Coral Hills Resort Marsa Alam
111 US$
  • Bazén
Resta Club Marina View Port Ghalib(Marsa Alam)(Skvělá hodnota!)
23 US$
163 US$
Expedia.com
  • Wi-Fi zdarma
  • Bezplatné parkování
Utopia Beach Club(Marsa Alam)
81 US$
142 US$
139 US$
Hotels.com
  • Snídaně v ceně
Aurora Bay Resort(Marsa Alam)(Skvělá hodnota!)
51 US$
105 US$
102 US$
TripAdvisor
Recenzováno: 30. srpna 2017

Tento hotel nám byl vybrán, jako náhradní za námi objednaný (Laguna Beach Resort),
na který jsou v poslední dobou prý velmi špatné recenze a tak nám CK vybrala jiný - na lepší úrovni. Nevím, jestli je to pravda, nemohu posoudit :(

K tomuto hotelu mohu snad jen říct, že neurazí ale ani neoslní. Kdybych měla známkovat, tak asi za DOBRÝ.

Hotel je z půlky prázdný. Zadní trakt u druhého bazénu vybydlený.

Bazény nejsou dopuštěny, takže se voda nepřelévá a tím pásem ani nečistí. Na vrchu se objevuje oranžová mastná skvrna, kterou se jednou za čas snaží plavčík sebrat síťkou :( :) :)

Na dně písek a listí. Když už se jim zdá bazén hodně špinavý, tak ho zachlórují.

Bohužel moře jsme si moc neužili. Za to hotel nemůže.

Ubytování
Ubytování proběhlo vcelku rychle a pokoj byl dobrý. Byla tam rozbitá postel, kterou na přání ihned vyměnili. Člověk se tam stejně chodí jen vyspat. Vše fungovalo - klima, lednice. Jednou se stalo, že večer při sprchování přestala úplně téct voda - asi vypadlo čerpadlo.

Strava
Strava celkem chutná, ale hodně malý výběr. Jídla se hodně opakovala. Snídaně každý den úplně stejná. Svačiny u bazénu - 3 talíře se zbytky sladkého od snídaně a odpoledne houska se salámem a sýrem. K pití točené džusy z prášku, nebo rozlévané perlivé nápoje. Bohužel čistota jim nic neříká, takže vše ulepené. Na pokoji denně čerstvá balená voda.

Služby hotelu
Číšníci ochotní. Nápoje většinou teplé a to do malých jednorázových 1 dcl kelímků. Pak se to trochu polepšilo a začali nalévat do plastových kelímků. Bohužel, žádné mytí, jen oplach, takže byly dost špinavé.

Pláž
Na pláži pár slunečníků. Do moře se dalo jít přes korál, kde se nejeden host ošklivě pořezal i když měl boty. Takže vůbec není vhodné pro děti. To mě zklamalo nejvíce, protože člověk tam jede kvůli moři a ne proto aby ležel u bazénu. Záměrně jsme vybírali hotel kde je písek, kvůli dítěti a tady jen korál a útesy. Z 12-ti dnů, jen 4 vhodné ke koupání v moři, zbytek červená vlajka a zákaz vstupu do moře. Hotel nemá své vlastní molo. Je možno použít molo u sousedního hotelu.

• Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli LilienAlice.
Recenzováno: 24. srpna 2017

S přítelem jsme studenti, takže to pro nás bylo super místo na odpočinek, obsluha byla výborná, pokoje čisté, hotel čistý a jídlo bylo taky výborné. Každý den na oběd a večeři bylo něco jiného, až na snídaně, ty byly každý den stejné, takže už jsme pak měli snídaně po krk...ale jinak bylo jídlo dobré, nebyl sice velký výběr, ale najedli jsme se..Co nám vadilo bylo, že nejela wifi, takže jsme moc nemohli dát vědět naší rodině..a tak jsme museli psát drahé sms...U moře jsme byli jen 2x protože byl obrovský vítr a vlny, což způsobilo zákaz plavání v moři kvůli kamenitým korálům,a to nás hodně mrzelo..protože korály byly fakt nádherné na potápění.

• Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli Izabela F.
Recenzováno: 10. srpna 2017

Na přelomu červenec-srpen jsme s mou Mámou vyrazily do hotelu Coral Hills resort. Hotel je vzhledově moc hezký, ale abych se dostala ve zkratce k tomu, na co jsme narazily a popřípadě na co si dát pozor. Na pokoji nám občas chyběl toaletní papír a vodu dodávali spíše až v odpoledních hodinách, někdy jsme dostaly 1x 1,5l a někdy zase po 2 kusech (asi podle bakšiše nebo nálady, kdo ví). Také se nám docela často stávalo, že netekla voda, to nám sdělili, že ji je nedostatek a je příliš velký odběr. Pokud byste s tímto měli potíže, ihned řešit na recepci, pak už by to mělo být v pořádku. Pakliže byste měli nějaké střevní potíže a chtěli si léky zakoupit až na místě, tak vás odepíšou z hotelu a pošlou do vedlejšího resortu, který je zhruba 200-300 metrů. Někomu se to může zdát jako malá věc, ale když už člověku není dobře a oni ho pošlou ve 40 °C jinam, tak to moc příjemné není. Co se týče jídla, tak vždycky jsme si něco vybraly a najedly se. Možná mi tam chybělo ovoce, podávali jen meloun, pomeranč, někdy hrušky a hrozny, které byli součástí takového ovocného salátu.
Moře je krásné a podmořský svět ještě hezčí, ale určitě nezapomenout boty do vody.
Naší první dovolenou v Egyptě, i přesto to všechno, co jsem musela řešit, hodnotím kladně, ale do hotelu už bych se bohužel nevrátila.

Tip ohledně pokoje: Pokoje na levé straně od recepce jsou klidnější.
  • Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Lucie K.
Recenzováno: 8. srpna 2017

Po přečtení předchozích recenzí jsme odlétali do tohoto resortu s velkými obavami, co nás čeká. Je pravda, že po příletu se čeká v neklimatizované recepci na ubytování, ale když si vezmete plavky do příručního zavazadla můžete se smočit ve 2 z velkých bazénů v areálu. Po nočních příletech se začíná až obědem, i když si myslím, že na snídani by se klidně ještě 5-10 nových lidí klidně najedlo..........Snídaně jsou jednotvárné, ale je tam toho dost na výběr. Můžete si každý den dát něco jiného, nebo ujíždět na jogurtu jako já, nebo na vaječných omeletách či zelenině. Vegetariáni si přijdou opravdu na své.......zelenina nesčetných kombinacích, syrová i tepelně upravená od snídaně počínaje večeřemi konče.........Obědy a večeře v podstatě také nepřekvapovaly -hovězí, drůbež, ryba vždy stejně jako brambory, rýže, těstoviny.......vždy však v jiné úpravě - jednou přírodně pak smažené neb na grilu, maso jako guláš neb se zeleninou. S trochou dobré vůle je možné si vybrat jídlo tak, že to jednotvárné nebude......My jsme tam nejeli za obžerstvím, ale odpočinout si a mít vše jak se říká hotové. Už jenom to, že za vás někdo uvaří a vy se někde sluníte je super......Kluci v jídelně makají od rána do noci, začnou ráno v 7 např. na vaječných omeletách a večer končí na grilu kol 21 hod. Co se týká svačinek dopol a odpol, dávali tam to, co zbylo od snídaně........to nepřekvapilo, ale zase jsme nepřibrali......a nechybělo nám to, hlad jsme rozhodně neměli. Jako klad též hodnotím to, že za svůj 14denní pobyt jsme ani jednou neměli střevní potíže. Raději jednotvárnější strava, než nevědět co si dát dřív a pak ležet v křečích a z dovolené nic nemít ......pití dávali v menších sklínkách, ale kdo chtěl tak si došel přidat, problém s tím nebyl a ke každému jídlu jste si mohli dopřát pití klidně 10krát a nikdo se nad tím nepozastavoval. Podle mého názor je to lepší, než aby s tím lidé plýtvali. Každý den jsme dostali láhev balené vody na osobu na pokoj. Pokoje prostorné, čisté........My jsme si nechávali uklidit cca jednou za 2-3 dny a vždy jsme nechali na pokoji na posteli malý bakšiš. Je to tam normální a běžné. Kluci si tam moc nevydělají. Na některých patrech se mohli hosté těšit na origami z ručníků, ale když požádáte a nějaký ten peníz necháte na posteli, jistě budete vždy mile překvapeni, co se dá vytvořit. My jsme měli nejdříve pokoj do hlučné zóny, ale na naši žádost nám poměrně rychle vyhověli a celý pobyt jsme si pak užívali klidných dnů a večerů bez hlučných animačních programů, jen je potřeba požádat a nekritizovat, že se to nedá vydržet. Myslím si, že se snaží a chtějí, aby hosté byli spokojení. Bazény 2, jeden hlučný s animačním programem, druhý klidnější - ten jsme využili my. Je tam příjemný mladý plavčík černoušek ráno nám vždy přinesl ručníky. Jednou se stalo, že byl bazén zašpiněný, ale okamžitě celou záležitost řešili a vyčistili. Je jasné, že když se lidé mažou krémy a oleji, a tam je to nutné, ve vodě něco zůstane.......Na večer byl bazén zavřený a dávali tam chemii. Jak to bylo s čistotou bazénu, kde hrála hudba nevím, upřednostnili jsme klid. Na tomto místě je poměrně větrno, takže se lépe snáší vedra, ale na druhou stranu se tvoří vlny a často bývá červená vlajka. Moře je překrásné, ocitnete se v pohádce hledá se nemo. Určitě brýle, šnorchl a hlavně boty do vody, ty jsou nezbytné. Vždy k večeru i při červené vlajce plavčík pouští po skupinkách a hlídá a pomáhá. Dbejte jeho pokynů, vyhnete se tak nepříjemným úrazům, korály jsou opravdu ostré a pořezat se můžete jedna dvě....Přístup do moře není vhodný rozhodně pro starší lidi s nejistou chůzí a poruchou stability, protože vlny s vámi dost hází a v kombinaci s korálovým podložím je vstup a výstup z moře náročnější. Dětem, které neumí plavat vemte asi nejlépe rukávky, aby se mohli krásou korálů a rybek také pokochat. V areálu nabízejí tamní egypťané výlety, nemusíte se bát a zároveň můžete usmlouvat lepší cenu než fakultativní výlety přes cestovku. Budete-li se chtít podívat večer do nedalekého městečka, zkuste zkontaktovat slečnu Sabču Pokornou z Chomutova na FB. Žije tam a je ochotna vám ukázat nejen památky jako je mešita a kostel ale bezpečně vás provede i po městě. Je potřeba napsat hotel, číslo pokoje, čas a počet lidí - zařídí i taxi......My jsme si dovolenou užili, odpočinuli si a poznali mnoho nových přátel. Byla to naše první dovolená po 20 letech bez dětí na přelom července a srpna 2017

Tip ohledně pokoje: pokoje do klidné části na levé straně chodby nejsou tam slyšet animační programy
  • Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) v páru
3  Poděkujte uživateli fajkusovaj.
Recenzováno: 8. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Z kraje měsíce srpna jsme s přítelkyní vyrazili do hotelu Coral hills,ktery se nachazi zhruba 45 min. Od letiště v marsa alam.Dovolená to byla moc krásná, jen na pár nedostatků, které se ovšem dali prominout. Na hotel jsme dorazili před třetí hodinou odpolední a ihned jsme dostali naramky a možnost jít se naobědvat, pote jsme dostali pokoj.
Strava: S jidlem jsme byli v celku spokojeni, bylo moc dobré, jen se dost často opakuje oběd (ryba,hovezi) večeře (ryba, špagety,kuřecí) přílohy ( rýže, brambor)vše na různé způsoby, zeleniny dostatek,jen ovoce by mohlo být více.
Pokoj: nádherný,rozměrný,čistý s výhledem na bazén a moře, denně doplňována lahev s vodou,na pokoji také trezor, zdarma!!
Personál: pohodový a přatelský, fungovali velice rychle a spolehlivě, jen dost šetří na klimatizaci, párkrát se stalo že na jídle nešla a to se potom u toho jidla pěkně zapotíte, to samé v lobby. Na recepci vše v pohodě, problémy nebo kartičky od mola řeší rychle.
Bazén: jsou zde dva velké bazény a jeden menší pro děti a víhřivka,jsou čisté a moc pěkné,ten s barem je velmi rušný s hlasitou hudbou a animatorským programem, druhý velmi klidný, jediné co nám vadilo bylo teplé pití, které jsme dost často dostávali.
Moře: s ním je to složitější, dost často visí červená vlajka, kvůli velkým vlnám, ale pokud se ponoříte pod hladinu, to je prostě nádhera spousta barevných rybek i murénu jsme videli,my chodili hlavně ráno to bylo moře klidnější, přístup také z mola, ale na recepci si musíte vyzvednout kartičku.určitě bych doporučil výlet do zátoky abu dabbab, vzdálené asi hodinu cesty zde jsme videli nadherné želvy, trnuchu, perutýna i murénu a spoustu dalšího.
Celkově se nám dovolená v Egyptě moc líbila a všem můžu tento hotel doporučit.

Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) v páru
5  Poděkujte uživateli Honza Š.