“naprosto úžasná dovolená”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 6 dalších stránek!
Steigenberger Coraya Beach
Přispěvatel úrovně 1
3 recenze
3 recenze hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 37 bodů za pomoc
“naprosto úžasná dovolená”
Recenzováno: 8. července 2016

Ihned pro příjezdu na hotel jsme dostali vlhké ručníky pro osvěžení a welcome nealkoholický koktejl, náramky all inclusive do 5 minut už jsme byli na pokoji. I když jsme neměli zaplacený výhled na moře tak jsme měli balkónek do krásné rozkvetlé a udržované zahrady za kterou jsme na moře krásně viděli.Na pokoji byl naprostý klid denně uklizeno doplněný minibar ve kterém je coca cola, fanta a jiné nealko nápoje které jinde platíte je zde vše zcela zdarma.
Protože jsme zvyklí si na dovolené dávat naší kávu s mlékem nadchlo nás že i mléko nám každý den doplňovali.
Pláž je krásná s pozvolným vstupem a korály kolem dokola.
I když jsme nešnorchlovali tak jsme viděli 2x želvy, které plavali přímo před námi, neskutečný zážitek.
Co nás také překvapilo a z jiných hotelů neznáme je to že ať ležíte u bazénu nebo na pláži celý den vás obskakují ptají se jestli nemáte žízeň, co si dáte k pití apod.
Za mě luxus za přijatelnou cenu a určitě se sem ještě někdy vrátíme.
jediné co mě trošku zklamalo byla wi-fi která stále vypadávala a na pokoji nefungovala vůbec ani za poplatek.

• Datum pobytu: v červnu 2016, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
29 Poděkujte uživateli Michaela K.

3 358 recenzí od naší komunity

1 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 36 bodů za pomoc
Recenzováno: 25. června 2014
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Nemůžu hotelu a personálu nic vyčíst za celou dobu našeho pobytu.
Byli jsme v Corayi poprvé a cítili jsme se jako doma už od příjezdu, a i když jsme přijeli pozdě večer, vedení si uvědomilo, že jsme moc nejedli a rozhodli se tak, že nechají restauraci otevřenou.

Pokoje byly vždy bez smítka a každý den s umělecky poskládanými ručníky, vždycky byla sranda vidět, co úklidová služba z ručníků vytvoří.
Jídlo bylo báječné a lišilo se každý den, navíc tady jsou 3 restaurace s nabídkou dostupné po celou dobu pobytu.

Mahmoud, zástupce Thomsonu, byl úžasný a během pobytu pro nás udělal vše, co mohl.

Rozhodně Coraya Beach příští rok znovu navštívíme.

Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Mark S.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Marsa Alam.
0.8 km daleko
1 184 recenzí
10.0 km daleko
Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Steigenberger Coraya Beach? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Steigenberger Coraya Beach

Zařízení: Steigenberger Coraya Beach
Adresa: Marsa Alam Road | Madinat Coraya, km 67 Al Qusseir, Red Sea, Marsa Alam, Egypt (Dříve Iberotel Coraya Beach Resort)
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Marsa Alam
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatné parkování Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Lázně Apartmány Bazén Doprava na letiště
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 1 901 Kč–3 668 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Steigenberger Coraya Beach 5*
Pokoje: 364
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, 5viajes2012 S.L., Expedia a Hotels.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Steigenberger Coraya Beach. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Iberotel Coraya Beach Hotel Marsa Alam
Hotel Iberotel Coraya Beach
Iberotel Coraya Beach Resort

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?