“naprosto úžasná dovolená”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 5 dalších stránek!
Steigenberger Coraya Beach
Recenzováno: 8. července 2016

Ihned pro příjezdu na hotel jsme dostali vlhké ručníky pro osvěžení a welcome nealkoholický koktejl, náramky all inclusive do 5 minut už jsme byli na pokoji. I když jsme neměli zaplacený výhled na moře tak jsme měli balkónek do krásné rozkvetlé a udržované zahrady za kterou jsme na moře krásně viděli.Na pokoji byl naprostý klid denně uklizeno doplněný minibar ve kterém je coca cola, fanta a jiné nealko nápoje které jinde platíte je zde vše zcela zdarma.
Protože jsme zvyklí si na dovolené dávat naší kávu s mlékem nadchlo nás že i mléko nám každý den doplňovali.
Pláž je krásná s pozvolným vstupem a korály kolem dokola.
I když jsme nešnorchlovali tak jsme viděli 2x želvy, které plavali přímo před námi, neskutečný zážitek.
Co nás také překvapilo a z jiných hotelů neznáme je to že ať ležíte u bazénu nebo na pláži celý den vás obskakují ptají se jestli nemáte žízeň, co si dáte k pití apod.
Za mě luxus za přijatelnou cenu a určitě se sem ještě někdy vrátíme.
jediné co mě trošku zklamalo byla wi-fi která stále vypadávala a na pokoji nefungovala vůbec ani za poplatek.

• Datum pobytu: červnu 2016, cestoval(a) s rodinou
29  Poděkujte uživateli Michaela K.

Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Nemůžu hotelu a personálu nic vyčíst za celou dobu našeho pobytu.
Byli jsme v Corayi poprvé a cítili jsme se jako doma už od příjezdu, a i když jsme přijeli pozdě večer, vedení si uvědomilo, že jsme moc nejedli a rozhodli se tak, že nechají restauraci otevřenou.

Pokoje byly vždy bez smítka a každý den s umělecky poskládanými ručníky, vždycky byla sranda vidět, co úklidová služba z ručníků vytvoří.
Jídlo bylo báječné a lišilo se každý den, navíc tady jsou 3 restaurace s nabídkou dostupné po celou dobu pobytu.

Mahmoud, zástupce Thomsonu, byl úžasný a během pobytu pro nás udělal vše, co mohl.

Rozhodně Coraya Beach příští rok znovu navštívíme.

1  Poděkujte uživateli Mark S.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Recenzováno: před 3 dny

• Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli malcolms433.
Vanya P, Guest Relations Manager v zařízení Steigenberger Coraya Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 dny

Recenzováno: před 4 dny

• Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Palm47.

Recenzováno: před 5 dny

• Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Janine R.

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Marsa Alam.
31.7 km daleko
Jaz Samaya Resort
Č. 4 z 68 – Marsa Alam
520 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Steigenberger Coraya Beach? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Steigenberger Coraya Beach

Adresa: Marsa Alam Road km 67 | Madinat Coraya, Quessir, Marsa Alam, Egypt (Dříve Iberotel Coraya Beach Resort)
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Marsa Alam
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatné parkování Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Lázně Apartmány Bazén Doprava na letiště
Styl hotelu:
Romantický hotel v Marsa Alam č. 1
Lázeňský hotel v Marsa Alam č. 1
Hotel na pláži v Marsa Alam č. 2
Luxusní hotel v Marsa Alam č. 2
Rodinný hotel v Marsa Alam č. 7
Rozsah cen: 2 344 Kč–13 260 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Steigenberger Coraya Beach 5*
Pokoje: 364
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností 5viajes2012 S.L., Expedia, Booking.com a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Steigenberger Coraya Beach. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Iberotel Coraya Beach Hotel Marsa Alam
Hotel Iberotel Coraya Beach
Iberotel Coraya Beach Resort

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?