“Malý hotel s příjemnou obsluhou”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 8 dalších stránek!
Coral Hills Resort Marsa Alam
Č. 39 z 68 hotelů v Marsa Alam
Recenzováno: 23. října 2017

Poměrně prostorné a dobře vybavené pokoje s balkónem, klimatizací a pěknou koupelnou. Dobré jídlo a opravdu skvělá obsluha, která dělá všechno pro to, aby vám zpříjemnila pobyt. Konkrétně Omar byl velmi přátelský a vždy se o nás zajímal a ptal se, zde je vše v pořádku. V mnoha komentářích je zmíněno, že přistup do moře byl omezen vlnami, což je pravda, ale každý den bylo možné zajít si na molo, odkud se dalo skákat do moře, plavat tam a šnorchlovat a to vše po neustálým dohledem plavčíka. Za mě "poměr cena/výkon" je opravdu dobrý a doporučil bych tento hotel.

Tip ohledně pokoje: Všechny dostupné pokoje jsou s balkonem. Pokud chcete klid, doporučuje pokoje, které nejsou směrován...
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) v páru
4  Poděkujte uživateli Honza H.

Recenzováno: 22. října 2017

Bohužel jsme v tomto resortu byli velice zklamáni.Jeli jsme sem za mořem a šnorchlováním,které tu cestovka nabízí,ale nic z toho není pravda!!!!Přístup do moře není žádný,všude jsou korálové plotny a vstup na molo je na vlastní nebezpečí.Molo je v desolátním stavu.To,že v celém hotelu nebyla ani jedna plastová lžička na zamíchání cukru, jsem ještě nikde nezažila.U bazénu stále chybělo nádobí,nebylo do čeho nalévat a vodu jsme dostali na pokoj jen první den po příjezdu,na další jsme prý neměli nárok-to je asi opravdu specialita jen Coral Hills resortu!!!!Třetí den pobytu jsme si s delegátkou domluvili přestěhování do jiného resortu a tam již bylo vše v pořádku.

• Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli Jana K.
Recenzováno: 21. října 2017 prostřednictvím mobilu

Krásná dovolená, super personál, všichni byli milí, usměvaví a to vám dovolenou jenom osvěží Do hotelu mám v plánu se vrátit. Už jen kvůli personálu kteří se stali mými přáteli! Miluju to tam, animátoři, plavčíci i barmani byli strašně super

Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) s rodinou
3  Poděkujte uživateli Terka S.
Recenzováno: 20. října 2017

Super personál, dobré jídlo - různorodé, dobrá atmosféra, výborný animační program. Hotel je sice starší, ale je čistý. Bar u bazénu paráda. Nic nebyl problém domluvit, ale doporučuji přímo s hotelem, ne přes cestovku.

• Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) v páru
6  Poděkujte uživateli Petr H.
Recenzováno: 17. října 2017

Strávili jsme v tomto hotelu týden a ani jednou jsme se nedostali v resortu do moře .Vlny ,vlny a vlny .Hotel opotřebovaný ,ale cenově odpovídající .Jídlo z počátku dobré ,ale dokola stejné .Svačiny ,oschlé zbytky od snídaně .Animační program spočíval v tom ,že si dva kluci pustili nahlas pár songů z toho na dva zatančili a pak znuděně posedávali.Spíš hlasitostí hudby u večeře obtěžovali,než bavili.Na barech ochotný personál,až na jednoho barmana ,který všem dával na jevo že ho obtěžují .
A nejhorší zkušenost je s delegátkou Kristýnou Ledvinkovou .
Když jsme měli zájem o zájezd do Luxoru ,tak nám bylo řečeno že nemá dostatek lidí .
A že nám druhý den zavolá .Nevolala .Druhý den byla na hotelu jiná delegátka ,protože pani Ledvinková odletěla a nedala jí vědět .Tato paní kvůli nám přehodila luxor na jiný den a vyhověla nám .A dokonce nám vrátila peníze ze zaplaceného výletu ,který jsme k tomu měli mít zdarma.O kterém nám pani Ledvinková také nic neřekla.
Skasírovala nás o dvacet euro a hotovo.
Asi jsme nepřijeli ve správnou dobu a věřim že v sezóně hotel funguje lépe .
Ale už bych sem nejela a nemohu ho ani nikomu doporučit

• Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) s přáteli
3  Poděkujte uživateli zandabanik.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Marsa Alam.
92,7 km daleko
Elphistone Resort
Č. 27 z 68 – Marsa Alam
1 481 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Coral Hills Resort Marsa Alam? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Coral Hills Resort Marsa Alam

Adresa: Marsa Alam Road | 27 Km, Marsa Alam, Egypt
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Marsa Alam
Vybavení:
Bar/salon Pláž Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Doprava na letiště
Styl hotelu:
Č. 39 z 68 hotelů – Marsa Alam
Rozsah cen: 406 Kč–874 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Coral Hills Resort Marsa Alam 4*
Pokoje: 349
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, 5viajes2012 S.L., Agoda a Expedia. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Coral Hills Resort Marsa Alam. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?