Recenzováno: 22. října 2017

Bohužel jsme v tomto resortu byli velice zklamáni.Jeli jsme sem za mořem a šnorchlováním,které tu cestovka nabízí,ale nic z toho není pravda!!!!Přístup do moře není žádný,všude jsou korálové plotny a vstup na molo je na vlastní nebezpečí.Molo je v desolátním stavu.To,že v celém hotelu nebyla ani jedna plastová lžička na zamíchání cukru, jsem ještě nikde nezažila.U bazénu stále chybělo nádobí,nebylo do čeho nalévat a vodu jsme dostali na pokoj jen první den po příjezdu,na další jsme prý neměli nárok-to je asi opravdu specialita jen Coral Hills resortu!!!!Třetí den pobytu jsme si s delegátkou domluvili přestěhování do jiného resortu a tam již bylo vše v pořádku.

• Datum pobytu: říjen 2017, cestoval(a) s přáteli
2  Poděkujte uživateli Jana K.
Recenzováno: 21. října 2017 prostřednictvím mobilu

Krásná dovolená, super personál, všichni byli milí, usměvaví a to vám dovolenou jenom osvěží Do hotelu mám v plánu se vrátit. Už jen kvůli personálu kteří se stali mými přáteli! Miluju to tam, animátoři, plavčíci i barmani byli strašně super

Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) s rodinou
5  Poděkujte uživateli Terka S.
Recenzováno: 20. října 2017

Super personál, dobré jídlo - různorodé, dobrá atmosféra, výborný animační program. Hotel je sice starší, ale je čistý. Bar u bazénu paráda. Nic nebyl problém domluvit, ale doporučuji přímo s hotelem, ne přes cestovku.

• Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) v páru
7  Poděkujte uživateli Petr H.
Recenzováno: 17. října 2017

Strávili jsme v tomto hotelu týden a ani jednou jsme se nedostali v resortu do moře .Vlny ,vlny a vlny .Hotel opotřebovaný ,ale cenově odpovídající .Jídlo z počátku dobré ,ale dokola stejné .Svačiny ,oschlé zbytky od snídaně .Animační program spočíval v tom ,že si dva kluci pustili nahlas pár songů z toho na dva zatančili a pak znuděně posedávali.Spíš hlasitostí hudby u večeře obtěžovali,než bavili.Na barech ochotný personál,až na jednoho barmana ,který všem dával na jevo že ho obtěžují .
A nejhorší zkušenost je s delegátkou Kristýnou Ledvinkovou .
Když jsme měli zájem o zájezd do Luxoru ,tak nám bylo řečeno že nemá dostatek lidí .
A že nám druhý den zavolá .Nevolala .Druhý den byla na hotelu jiná delegátka ,protože pani Ledvinková odletěla a nedala jí vědět .Tato paní kvůli nám přehodila luxor na jiný den a vyhověla nám .A dokonce nám vrátila peníze ze zaplaceného výletu ,který jsme k tomu měli mít zdarma.O kterém nám pani Ledvinková také nic neřekla.
Skasírovala nás o dvacet euro a hotovo.
Asi jsme nepřijeli ve správnou dobu a věřim že v sezóně hotel funguje lépe .
Ale už bych sem nejela a nemohu ho ani nikomu doporučit

• Datum pobytu: říjen 2017, cestoval(a) s přáteli
4  Poděkujte uživateli zandabanik.
Recenzováno: 13. října 2017

Cestuji velmi často a tento hotel mě opravdu velmi příjemně překvapil. Po ranním příjezdu nás velmi milý personál ihned ubytoval. Pokoj s výhledem na moře byl krásný, prostorný, světlý a naprosto čistý s krásnou prostornou terasou. Jídlo bylo velmi pestré a chutné. Snídaně naprosto fantastické. Celý personál ochotný a vstřícný. Hotel se snaží splnit všechna přání. Výborné večerní posezení v baru i výborný program diskotéky. Nemohu nic vytnout. Všem velmi doporučuji.

Tip ohledně pokoje: Všechny pokoje jsou prostorné a s výhledem na moře.
  • Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) s rodinou
6  Poděkujte uživateli Alex H.