Recenzováno: 25. dubna 2018

Krásná dovolená, ráda se vrátím....pokoj na moře, animační programy, šnorchlování, příjemný personál, kousek od letiště, jídlo znamenité, obsluha i na pláži, super dlouhé molo a podmořský svět, no zkrátka nemělo to chybu,,,,,

Datum pobytu: duben 2018
2  Poděkujte uživateli xonana.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. dubna 2018

Milá xonana,

děkujeme za Vaši recenzi a všechna povbudivá a milá slova na adresu našeho hotelu. Jsme velice rádi, že se Vaše dovolená v Magic Tulip Beach Resort vydařila a byli jste spokojeni se všemi našimi službami. Budeme se velice těšit na Vaši další návštěvu v Marsa Alam a doufáme, že se opět rozhodnete pro náš hotel.

Recenzováno: 9. dubna 2018

Hotel byl parádní. Oznámení o našem odletu do této destinace nesla rodina s klasickým šokem, že se nám něco stane atd.. Ale není se vůbec čeho bát. V hotelu pracují báječní a přátelští lidé. Nemluví se zde česky, takže jsme se trošku potili v naší špatné angličtině, ale domluvili jsme se. V hotelu převažuje hlavně německá návštěvnost, což někdy bylo vidět i na přístupu číšníků, ale to je maličkost.

Co se týká bazénu a pláže, tak zde určitě chodit před snídaní dávat ručníky na lehátka. Protože po snídani je vše skoro obsazené. Takže první den jsme neměli kde být.

Jídlo tu bylo výborné. Samozřejmě jiná kultura a s tím se musí počítat, že tam nebudou dělat řízek a salát, ale ochutnali jsme každý den něco jiného a výborné :-)

Potápěla jsem se ke korálům na konci mola a podmořský svět je zde neuvěřitelný. Také pod molem je pár rybiček.

Na výlet jsme se báli, ale nakonec jsme se jeli potápět do Abu Dabbab, kde jsme měli vidět želvy a mořské krávy, bohužel ve skupině o 30 členech a neuvěřitelné rychlosti vedoucího potápěče a velké hloubky, jsem viděla akorát ploutve plácající mě po tlamě. Takže tento výlet nedoporučuji. Jinak jsme jeli na čtyřkolky a velbloudy a to bylo super :-)

Kdo jedete poprvé, tak můžu tento hotel fakt doporučit, ale počítejte, že bez angličtiny jste v háji a také první 2-3 dny budete velkým terčem pro nabídkáře všeho druhu a to jak na pláži, tak u bazénu. Nabízí masáže, wellness, animační programy, suvenýry, vodní sporty, čtyřkolky, atd....

Ještě se nám stala příhoda se střevníma potížema. Naštěstí je v hotelu lékárna, kde prodávají za 13 dolarů Antinal...takže jeden den na pokoji s křečma a docházejícím toaletním papírem, jsme zažili.

Určitě se sem chceme ještě podívat :-) Takže za nás spokojenost.

Datum pobytu: březen 2018
1  Poděkujte uživateli Hana T.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. dubna 2018

Milá Hanko,

předem bychom Vám rádi poděkovali za obsáhlou recenzi Vašeho pobytu v MagicTulip Beach Resort.

Jsme velice rádi, že jste si vybrala právě náš hotel ke strávení Vaší dovolené v Egyptě a ještě více nás těší, že jste ji strávila příjemně a též aktivně. Ceníme si všech Vašich komentářů a poznatků, jak těch pochvalných, tak těch, které jsou nám námětem ke změnám a vylepšení.

Děkujeme, že jste byli našimi hosty, doufáme že jste si odvezli z Marsa Alam mnoho krásných vzpomínek a rozhodnete se nás opět brzy navštívit.

S přátelskými pozdravy

Recenzováno: 9. dubna 2018

Kdo rád šnorchluje bude nadšený,jezdíme z manželem hlavně kvůli podmořskému světu, toto místo je ůchvatné,v moři jsme dokázali být i hodinu,po pravé straně u mola je hodně perutýnů ,můžete šnorchlovat jak na pravo,ale i na levou stranu a vždy objevíte něco nového, nádherně barevné korály Vás uchvátí svou barevností a nespočet barevných ryb v houfech skýtají dechberoucí pohled,uvidíte kerety i delfíny, murény a jiné krásy.Molo je dlouhé,alespoň se projdete.Pokoj jsme měli s výhledem na moře.Pokoje starší ,ale dostačující a čisté.Jídlo bylo moc dobré a skvěle dochucené.U moře je velká jídelna s barem, kde dělají skvělé svačiny.Bazény jsme neužili, jelikož jezdíme k moři,tak nemohu hodnotit.Skvělé masáže, mohu jen doporučit.Hodnotím dovolenou jako skvělou jelikož je tam skvělé šnorchlování,se skromnějším ubytováním a velmi chutným jídlem.Určitě se ráda vrátím.

Datum pobytu: září 2017
1  Poděkujte uživateli Martina A.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. dubna 2018

Milá Martino,

děkujeme za Vaše vysoké hodnocení našich veškerých služeb a za sdílení Vašich pěkných zážitků z pobytu v Magic Tulip Beach Resort.

Jsme velice rádi, že náš hotel splnil vaše představy o perfektní lokalitě ke šnorchlování a strávení příjemné dovolené.

Budeme se velice těšit na Vaši další návštěvu!

S přátelskými pozdravy

Recenzováno: 14. března 2018

Skvělá dovolená, na kterou nikdy nezapomeneme<3

Hotel má velmi příjemnou přátelskou atmosféru, všichni jsou tam milí a usměvaví a v super náladě. Pokoje byly velmi prostorné, čisté, pán co nám uklízel nám každý den dělal překvapení z ručníků. Při příchodu k bazénu jsme dostaly osušky až na lehátko. Výhodou je, že je hotel přímo na pláži, moře průzračné a plné rybiček. Prostě ráj:)
Dcera si hodně užila bazénu, tobogánu a skluzavek. Super byl teplý bazén, občas jsem si připadala jako ve vaně:D Také navštívila několikrát Kids Club, nikdy do dětských klubů nechtěla, protože nerozumněla, takže opravdu úspěch. Myslím, že to bylo hlavně kvůli animátorce Kseniy, kterou zbožňuje. Každý večer si s ní nebo jinými animátorky užívala mini disco show. Děkujeme za super tanečky:)

Co se týče jídla, tak nám moc chutnalo, vždy byl bohatý výběr, na terase se grilovalo. Moje dcera miluje Vaše polévky:) Každý den jsme se těšily na zmrzlinu u bazénu, tak dobrou zmrzlinu jsem v Tunisku nebo Egyptě ještě nezažila. Číšníci se o nás starali s láskou a snažili se s námi prohodit pár slov.

Největší díky patří Vašim animátorům, kteří se snaží všechny zapojit do aktivit a zpříjemnit jim tak dovolenou. Pokud někdo nechce, tak ho nenutí. Já jsem se zapojovala hodně a ráda. Aquagym, jóga, zumba, dancing, darts, voleyball, boccia.. každý si vybere. Myslím, že lepší tým než Momo, Jamaica, Alex, Xsenia atd, jste si nemohli vybrat, jsou to velmi srdeční lidé, kteří dělají svou práci rádi, přirostli nám k srdci a nikdy na ně nezapomene:)

Na závěr tedy, ač je hotel starší a není luxusní, což by některým lidem mohlo vadit, všechno vynahrazuje úžasný personál, který pro Vás udělá i nemožné a úžasná atmosféra. My se k Vám určitě zase co nejdříve vrátíme:)

Datum pobytu: březen 2018
1  Poděkujte uživateli Iva B.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. března 2018

Milá Ivo,

děkujeme za Vaše slova chvály, která jsou tím nejlepším oceněním pro celý náš tým.

Jsme rádi, že jste s námi strávili více než příjemnou doovolenou a již teď se těšíme na Vaši další návštěvu.

Vřelé díky a brzy na viděnou

Recenzováno: 8. března 2018 prostřednictvím mobilu

Výběr vašeho hotelu byl jednoznačně srdeční záležitost, na první pohled jsem se zamilovala do Magického tulipánu a hlavně pro mě úžasné bylo vaše dlouhé molo. A pak bylo rozhodnuto pro mne a mojí sestru, maminku a naší tetu. Moje veliké obavy z Egypta jako takového při příjezdu na váš hotel úplně zmizely a já jsem se cítila jako v ráji. Pokoje byly pěkné, čisté každý den uklizené. Na pokoji každý den voda. Pan uklízeč nás pokaždý pozdravil ptal se jestli je všechno v pořádku. Co se jídla týče byl vždy veliký výběr, jídlo bylo chutné a obsluha vynikající a velmi přátelská. Cítili jsme se jako kdyby jsme byli vaše rodina. Večerní programy byly pěkné a moc se nám líbili. Když jsme přicházeli na pláž už se nás ujali chlapci z pláže jak jsme jim říkali připravili nám lehátko a zábrany proti větru a bylo to fajn. Trochu nám vadilo že nám zmizelo moře a objevilo se až odpoledne kdy už zase zacházelo pomalu sluníčko. Ale cestu do moře jsme si vždycky našli. Také jsme využívali bazény jeden teplý a jeden studený a v tom studeném se nám líbilo že jsme si mohli zaplavat do baru a dát si tam kafíčko přímo z vody. Na konci mola bylo pěkné potápění kde byl vidět veškerý mořský život a bylo to úžasné. Ještě musím pochválit když nás navštěvovali chlapci a nabízeli třeba masáže, kosmetiku, rybičky, papyrus, čaje a parfémy, tak byli velice milý a hlavně se snažili s námi mluvit česky a nebyl problém se domluvit. Velikou pochvalu si zaslouží animátoři, protože tak skvělý animátory kteří se snažili lidičky zapojit do všeho a také si s námi popovídat, jsem nezažila. Fakt to bylo moc fajn. Výlet do Luxoru byl velmi zajímavý, bylo zvláštní všechno vidět na vlastní oči a nejen v televizi. Podnikli jsme výlet Plavba na Nefertari lodi. Kde jsme mohli v podpalubí sledovat překrásný podmořský svět a měli jsme štěstí na želvy a dugonga. Večer jsme si dali výlet do přístavu Port Ghalib kde jsme si prohlídli přístav a zašli na nákupy do obchůdků. Celkově musím zhodnotit dovolenou a pobyt u vás za velice příjemný a ráda se k vám vrátím. Takže na shledanou v Magic Tulip Beach Resort. Vaše Kytina

Datum pobytu: únor 2018
1  Poděkujte uživateli Květoslava M.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. března 2018

Milá Květo,

děkujeme za recenzi Vašeho pobytu v Magic Tulip Beach Resort.

Nesmírně nás těší Vaše milá slova na adresu našeho hotelu, jeho služeb a týmu.

Jsme rádi, že se Vám Vaše dovolená u nás líbila a doufáme, že nás opět brzy poctíte Vaší návštěvou.

Se srdečnými pozdravy