Recenzováno: 12. února 2018

skvela dovolena ve dvou, pohoda a relax, super plaz a potapeni na utesu, kousek od letiste, klid a samota, vyborne jidlo. opravdu dobra volba pokud hledate klid za rozumne penize. urcite pokud bych mohl, tak doporucim a rad se znovu vratim

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli jiripazdera.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. února 2018

Milý Jiří,

děkujeme za sdílení Vašich zkušeností z dovolené v Magic Tulip Beach Resort.

Jsme velice rádi, že jste s námi strávili příjemný čas plný odpočinku, výborného jídla a perfektního potápění.

Děkujeme za doporučení našeho hotelu a doufáme,že nás opět brzy navštívíte!

Recenzováno: 7. února 2018

Za nás nejlepší hotel. Po příjezdu do hotelu jsme ihned dostali pásky all inclusive, abychom mohli jít na snídani. Po té jsme do půl hodiny dostali karty od apartmánu. Pokoje krásné, čisté, každý den pečlivě uklizené a vždy s milým překvapením z ručníků.
Personál perfektní, od uklízečů po manažery se každý usmíval, zdravil, i bez bakšiše by se pro nás rozkrájeli.
Jídlo taky super. Denně grilování na terase, každý večer bylo jídlo s různou tématikou.
Byli jsme zde v září a natolik nás to nadchlo, že jsme se sem po dvou měsících vrátili zpět.
Letos plánujeme znovu.

Datum pobytu: listopad 2017
Poděkujte uživateli petranemc0va.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. února 2018

Milá Petro,

děkujeme Vám za ocenění našich služeb, jídla a personálu.

Těší nás, že se Vaše dovolená s námi maximálně vydařila.

Bylo nám radostí přivítat Vás v Magic Tulip Beach Resort a budeme se velice těšit na Vaši další návštěvu !

Recenzováno: 6. února 2018

Hotel jsme vybrali na základě recenzí, ceny a pro svou bezva pozici - kousek od letiště v Marse čili asi 15km od Port Ghalib. Hotel nás nadchnul svým bezchybným provozem, za celou dobu jsme neměli s ničím problém, pokoj čistý, moderní. S jídlem jsme byli spokojení, avšak jsme horší strávníci - ani jeden nejíme ryby, takže nemůžeme posoudit vše. Na baru, na recepci, o pokoj, v jídelně - všude se o nás starali bezva skromní usměvavý lidé a i kdyby jsme měli s něčím potíže, určitě by o nás bylo bezva postaráno.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli Martina P.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. února 2018

Milá Martino,

děkujeme Vám za sdílení Vašich zkušeností z dovolené prostřednictvím této recenze.

Jsme velice rádi, že se Vám u nás líbilo a strávili jste s námi více než příjemnou dovolenou.

Děkujeme za Vaše milá slova chvály.

Bude nám potěšením moci Vás opět přivítat v Magic Tulip Beach Resort.

Recenzováno: 2. ledna 2018

Hned po příjezdu do hotelu a splnění formalit jsme dostali klíč od pokoje a po ubytování vyrazili na snídani. Restaurace po celou dobu pobytu bez problémů, vždy bylo z čeho vybírat, obsluha slušná. U bazénu i na pláži dostatek lehátek, pláž v létě určitě vhodná pro děti. Molo na hranu korálového útesu velmi dlouhé, ale procházka stála za to. Po celou dobu pobytu, krom jednoho dne, foukal jen mírný vítr, takže se dalo bezpečně šnorchlovat každý den. Rudé moře nezklamalo. Štědrý večer, hezká atmosféra.

Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli 101danika.
hotel_responsible, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. ledna 2018

Dear 101danika,

Thank you for finding time to provide us your opinion.

We appreciate your kind comments regarding our staff and we are very happy to hear you had such a great experience with us.

We'll be more than happy to have you as our guest in the near future!

Kind regards,

Recenzováno: 23. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Stravili jsme zde 15 dni a byli jsme velmi spokojeni.Personal hotelu naprosto profesionalni a prijemny.Strava vyborna a velmi rozmanita.Dostatek ovoce,zeleniny,peciva a vseho ostatniho.Vybrat si musi snad kazdy.Vsude cisto,uklid bez problemu.Plaz cista,pisecna laguna vhodna i pro deti.Urcite se sem jeste vratime

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli teereeza.
hotel_responsible, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2017

Dear teereeza,

Many thanks for your wonderful review regarding our hotel in Marsa Alam.

It is a pleasure to read that you had an excellent stay with us and that you especially liked our hard working and professional staff, which do really their very best for our guests.

We would love to welcome you back soon and remain with kind regards,