Hilton Marsa Alam Nubian Resort
Pokud se Vám líbí tento hotel, možná Vás bude zajímat také
Booking.com
334 US$
  • Snídaně v ceně
Dreams Beach Marsa Alam(Marsa Alam)(Skvělá hodnota!)
49 US$
39 US$
  • Snídaně v ceně
Aurora Bay Resort(Marsa Alam)(Skvělá hodnota!)
41 US$
64 US$
TripAdvisor
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 23. prosince 2016

V destinaci Marsa Alam asi nejlepší hotel, který jsme navštívili. Po chvíli čekání jsme dostali pokoj v prvním patře, který jsme si přáli a z kterého bylo trochu vidět i moře. V pokoji bylo veliké množství všeho možného osvětlení, které občas stávkovalo ale bylo vždy rychle opraveno. I když pláž a vchod do moře byl trošku vzdálený, tak to vůbec nevadilo. Jídlo bylo docela dobré ale v Egyptě jsme měli už i lepší a také jsme měli v závěru pobytu docela problémy. Hold jsme zapomněli na obezřetnost ale těžko říci z čeho:)

• Datum pobytu: prosinci 2016, cestoval(a) s rodinou
5  Poděkujte uživateli Jirka3.
Recenzováno: 21. prosince 2016

Hledal jsem únik ze zimy a předvánočních stresů. Hodně známých mne od cesty do Egypta zrazovalo. Obavy z bezpečnostní situace sice byly, ale naprosto zbytečné. Vše proběhlo bez sebemenších problémů a to jsem se vypravil i na cestu cca 320 km do Luxoru. Hotel skvělý, servis ve vysokém standardu, pracovníci hotelu přátelští a nápomocní, výborná kuchyně.

Tip ohledně pokoje: Všechny pokoje mají terasu a výhledy do zahrady
  • Datum pobytu: prosinci 2016, cestoval(a) sólo
1  Poděkujte uživateli Roman V.
Recenzováno: 8. prosince 2016

uzasnai dovolena, ubytovani, stravovani, personal - nemá chybu, cely areal je na egyptske pomery dost luxusni jak vybavenim tak i udrzbou prostranstvi, vůbec nevadilo, ze hotel není primo u more, proste klid a pohoda

Tip ohledně pokoje: vzhledem k tomu ze cely komplex je moc hezky koncipovan je jedno v ktere casti pokoj je
  • Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) s přáteli
3  Poděkujte uživateli Hana7971.
Recenzováno: 30. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Jsem po druhé v Marsa Alam v Hiltonu, připadá mi to tu jako druhý domov. Je zde krásné okolí, nádherné korály, každý den tady vídáme obrovské krásné želvy. Personál v Hiltonu je velmi ochotný a milý. Večerní show animátorů jsou skvělé, super fakir show, fire show, dance show, kvalitní DJ a tak dále. Speciálně chci poděkovat Marině, která mi tu byla velmi dobrou kamarádkou animátorkou.

Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Anička H.
Recenzováno: 26. listopadu 2016

Za mě naprosto úžasně strávený týden dovolené, na Listopad super počasí a už nebylo tolik lidí. Hotel super nečekal jsem, že to bude vypadat až takhle dobře.
Jídlo - Výborné, na výběr bylo vždy z mnoho druhů - od snídaně až po večeři. Vybere si opravdu každý. Obzvláště pak dopuručuji zajít do Noba baru na večeři.
Personál byl velmi příjemný a usměvavý.
Pláž je sice pár set metrů, ale to vůbec nevadí, aspon má člověk trošku pohybu a navíc je tam velmi pěkná cesta ( pro lenochy jezdí vláček)
S pokojem jsme byli také překvapeni. Každý den bylo uklizeno a doopravdy pečlivě. a Vždy doplněno co chybělo.
V den odjezdu (4 hodiny ráno) nás ve 3 začli budit i když jsme o to nežádali - což je za mě +
Další velké + bylo při příjezdu na hotel 9 hodin ráno, jsme už dostali pásky a mohli jít na snídani a rovnou jsme dostali i klíče od pokoje. To se mi v Egyptě v jiných hotelech nestalo, i když všude dávám stejný bakšiš :)

Za podívanou stojí pláž Sharm El Luli - opravdu překrásné místo - to se musí vidět! :)

Jedinná nevýhoda je velmi drahá lékarna :/ ale Antinal se dá koupit i od delegáta, takže pohoda.

Za pobyt nebyl ani jedinný problém.

Rád se do hotelu vrátím i příští rok, ale to už na déle než týden :)

• Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Karel K.