Hilton Marsa Alam Nubian Resort
Pokud se Vám líbí tento hotel, možná Vás bude zajímat také
79 US$
67 US$
127 US$
121 US$
  • Bazén
Aurora Bay Resort(Marsa Alam)(Skvělá hodnota!)
41 US$
84 US$
TripAdvisor
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 3. ledna 2017

Klidná dovolená, hřejivé slunce,vyhřáté korálové moře.
Hotelový personál se snaží, čisto a dobrá nálada je neopouští.
Jedno z nejlepších ubytování a jeden z nejlepších hotelových bazénů.
Jídelna prostorná, vzdušná s moderními stavebními prvky.
To stejné platí i pro hlavní halu recepce.
Jídlo chutné, ale faraón nás neminul, i když jsme se vyhýbali syrovým zeleninovým salátům a studeným nápojům včetně ledu a zmrzliny.
Pro spokojenou dovolenou je třeba se vybavit místním antinalem, který je volně v prodeji, třeba i přes delegáta, nebo tuzemským přípravkem z domu, který je na předpis a při prvních příznacích zahájit léčbu.Hlavně hodně pít, nejlépe teplý čaj. Jeden den je člověk apatický.
Popis určitě najdete na webu.

Tip ohledně pokoje: Hotel se nenachazí přímo u moře, ale z některých bloků je možné na moře dohlédnout, např.č.7 a 8, ale i další hlavně v prvních patrech.
  • Datum pobytu: říjnu 2016, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli Jiří F.
AzzaHussein, Personal Assistant to the General Manager v zařízení Hilton Marsa Alam Nubian Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. ledna 2017

Vážený Jiří F

Chtěl bych vám poděkovat za čas, který sdílí své zkušenosti s námi, a rádi, že si uvědomíte, náš resort jeden z nejlepších ubytování a hotelů!

Chtěl bych potvrdit, že jsme HACCP certifikované hotel jako pravidelné kontroly se konají v každém hotelovém aspektu, po bezpečnostních pokynů na jídlo a nápoje hygienu, kde je každý Potraviny a nápoje položka dobře uložené a předkládanými

Ceníme si vztah s naším příslušného hosta jako jste vy a vždy zájem, aby to právo na všechny naše hosty kdykoliv !.

Těším se na vás přivítat zpět na třetí návštěvě.

S úctou
Azza Hussein

Prelozen googlem!

Recenzováno: 23. prosince 2016

V destinaci Marsa Alam asi nejlepší hotel, který jsme navštívili. Po chvíli čekání jsme dostali pokoj v prvním patře, který jsme si přáli a z kterého bylo trochu vidět i moře. V pokoji bylo veliké množství všeho možného osvětlení, které občas stávkovalo ale bylo vždy rychle opraveno. I když pláž a vchod do moře byl trošku vzdálený, tak to vůbec nevadilo. Jídlo bylo docela dobré ale v Egyptě jsme měli už i lepší a také jsme měli v závěru pobytu docela problémy. Hold jsme zapomněli na obezřetnost ale těžko říci z čeho:)

• Datum pobytu: prosinci 2016, cestoval(a) s rodinou
5  Poděkujte uživateli Jirka3.
Recenzováno: 21. prosince 2016

Hledal jsem únik ze zimy a předvánočních stresů. Hodně známých mne od cesty do Egypta zrazovalo. Obavy z bezpečnostní situace sice byly, ale naprosto zbytečné. Vše proběhlo bez sebemenších problémů a to jsem se vypravil i na cestu cca 320 km do Luxoru. Hotel skvělý, servis ve vysokém standardu, pracovníci hotelu přátelští a nápomocní, výborná kuchyně.

Tip ohledně pokoje: Všechny pokoje mají terasu a výhledy do zahrady
  • Datum pobytu: prosinci 2016, cestoval(a) sólo
1  Poděkujte uživateli Roman V.
Recenzováno: 8. prosince 2016

uzasnai dovolena, ubytovani, stravovani, personal - nemá chybu, cely areal je na egyptske pomery dost luxusni jak vybavenim tak i udrzbou prostranstvi, vůbec nevadilo, ze hotel není primo u more, proste klid a pohoda

Tip ohledně pokoje: vzhledem k tomu ze cely komplex je moc hezky koncipovan je jedno v ktere casti pokoj je
  • Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) s přáteli
3  Poděkujte uživateli Hana7971.
Recenzováno: 30. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Jsem po druhé v Marsa Alam v Hiltonu, připadá mi to tu jako druhý domov. Je zde krásné okolí, nádherné korály, každý den tady vídáme obrovské krásné želvy. Personál v Hiltonu je velmi ochotný a milý. Večerní show animátorů jsou skvělé, super fakir show, fire show, dance show, kvalitní DJ a tak dále. Speciálně chci poděkovat Marině, která mi tu byla velmi dobrou kamarádkou animátorkou.

Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Anička H.