Recenzováno: 31. prosince 2019

Hotel jsme navštívili již po čtvrté.
Jídlo chutné ,pokoje denně uklizené.Ovšem hotel již chátrá,je vidět opotřebení.
Koupání v moři skvělé,pokud je příliv. Plážový bar.Večerní program žádný...
Personál ochotný s výměnou pokoje z 1.patra do přízemí.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Blancetka.
Recenzováno: 22. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Dobrý přístup k moři. Čistý hotel, pláže čisté, moře je též čisté. Ochotný personál. Krásný klid v tomto měsíci. Kapacita je dostačující, jak lehátek u moře, tak i u bazénu. Nadstandardní ubytování. Velice krásný korálový útes pro potápění. Bohatý podmořský život. Celodenní animacni program vyhovuje. Chodím na všechny aktivity! Animátoři super a vždy pobaví. Dobrá klima.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Jana N.
ElphistoneResort, Front Office Manager v zařízení Elphistone Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. listopadu 2019

dear Jana N

thank you for your kind comment, we are glad that you have liked our hotel Elphistone,and spent great holiday with our lovely Staff and we are looking forward to have you and your friends once again soon in our sunny oasis Elphistone Resort Marsa Alam,
thank you & best regards

Recenzováno: 3. listopadu 2019

Dobrý den,do Egypta jsem jel cca po desáté tak je s čím srovnávat.Příjezd na hotel po deváté ráno.Skupina na recepci ihned ve střehu,chceš se ubytovat teď(jinak až po 14 hod.) zaplať 20 euro říkám OK, celou noc jsme nespali ať máme klid.Chceš normální pokoj nebo lepší?Říkám normální tak jsem viděl jak se pousmál a dal mě klíče od pokoje.Pokoj na hlavní budově, pokoj normální ale když jsem otevřel dveře na balkon tak jsme byli na úrovni střechy nad jídelnou plnou harampádí,ten pokoj je předložen cíleně aby se člověk probral.Říkám manželce,že na tohle se týden dívat nebudeme a jdu na recepci vyměnit pokoj.Jasně žádný problém, ale zaplať.Kolik?35 euro- tak mu říkám ať zavolá delegáta abychom to pořešili.Chacha ten bude zítra(Rainbow ck).Tak sedím v hale a hrajeme hru na čekanou,za chvíli- pane pojď sem kolik dáš,říkám 15 euro tak dobrý tady je nový pokoj.Jak zde již někdo psal všechny pokoje jsou stejné,ale těch tuším 6 je nad jídelnou takže bezva výhled.Jako bakšiš je Egyptě normální a patří to sem,ale tohle si chlapci pletou už maličko s vyděračstvím a tím to vše kazí.Jinak strava vcelku stejná celý týden,ale to se nechá.Personál v jídelně bezva.Ten kdo jede za koupáním tak si moc neužije, při odlivu do pasu a za našeho pobytu studený jako hrom,teplá voda až za molem kde se tloukly vlny,molo opravdu kolem 500 metrů na konci plavčík který se mohl upískat. V bazénu kde se koupalo do pěti lidí- voda studená Navštívili jsme pláž u hotelu Hilton(15E taxi,14Evstupné)krásný,voda teplá, písečná pláž super šnorchl,rybky i želvy.Tento hotel již podruhé určitě nenavštívím.Příště je potřeba víc číst recenze a né si říkat to bude dobrý dělají tady bububu.

Tip ohledně pokoje: Ubytování na C dobrá volba
Datum pobytu: říjen 2019
2  Poděkujte uživateli Alois M.
Recenzováno: 28. října 2019

Dovolenou jsme zde trávili s manželem v říjnu, Přijeli jsme do hotelu ráno, bylo nám nabídnuto zaplatit si ubytování dříve a snídani, což jsme uvítali. Pokoj jsme měli v hotelové části, byl hezký, čistý, jen lednička malá a dost stará, trezor nefungoval, ale nechtělo se nám to řešit, tak jsme ho nepoužívali, úklid a výměna ručníků byla každý den, ale ani jsme to nevyužívali. Vody v pokoji byly jen na začáku, pak už jsme si ji museli doplňovat sami z banerů, ale v pohodě. Ale důležité a proč jsme se jeli bylo moře a pláž a to bylo opravdu krásné, široké místo na koupání, písčitá, dlouhá pláž, i když byl odliv tak byllo hezké koupání, na procházku dlouhé molo do moře, kde byly vidět útesy a moře. My se nepotápíme, ale pro ty kdo to mají rádi, tak krásné potáění z mola. Resort je menší, ale hezký, upravený. Jídlo bylo moc dobré, bylo ho hodně a různé, jediné co bylo špatný, že kuchař, který dával maso na příděl, tak dával tak malé kousky a místním hostům plné talíře, je to trapný. Počasí bylo krásné, dopoledne už trochu chladnější moře, oproti odpoledne. Velké mínus je, že není wifi zdarma, alespoň v recepci, koupili jsme si za 5 dolarů 60minut, ale stále nešlo se připojit a po půl hodině připojení, se karta vyčerpala. Dovolená byla hezká i přesto, že jsem chytila nějakou těžkou otravu ( bolesti, břicha, žaludku, zvracení, průjem a horečka 40st.), že sjem na 2 dny skončila v nemocnici na kapačkách a antibiotikách, nedalo se nic dělat, naštěstí vše dopadlo dobře a uzdravila jsem se. Mohla jsem posoudit nemocnici v Marsa Alamu a doktora a zdravotního bratra přimo v hotelu a opravdu musím pochválit přístup všech. Moc chci poděkovat za pomoc a ochotu. Nemocnice je krásná, čistá, hned na recepci se mě ujal moc hodný recepční( štíhlý s brýlemi), dostala jsem ihned vodu a džus, ihned mě ubytovali v pěkném pokoji. Nejvíce musím poděkovat sestřičce Izmir, která se o mě moc hezky starala, nikdy jsem se nesetkala s tak hodnou a milou sestřičkou. Léčil mě Dr. Mohamed Maher, kterému též moc děkuji, byl moc hodný, pečlivý a snažil se mluvit i česky a dorozuměli jsme se i když moc anglicky neumím. Opravdu jsem byla velice spokojená a někteří doktoři a hlavně sestry u nás, by si mohli vzít příklad z této nemocnice. Prosím vedení hotelu, vyřidťe mé poděkování v nemocnici.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli cestovatelkadanca.
ElphistoneResort, Front Office Manager v zařízení Elphistone Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. října 2019

Dear guest
greeting From Elphistone Marsa Alam,

thank you for your kind comment, we are glad that you have liked our hotel Elphistone, and we are looking forward to have you and your friends once again soon in our resort
thank you & best regards.

Recenzováno: 17. října 2019

V tomto hotelu jsem byla podruhé. Celkově v Egyptě 5krat.
Vytknout mohu jen stále se opakující stejné jídlo...ale s tím jsem se setkala ve všech hotelích...číšníci úžasní, makaj, o bakšiš si nikdy nikdo neřekl.
Bazén: čistili každý den
Pláž: čistá
Molo: pěkná procházka, na jejím konci vás čeká krásný útes, spousta rybiček, nádhera, dcera při šnorchlování i želvu viděla...
Masáže:jedinečné
Bary: kluci v pohodě, kafe a čaj si můžete udělat sami dle své chutě
Pokoje: vždy čisté, uklizené, pokud máte s něčím problém, stačí zavolat na recepci, vše bude vyřešeno
Nákupy: oblečení před hotelem u Adéla- hodný kluk, umí dost dobře česky
Čaje- v resortu u " Šamana"- vedle místa pro animační programy...pokud budete mít jakýkoliv zdrav.problém, skočte tam- pomůže vám ( jak s faraonem, tak se spáleninama, ztraceným hlasem), je fakt dobrej

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Eu64063.
ElphistoneResort, Front Office Manager v zařízení Elphistone Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. října 2019

Dear Lucka

greeting From Elphistone Marsa Alam,

thank you & best regards.