“Odpočinková dovolená”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 8 dalších stránek!
Coral Hills Resort Marsa Alam
Č. 39 z 68 hotelů v Marsa Alam
Recenzováno: 10. srpna 2017

Na přelomu červenec-srpen jsme s mou Mámou vyrazily do hotelu Coral Hills resort. Hotel je vzhledově moc hezký, ale abych se dostala ve zkratce k tomu, na co jsme narazily a popřípadě na co si dát pozor. Na pokoji nám občas chyběl toaletní papír a vodu dodávali spíše až v odpoledních hodinách, někdy jsme dostaly 1x 1,5l a někdy zase po 2 kusech (asi podle bakšiše nebo nálady, kdo ví). Také se nám docela často stávalo, že netekla voda, to nám sdělili, že ji je nedostatek a je příliš velký odběr. Pokud byste s tímto měli potíže, ihned řešit na recepci, pak už by to mělo být v pořádku. Pakliže byste měli nějaké střevní potíže a chtěli si léky zakoupit až na místě, tak vás odepíšou z hotelu a pošlou do vedlejšího resortu, který je zhruba 200-300 metrů. Někomu se to může zdát jako malá věc, ale když už člověku není dobře a oni ho pošlou ve 40 °C jinam, tak to moc příjemné není. Co se týče jídla, tak vždycky jsme si něco vybraly a najedly se. Možná mi tam chybělo ovoce, podávali jen meloun, pomeranč, někdy hrušky a hrozny, které byli součástí takového ovocného salátu.
Moře je krásné a podmořský svět ještě hezčí, ale určitě nezapomenout boty do vody.
Naší první dovolenou v Egyptě, i přesto to všechno, co jsem musela řešit, hodnotím kladně, ale do hotelu už bych se bohužel nevrátila.

Tip ohledně pokoje: Pokoje na levé straně od recepce jsou klidnější.
  • Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Lucie K.

1620626 recenzí

Recenzováno: 8. srpna 2017

Po přečtení předchozích recenzí jsme odlétali do tohoto resortu s velkými obavami, co nás čeká. Je pravda, že po příletu se čeká v neklimatizované recepci na ubytování, ale když si vezmete plavky do příručního zavazadla můžete se smočit ve 2 z velkých bazénů v areálu. Po nočních příletech se začíná až obědem, i když si myslím, že na snídani by se klidně ještě 5-10 nových lidí klidně najedlo..........Snídaně jsou jednotvárné, ale je tam toho dost na výběr. Můžete si každý den dát něco jiného, nebo ujíždět na jogurtu jako já, nebo na vaječných omeletách či zelenině. Vegetariáni si přijdou opravdu na své.......zelenina nesčetných kombinacích, syrová i tepelně upravená od snídaně počínaje večeřemi konče.........Obědy a večeře v podstatě také nepřekvapovaly -hovězí, drůbež, ryba vždy stejně jako brambory, rýže, těstoviny.......vždy však v jiné úpravě - jednou přírodně pak smažené neb na grilu, maso jako guláš neb se zeleninou. S trochou dobré vůle je možné si vybrat jídlo tak, že to jednotvárné nebude......My jsme tam nejeli za obžerstvím, ale odpočinout si a mít vše jak se říká hotové. Už jenom to, že za vás někdo uvaří a vy se někde sluníte je super......Kluci v jídelně makají od rána do noci, začnou ráno v 7 např. na vaječných omeletách a večer končí na grilu kol 21 hod. Co se týká svačinek dopol a odpol, dávali tam to, co zbylo od snídaně........to nepřekvapilo, ale zase jsme nepřibrali......a nechybělo nám to, hlad jsme rozhodně neměli. Jako klad též hodnotím to, že za svůj 14denní pobyt jsme ani jednou neměli střevní potíže. Raději jednotvárnější strava, než nevědět co si dát dřív a pak ležet v křečích a z dovolené nic nemít ......pití dávali v menších sklínkách, ale kdo chtěl tak si došel přidat, problém s tím nebyl a ke každému jídlu jste si mohli dopřát pití klidně 10krát a nikdo se nad tím nepozastavoval. Podle mého názor je to lepší, než aby s tím lidé plýtvali. Každý den jsme dostali láhev balené vody na osobu na pokoj. Pokoje prostorné, čisté........My jsme si nechávali uklidit cca jednou za 2-3 dny a vždy jsme nechali na pokoji na posteli malý bakšiš. Je to tam normální a běžné. Kluci si tam moc nevydělají. Na některých patrech se mohli hosté těšit na origami z ručníků, ale když požádáte a nějaký ten peníz necháte na posteli, jistě budete vždy mile překvapeni, co se dá vytvořit. My jsme měli nejdříve pokoj do hlučné zóny, ale na naši žádost nám poměrně rychle vyhověli a celý pobyt jsme si pak užívali klidných dnů a večerů bez hlučných animačních programů, jen je potřeba požádat a nekritizovat, že se to nedá vydržet. Myslím si, že se snaží a chtějí, aby hosté byli spokojení. Bazény 2, jeden hlučný s animačním programem, druhý klidnější - ten jsme využili my. Je tam příjemný mladý plavčík černoušek ráno nám vždy přinesl ručníky. Jednou se stalo, že byl bazén zašpiněný, ale okamžitě celou záležitost řešili a vyčistili. Je jasné, že když se lidé mažou krémy a oleji, a tam je to nutné, ve vodě něco zůstane.......Na večer byl bazén zavřený a dávali tam chemii. Jak to bylo s čistotou bazénu, kde hrála hudba nevím, upřednostnili jsme klid. Na tomto místě je poměrně větrno, takže se lépe snáší vedra, ale na druhou stranu se tvoří vlny a často bývá červená vlajka. Moře je překrásné, ocitnete se v pohádce hledá se nemo. Určitě brýle, šnorchl a hlavně boty do vody, ty jsou nezbytné. Vždy k večeru i při červené vlajce plavčík pouští po skupinkách a hlídá a pomáhá. Dbejte jeho pokynů, vyhnete se tak nepříjemným úrazům, korály jsou opravdu ostré a pořezat se můžete jedna dvě....Přístup do moře není vhodný rozhodně pro starší lidi s nejistou chůzí a poruchou stability, protože vlny s vámi dost hází a v kombinaci s korálovým podložím je vstup a výstup z moře náročnější. Dětem, které neumí plavat vemte asi nejlépe rukávky, aby se mohli krásou korálů a rybek také pokochat. V areálu nabízejí tamní egypťané výlety, nemusíte se bát a zároveň můžete usmlouvat lepší cenu než fakultativní výlety přes cestovku. Budete-li se chtít podívat večer do nedalekého městečka, zkuste zkontaktovat slečnu Sabču Pokornou z Chomutova na FB. Žije tam a je ochotna vám ukázat nejen památky jako je mešita a kostel ale bezpečně vás provede i po městě. Je potřeba napsat hotel, číslo pokoje, čas a počet lidí - zařídí i taxi......My jsme si dovolenou užili, odpočinuli si a poznali mnoho nových přátel. Byla to naše první dovolená po 20 letech bez dětí na přelom července a srpna 2017

Tip ohledně pokoje: pokoje do klidné části na levé straně chodby nejsou tam slyšet animační programy
  • Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli fajkusovaj.
Recenzováno: 8. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Z kraje měsíce srpna jsme s přítelkyní vyrazili do hotelu Coral hills,ktery se nachazi zhruba 45 min. Od letiště v marsa alam.Dovolená to byla moc krásná, jen na pár nedostatků, které se ovšem dali prominout. Na hotel jsme dorazili před třetí hodinou odpolední a ihned jsme dostali naramky a možnost jít se naobědvat, pote jsme dostali pokoj.
Strava: S jidlem jsme byli v celku spokojeni, bylo moc dobré, jen se dost často opakuje oběd (ryba,hovezi) večeře (ryba, špagety,kuřecí) přílohy ( rýže, brambor)vše na různé způsoby, zeleniny dostatek,jen ovoce by mohlo být více.
Pokoj: nádherný,rozměrný,čistý s výhledem na bazén a moře, denně doplňována lahev s vodou,na pokoji také trezor, zdarma!!
Personál: pohodový a přatelský, fungovali velice rychle a spolehlivě, jen dost šetří na klimatizaci, párkrát se stalo že na jídle nešla a to se potom u toho jidla pěkně zapotíte, to samé v lobby. Na recepci vše v pohodě, problémy nebo kartičky od mola řeší rychle.
Bazén: jsou zde dva velké bazény a jeden menší pro děti a víhřivka,jsou čisté a moc pěkné,ten s barem je velmi rušný s hlasitou hudbou a animatorským programem, druhý velmi klidný, jediné co nám vadilo bylo teplé pití, které jsme dost často dostávali.
Moře: s ním je to složitější, dost často visí červená vlajka, kvůli velkým vlnám, ale pokud se ponoříte pod hladinu, to je prostě nádhera spousta barevných rybek i murénu jsme videli,my chodili hlavně ráno to bylo moře klidnější, přístup také z mola, ale na recepci si musíte vyzvednout kartičku.určitě bych doporučil výlet do zátoky abu dabbab, vzdálené asi hodinu cesty zde jsme videli nadherné želvy, trnuchu, perutýna i murénu a spoustu dalšího.
Celkově se nám dovolená v Egyptě moc líbila a všem můžu tento hotel doporučit.

Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) v páru
4  Poděkujte uživateli Honza Š.
Recenzováno: 19. července 2017

Nevím, kdo tady píše tyto recenze v kladném typu, ale za nás to byla hrůza. Při příjezdu nás čekala neklimatizovaná recepce, kde bylo šílené vedro a uvítací drink formou skleniček s nějakým teplým nápojem alá naše šťáva nebo něco jako rozpuštěný tang. První večeře byla katastrofální. Mleté maso, nedovařené těstoviny, káva v ušmudlané konvici obalené v alobalu, mléko v další ušmudlané konvici taktéž v alobalu a na pití žádný automat s džusy či kolou, ale ta samá voda co nám byla podávána na recepci. Ostatní jídlo pudinky, nějaké pečivo ve velké míře poskromnu a přikryté balící folii. Nezbylo než se jít opít ven, kde nás chtěli sežrat komáři. Děti a my jsme byli doštípaní, samý pupínek. Hned na místě jsme volali delegáta, který samozřejmě neměl čas, podotýkám, že se jednalo o jinou cestovku ne o Fischer. Kdyby to byl delegát z Fischera věřím tomu, že ještě ten večer nebo hned brzo ráno bydlíme v jiném hotelu. Na druhý den se dostavil v čase oběda pan delegát egyptského původu a začal s námi řešit přesun jinam, nejdříve nám nabídl vedlejší hotel tuším, že se jmenoval Dreams a udělal nám exkurzi do hotelu. No, služby byly mnohem lepší s doplatkem, ale jelikož už jsme si mohli vybrat, tak jsme si vybírali z katalogu cestovky a vybrali si hotel bez mola se svou vlastní pláží, samozřejmě s nemalým doplatkem asi 6,5 tis za 4 osoby. Stěhovaly jsme se asi 4 rodiny. Ještě chci podotknout, že za nás byl personál sice vysmátý a milý, ale co se týče vzhledu ten moc neřešeli. Kuchař chodil ve vyšmajdané a přešlápnuté obuvi s dírou na zadku, pikolíci měli hrůzostrašné košile. Strašná úroveň hotelu. A podotýkám, že to nejsem vůbec náročná, co se týče všeho. Na hotelu, který jsme si vybrali jsme již byli spokojeni. K přesunu došlo na druhý den asi tak kolem 14 hod. a cesta trvala hodinu. Byla to cesta hrůzy, divím se, že jsem ještě živá. Letěli jsme přes ty výmoly a retardéry mikrobusem, který nás převážel, 100km/h a já se modlila hlavně ať dorazíme živí a zdraví. Nakonec jsme si vybrali starou Brayku. Kdybych mohla, tak se do tohoto hotelu vrátím znova. Vše bylo super, hotel, jídlo, personál, moře, klid, plno čechů a nový známí, se kterýma se stýkáme dodnes.

• Datum pobytu: srpnu 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Marketagartnerova.
Recenzováno: 14. července 2017

Původně objednán pobyt v bungalovech, ale ubytovali nás v hotelu. Tento hotel byl v době výstavby zajímavě architektonicky řešen a proto je i v dnešní době příjemný. I co se pokojů týče, tak útulně zařízené a koupelna překvapila hezkým obložením. Jen čas a opravy tomu ubírají na hvězdičkách. Klimatizaci bylo nutno 3x opravovat (únik freonu), ale ostatní se dá hodnotit velmi dobře. Trezor na pokoji zdarma. Jen je potřeba počítat s možností přítomností komárů, které tam každý večer vykuřují, ale není to na 100% ošetřeno. Doporučuji repelenty na večer a noc. Gastronomie celkem povedená. První a poslední den pobytu jsme stihli i grilování, což bylo příjemné zpestření. Ovoce a zelenina nechyběly.
Bazény jsou tři. Malý s barem nahoře, pak velký uprostřed a dole menší s možností skákání do vody, neboť tam je vytvořená hloubka tuším 3,8m. Údržba bazénu trochu pokulhává. U prostředního bazénu došlo ve třech případech po dobu naší dovolené k prasknutí plastových rohoží co jsou kolem bazénu, což je způsobeno únavou materiálu a vedení to slibovalo komplet vyměnit.
Moře je tam úžasné bez nutnosti použití mola. Písčité dno v kombinaci korálů nabízejí využití pro děti i dospělé a potápění se šnorchlem také nezklame.
Já využil možnost potápění s přístrojem s ponorem z pláže a zážitek to byl příjemný.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoje ve vyšších patrech
  • Datum pobytu: květnu 2017, cestoval(a) s rodinou
4  Poděkujte uživateli Pavel Š.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Marsa Alam.
92,7 km daleko
Elphistone Resort
Č. 27 z 68 – Marsa Alam
1 481 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Coral Hills Resort Marsa Alam? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Coral Hills Resort Marsa Alam

Adresa: Marsa Alam Road | 27 Km, Marsa Alam, Egypt
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Marsa Alam
Vybavení:
Bar/salon Pláž Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Doprava na letiště
Styl hotelu:
Č. 39 z 68 hotelů – Marsa Alam
Rozsah cen: 389 Kč–880 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Coral Hills Resort Marsa Alam 4*
Pokoje: 349
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, 5viajes2012 S.L., Expedia a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Coral Hills Resort Marsa Alam. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?