“Skvělá dovolená”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 9 dalších stránek!
7 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 39 bodů za pomoc
“Skvělá dovolená”
Recenzováno: 7. ledna 2017

Naše třetí návštěva tohoto hotelu a opět bezchybná. Ubytování pěkné, čisté, na pokoji klimatizace, lednice, rychlovarná konvice, čaj, káva, vysoušeč, každý den lahev vody, v koupelně doplňovány šampony, mýdlo. Jídlo výborné, slušný výběr všeho, hlavně nepřekonatelné množství zákusků. Proti minulé návštěvě zřejmě přestali používat na vše voňavé africké koření takže jídlo je i více evropské. Slušně se dá naobědvat i v baru na pláži, když se nechcete vracet na hotel. Šnorchlování u hotelu na pláži Abu Dabbáb opět skvělé, je zbytečné utrácet za šnorchlovací výlety, zde je vidět asi vše. Hlavně koupání se želvami je úžasné. Po příjezdu na hotel asi v 7 ráno jsme hned dostali náramky a mohli jsme na snídani, pokoj jsme dostali asi v 9.30. V krásném areálu jsou 4 bazény, některé vyhřívané, všichni zaměstnanci příjemní a vstřícní. Tento hotel určitě opět navštívíme.

• Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): s přáteli
Užitečné?
11 Poděkujte uživateli MartinLegat.
AzzaHussein, Personal Assistant to the General Manager v zařízení Hilton Marsa Alam Nubian Resort, odpověděl na tuto recenzi., 8. ledna 2017
Milý MartinLegat,

Budu tě poděkovali za pozitivní zpětnou vazbu a hrdý na to, že vaše třetí návštěva byla "bezchybné" :) a každá služba a zařízení překročila vaše očekávání. Vidím, že jste měli štěstí, plavat s želvami a byli schopni užít mořské poklady.

Budeme čekat na vaši 4. návštěvu :)

S úctou,
Azza Hussien

Prelozen googlem!

3 924 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (28)
Datum | Hodnocení
3 recenze
3 recenze hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 12 bodů za pomoc
Recenzováno: 3. ledna 2017

Klidná dovolená, hřejivé slunce,vyhřáté korálové moře.
Hotelový personál se snaží, čisto a dobrá nálada je neopouští.
Jedno z nejlepších ubytování a jeden z nejlepších hotelových bazénů.
Jídelna prostorná, vzdušná s moderními stavebními prvky.
To stejné platí i pro hlavní halu recepce.
Jídlo chutné, ale faraón nás neminul, i když jsme se vyhýbali syrovým zeleninovým salátům a studeným nápojům včetně ledu a zmrzliny.
Pro spokojenou dovolenou je třeba se vybavit místním antinalem, který je volně v prodeji, třeba i přes delegáta, nebo tuzemským přípravkem z domu, který je na předpis a při prvních příznacích zahájit léčbu.Hlavně hodně pít, nejlépe teplý čaj. Jeden den je člověk apatický.
Popis určitě najdete na webu.

Tip ohledně pokoje: Hotel se nenachazí přímo u moře, ale z některých bloků je možné na moře dohlédnout, např.č.7 a 8, a...
  • Datum pobytu: v říjnu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Jiří F.
AzzaHussein, Personal Assistant to the General Manager v zařízení Hilton Marsa Alam Nubian Resort, odpověděl na tuto recenzi., 16. ledna 2017
Vážený Jiří F

Chtěl bych vám poděkovat za čas, který sdílí své zkušenosti s námi, a rádi, že si uvědomíte, náš resort jeden z nejlepších ubytování a hotelů!

Chtěl bych potvrdit, že jsme HACCP certifikované hotel jako pravidelné kontroly se konají v každém hotelovém aspektu, po bezpečnostních pokynů na jídlo a nápoje hygienu, kde je každý Potraviny a nápoje položka dobře uložené a předkládanými

Ceníme si vztah s naším příslušného hosta jako jste vy a vždy zájem, aby to právo na všechny naše hosty kdykoliv !.

Těším se na vás přivítat zpět na třetí návštěvě.

S úctou

16 recenzí
9 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 15 bodů za pomoc
Recenzováno: 23. prosince 2016

V destinaci Marsa Alam asi nejlepší hotel, který jsme navštívili. Po chvíli čekání jsme dostali pokoj v prvním patře, který jsme si přáli a z kterého bylo trochu vidět i moře. V pokoji bylo veliké množství všeho možného osvětlení, které občas stávkovalo ale bylo vždy rychle opraveno. I když pláž a vchod do moře byl trošku vzdálený, tak to vůbec nevadilo. Jídlo bylo docela dobré ale v Egyptě jsme měli už i lepší a také jsme měli v závěru pobytu docela problémy. Hold jsme zapomněli na obezřetnost ale těžko říci z čeho:)

• Datum pobytu: v prosinci 2016, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
5 Poděkujte uživateli Jirka3.
Vysocany, Hlavni Mesto Praha, Czech Republic
Přispěvatel úrovně 3
12 recenzí
5 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
Recenzováno: 21. prosince 2016

Hledal jsem únik ze zimy a předvánočních stresů. Hodně známých mne od cesty do Egypta zrazovalo. Obavy z bezpečnostní situace sice byly, ale naprosto zbytečné. Vše proběhlo bez sebemenších problémů a to jsem se vypravil i na cestu cca 320 km do Luxoru. Hotel skvělý, servis ve vysokém standardu, pracovníci hotelu přátelští a nápomocní, výborná kuchyně.

Tip ohledně pokoje: Všechny pokoje mají terasu a výhledy do zahrady
  • Datum pobytu: v prosinci 2016, cestoval(a): jako jednotlivec
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Roman V.
Praha, Česká republika
Přispěvatel úrovně 1
3 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
Recenzováno: 8. prosince 2016

uzasnai dovolena, ubytovani, stravovani, personal - nemá chybu, cely areal je na egyptske pomery dost luxusni jak vybavenim tak i udrzbou prostranstvi, vůbec nevadilo, ze hotel není primo u more, proste klid a pohoda

Tip ohledně pokoje: vzhledem k tomu ze cely komplex je moc hezky koncipovan je jedno v ktere casti pokoj je
  • Datum pobytu: v listopadu 2016, cestoval(a): s přáteli
Užitečné?
3 Poděkujte uživateli Hana7971.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Marsa Alam.
31.7 km daleko
1 193 recenzí
21.7 km daleko
Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hilton Marsa Alam Nubian Resort? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hilton Marsa Alam Nubian Resort

Zařízení: Hilton Marsa Alam Nubian Resort
Adresa: KM 97 Qusir Marsa Alam RD Abo Dabab, Marsa Alam 84712, Egypt
Telefonní číslo:
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Marsa Alam
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Apartmány Bazén Bezbariérový přístup Doprava na letiště
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 977 Kč–3 685 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4,5 — Hilton Marsa Alam Nubian Resort 4.5*
Pokoje: 400
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Expedia, Booking.com, Hotels.com a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hilton Marsa Alam Nubian Resort. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Hilton Marsa Alam Nubian Hotel Marsa Alam

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?