Recenzováno: 29. května 2018

Se vším v hotelu jsme byli spokojeni.Prijemne prostředí, klid a ticho. Výborný animátorské tým. Vyžití pro všechny věkové kategorie. Každý večer mini disco pro děti. Od 21:00 každý večer program. Fakirska show, brazilská a show a další. Krásné moře. Dovolenou doporučujeme všem věkovým kategoriím. Krásná dovolená.

Datum pobytu: květen 2018
1  Poděkujte uživateli Dana K.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. května 2018

Mila Dano,

dekujeme za vsechny Vase pochvalne komentare, ktere jste s nami sdilela v teto recenzi.

Je nam velkym potesenim, ze jste s nami stravili krasnou dovolenou a byli spokojeni se vsemi nasimi sluzbami.

Velmi si cenime Vaseho doporuceni, a budeme se tesit opet priste na videnou v Marsa Alam.

Se srdecnymi pozdravy

Recenzováno: 13. května 2018

Dovolená byla nad naše očekávání. Na pobřeží Marsa Alam jsme už navštívili několik hotelů a tento byl jedním z nejlepších.
Hotel je čistý, velice hezky upravený, včetně udržované zahrady. Pokoje poměrně veliké, pravidelně a poctivě uklízené. Každý pokoj má svojí terásku nebo balkon, takže je možné i příjemné večerní posezení. Každý den je připravená nová balená voda.
V restauraci nás překvapil i velký výběr salátů. Jídlo výborné, dostačující výběr. Sladkosti krásně nazdobené. Velice příjemná byla i možnost venkovního sezení při všech jídlech (snídaně, oběd, večeře).
Pláž je hezky upravená. Každý den ráno vzorně uklizená. Hloubka moře přímo u pláže sice není vhodná na plavání, ale pro příjemné ochlazení v průběhu dne stačí. Přímo na pláži je i bar (pokud dáte nějaký dolar obsluze, budete to mít i s donáškou na léhátko). U baru také sprchy a toaleta.
Na šnorchlování nutno dojít po molu až na otevřené moře (800m), ale je to příjemná procházka a to potápění opravdu stojí za to. Na konci mola probíhají i ponory potápěčů. Jsou zde klasické schody přímo do vody, nemusíte se bát. Zvládlo to s námi i 6leté dítě. Podmořský život zde je opravdu nádherný. Všem doporučuji teď populární celoobličejovou masku - super.
Velké plus dáváme i bazénovému baru, který fungoval takřka nonstop :-)
Celkové shrnutí - super hotel, krásné prostředí a úžasné šnorchlování. Za celou naší skupinu doporučujeme (a to nejen vzhledem k nízké ceně pobytu)

Tip ohledně pokoje: Klidnější pokoje jsou v druhých řadách domků. První řada je přímo kolem bazénu.
Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli Luci1310.
MichelleManagement, Manažer v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. května 2018

Milá Luci,

děkujeme za čas, který jste věnovala podělení se s námi o Vaše zkušenosti z dovolené v Magic Tulip Beach Resort.

Velmi nás těší všechny Vaše pochvalné komentáře a jsme rádi, že jste v našem hotelu v Marsa Alam strávili více než příjemný pobyt.

Ceníme si Vaše doporučení a doufáme, že k nám opět s rodinou zavítáte v nedaleké budoucnosti.

Recenzováno: 25. dubna 2018

Krásná dovolená, ráda se vrátím....pokoj na moře, animační programy, šnorchlování, příjemný personál, kousek od letiště, jídlo znamenité, obsluha i na pláži, super dlouhé molo a podmořský svět, no zkrátka nemělo to chybu,,,,,

Datum pobytu: duben 2018
2  Poděkujte uživateli xonana.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. dubna 2018

Milá xonana,

děkujeme za Vaši recenzi a všechna povbudivá a milá slova na adresu našeho hotelu. Jsme velice rádi, že se Vaše dovolená v Magic Tulip Beach Resort vydařila a byli jste spokojeni se všemi našimi službami. Budeme se velice těšit na Vaši další návštěvu v Marsa Alam a doufáme, že se opět rozhodnete pro náš hotel.

Recenzováno: 9. dubna 2018

Hotel byl parádní. Oznámení o našem odletu do této destinace nesla rodina s klasickým šokem, že se nám něco stane atd.. Ale není se vůbec čeho bát. V hotelu pracují báječní a přátelští lidé. Nemluví se zde česky, takže jsme se trošku potili v naší špatné angličtině, ale domluvili jsme se. V hotelu převažuje hlavně německá návštěvnost, což někdy bylo vidět i na přístupu číšníků, ale to je maličkost.

Co se týká bazénu a pláže, tak zde určitě chodit před snídaní dávat ručníky na lehátka. Protože po snídani je vše skoro obsazené. Takže první den jsme neměli kde být.

Jídlo tu bylo výborné. Samozřejmě jiná kultura a s tím se musí počítat, že tam nebudou dělat řízek a salát, ale ochutnali jsme každý den něco jiného a výborné :-)

Potápěla jsem se ke korálům na konci mola a podmořský svět je zde neuvěřitelný. Také pod molem je pár rybiček.

Na výlet jsme se báli, ale nakonec jsme se jeli potápět do Abu Dabbab, kde jsme měli vidět želvy a mořské krávy, bohužel ve skupině o 30 členech a neuvěřitelné rychlosti vedoucího potápěče a velké hloubky, jsem viděla akorát ploutve plácající mě po tlamě. Takže tento výlet nedoporučuji. Jinak jsme jeli na čtyřkolky a velbloudy a to bylo super :-)

Kdo jedete poprvé, tak můžu tento hotel fakt doporučit, ale počítejte, že bez angličtiny jste v háji a také první 2-3 dny budete velkým terčem pro nabídkáře všeho druhu a to jak na pláži, tak u bazénu. Nabízí masáže, wellness, animační programy, suvenýry, vodní sporty, čtyřkolky, atd....

Ještě se nám stala příhoda se střevníma potížema. Naštěstí je v hotelu lékárna, kde prodávají za 13 dolarů Antinal...takže jeden den na pokoji s křečma a docházejícím toaletním papírem, jsme zažili.

Určitě se sem chceme ještě podívat :-) Takže za nás spokojenost.

Datum pobytu: březen 2018
1  Poděkujte uživateli Hana T.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. dubna 2018

Milá Hanko,

předem bychom Vám rádi poděkovali za obsáhlou recenzi Vašeho pobytu v MagicTulip Beach Resort.

Jsme velice rádi, že jste si vybrala právě náš hotel ke strávení Vaší dovolené v Egyptě a ještě více nás těší, že jste ji strávila příjemně a též aktivně. Ceníme si všech Vašich komentářů a poznatků, jak těch pochvalných, tak těch, které jsou nám námětem ke změnám a vylepšení.

Děkujeme, že jste byli našimi hosty, doufáme že jste si odvezli z Marsa Alam mnoho krásných vzpomínek a rozhodnete se nás opět brzy navštívit.

S přátelskými pozdravy

Recenzováno: 9. dubna 2018

Kdo rád šnorchluje bude nadšený,jezdíme z manželem hlavně kvůli podmořskému světu, toto místo je ůchvatné,v moři jsme dokázali být i hodinu,po pravé straně u mola je hodně perutýnů ,můžete šnorchlovat jak na pravo,ale i na levou stranu a vždy objevíte něco nového, nádherně barevné korály Vás uchvátí svou barevností a nespočet barevných ryb v houfech skýtají dechberoucí pohled,uvidíte kerety i delfíny, murény a jiné krásy.Molo je dlouhé,alespoň se projdete.Pokoj jsme měli s výhledem na moře.Pokoje starší ,ale dostačující a čisté.Jídlo bylo moc dobré a skvěle dochucené.U moře je velká jídelna s barem, kde dělají skvělé svačiny.Bazény jsme neužili, jelikož jezdíme k moři,tak nemohu hodnotit.Skvělé masáže, mohu jen doporučit.Hodnotím dovolenou jako skvělou jelikož je tam skvělé šnorchlování,se skromnějším ubytováním a velmi chutným jídlem.Určitě se ráda vrátím.

Datum pobytu: září 2017
1  Poděkujte uživateli Martina A.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. dubna 2018

Milá Martino,

děkujeme za Vaše vysoké hodnocení našich veškerých služeb a za sdílení Vašich pěkných zážitků z pobytu v Magic Tulip Beach Resort.

Jsme velice rádi, že náš hotel splnil vaše představy o perfektní lokalitě ke šnorchlování a strávení příjemné dovolené.

Budeme se velice těšit na Vaši další návštěvu!

S přátelskými pozdravy