentní! Po celoročním shonu jsem se tu krásně zrelaxoval. Určitě doporučuji všem co je láká nějaká ta exotika a klid

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Ondřej Z.
AbdElAzimM10, General Manager v zařízení Jaz Grand Marsa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019