Recenzováno: 8. března 2018 prostřednictvím mobilu

Výběr vašeho hotelu byl jednoznačně srdeční záležitost, na první pohled jsem se zamilovala do Magického tulipánu a hlavně pro mě úžasné bylo vaše dlouhé molo. A pak bylo rozhodnuto pro mne a mojí sestru, maminku a naší tetu. Moje veliké obavy z Egypta jako takového při příjezdu na váš hotel úplně zmizely a já jsem se cítila jako v ráji. Pokoje byly pěkné, čisté každý den uklizené. Na pokoji každý den voda. Pan uklízeč nás pokaždý pozdravil ptal se jestli je všechno v pořádku. Co se jídla týče byl vždy veliký výběr, jídlo bylo chutné a obsluha vynikající a velmi přátelská. Cítili jsme se jako kdyby jsme byli vaše rodina. Večerní programy byly pěkné a moc se nám líbili. Když jsme přicházeli na pláž už se nás ujali chlapci z pláže jak jsme jim říkali připravili nám lehátko a zábrany proti větru a bylo to fajn. Trochu nám vadilo že nám zmizelo moře a objevilo se až odpoledne kdy už zase zacházelo pomalu sluníčko. Ale cestu do moře jsme si vždycky našli. Také jsme využívali bazény jeden teplý a jeden studený a v tom studeném se nám líbilo že jsme si mohli zaplavat do baru a dát si tam kafíčko přímo z vody. Na konci mola bylo pěkné potápění kde byl vidět veškerý mořský život a bylo to úžasné. Ještě musím pochválit když nás navštěvovali chlapci a nabízeli třeba masáže, kosmetiku, rybičky, papyrus, čaje a parfémy, tak byli velice milý a hlavně se snažili s námi mluvit česky a nebyl problém se domluvit. Velikou pochvalu si zaslouží animátoři, protože tak skvělý animátory kteří se snažili lidičky zapojit do všeho a také si s námi popovídat, jsem nezažila. Fakt to bylo moc fajn. Výlet do Luxoru byl velmi zajímavý, bylo zvláštní všechno vidět na vlastní oči a nejen v televizi. Podnikli jsme výlet Plavba na Nefertari lodi. Kde jsme mohli v podpalubí sledovat překrásný podmořský svět a měli jsme štěstí na želvy a dugonga. Večer jsme si dali výlet do přístavu Port Ghalib kde jsme si prohlídli přístav a zašli na nákupy do obchůdků. Celkově musím zhodnotit dovolenou a pobyt u vás za velice příjemný a ráda se k vám vrátím. Takže na shledanou v Magic Tulip Beach Resort. Vaše Kytina

Datum pobytu: únor 2018
1  Poděkujte uživateli Květoslava M.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. března 2018

Milá Květo,

děkujeme za recenzi Vašeho pobytu v Magic Tulip Beach Resort.

Nesmírně nás těší Vaše milá slova na adresu našeho hotelu, jeho služeb a týmu.

Jsme rádi, že se Vám Vaše dovolená u nás líbila a doufáme, že nás opět brzy poctíte Vaší návštěvou.

Se srdečnými pozdravy
Mr. Sameh Elsharkawy
General Manager

Recenzováno: 23. února 2018

Profesionální servis, vše čisté, naklizené, jídlo pecka, obsluha příjemná. Nikdo nechtěl nic do kapsy, jak jsme v těchto zemích někde zvyklí. Doporučuji všem !!! Už se těšíme s přítelkyní na další návštěvu :)

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli martin c.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. února 2018

Milý Martine,

děkujeme že jste s námi sdílel Vaše pozitivní zážitky z dovolené v Magic Tulip Beach Resort prostřednictvím této recenze.

Velice nás těší, že se Vám dovolená u nás líbila a byli jste spokojeni se všemi našimi službami.

Děkujeme, že jste si vybrali právě náš resort pro strávení dovolené v Egyptě a těšíme se na Vaši další návštěvu !

S přátelskými pozdravy

Mr. Sameh Elsharkawy
General Manager

Recenzováno: 12. února 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel je kousek od hotelu, tedy i kousek do přístavní městečka Port Ghalib. Ihned po příjezdu jsme dostali náramky a mohli jít na snídani. Po snídani nás hned ubytovali. Pokoje jsou trochu starší, ale to není problém, když člověk tam jen přespi. Jídlo bylo dobré, vždy bylo na výběr a nikdy jsme netrpěli hlady. Personál ochotný, nikoli vtiravy. Moře a pláž krása, jediné co bych vytkla je dost dlouhé molo, ale nám to nevadilo, procházka je to krásná. Krásné korálové útesy i podmořský svět. Na pláži je restaurace, tuším že od 10 do 12, a od 12:30 do 17 hodin, podávají zde pizzu, hranolky, hamburgery atd. Nám se tu hodně líbilo, a určitě se sem někdy vrátíme.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Lucie G.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. února 2018

Milá Lucie,

děkujeme za Vaše milá slova chvály, těší nás, že jste strávili v našem hotelu příjemný čas.

Jsme velice rádi, že jste byli spokojeni s našimi službami, jídlem i bohatými možnostmi pro šnorchlování.

Děkujeme, že jste si vybrali Magic Tulip Beach Resort ke strávení vaší dovolené a budeme se velice těšit na Vaši další návštěvu !

Recenzováno: 12. února 2018

skvela dovolena ve dvou, pohoda a relax, super plaz a potapeni na utesu, kousek od letiste, klid a samota, vyborne jidlo. opravdu dobra volba pokud hledate klid za rozumne penize. urcite pokud bych mohl, tak doporucim a rad se znovu vratim

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli jiripazdera.

Milý Jiří,

děkujeme za sdílení Vašich zkušeností z dovolené v Magic Tulip Beach Resort.

Jsme velice rádi, že jste s námi strávili příjemný čas plný odpočinku, výborného jídla a perfektního potápění.

Děkujeme za doporučení našeho hotelu a doufáme,že nás opět brzy navštívíte!

Recenzováno: 7. února 2018

Za nás nejlepší hotel. Po příjezdu do hotelu jsme ihned dostali pásky all inclusive, abychom mohli jít na snídani. Po té jsme do půl hodiny dostali karty od apartmánu. Pokoje krásné, čisté, každý den pečlivě uklizené a vždy s milým překvapením z ručníků.
Personál perfektní, od uklízečů po manažery se každý usmíval, zdravil, i bez bakšiše by se pro nás rozkrájeli.
Jídlo taky super. Denně grilování na terase, každý večer bylo jídlo s různou tématikou.
Byli jsme zde v září a natolik nás to nadchlo, že jsme se sem po dvou měsících vrátili zpět.
Letos plánujeme znovu.

Datum pobytu: listopad 2017
Poděkujte uživateli petranemc0va.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. února 2018

Milá Petro,

děkujeme Vám za ocenění našich služeb, jídla a personálu.

Těší nás, že se Vaše dovolená s námi maximálně vydařila.

Bylo nám radostí přivítat Vás v Magic Tulip Beach Resort a budeme se velice těšit na Vaši další návštěvu !