Recenzováno: 30. května 2018

Skvělý hotel, jsem tu již po třetí a určitě se vrátím. Skvělé jídlo, vždycky je z čeho si vybrat, obsluha super, snaží se, aby jsme měli všechno. Snorchlovani skvělý, animatori jsou vzdy super, snaží se nás zapojit do denních aktivit. Maximální spokojenost.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli Lenka J.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. září 2018

Mila Lenko,

dekujeme za Vase skvele hodnoceni naseho resortu a vsech nasich sluzeb. Velice nas tesi vsechny Vase pochvalne komentare, a radi je predame celemu nasemu tymu.

Bylo nam potesenim privitat Vas v Marsa Alam a doufame, ze nas opet brzy navstivite.

Recenzováno: 30. května 2018

Skveli hotel v marsa alam, skveli animatori jsem zde poprve a skvele jidlo vzdy je z ceho si vybrat obsluha super snazi se abychom meli vsechno. Snorchlovani skveli vratim se znova. O zabavu je tu postarano skvele

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Petra B.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. května 2018

Mila Petro,

dekujeme za tak pozitivni ohlas z Vaseho pobytu v Marsa Alam.

Bylo nam potesenim moci Vas privitat v nasem hotelu a nabidnout Vam vsechny nase sluzby, ktere patri ke straveni perfektni dovolene.

Tesime se na Vasi dalsi navstevu !

Recenzováno: 30. května 2018

Nejlepší hotel v marsa alam, skvělí animátoři. Jsem zde po druhé a přiletím zase. Vždy mi tady strašně chutnalo. Pokoje jsou pěkně, vždy krásně uklizene. Personál tu dělá vše co si budete přát. A je tu krásné potápění.

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Jana J.

Mila Jano,

dekujeme za Vasi perfektni recenzi a za to, ze jste si nas hotel vybrala ke traveni Vasi dovolene i podruhe.

Tesi nas, ze jste s nami stravila krasny pobyt a pochutnala si i na nasi kuchyni.

Budeme se tesit na Vasi dalsi navstevu Marsa Alam.

Se srdecnym pozdravem

Recenzováno: 29. května 2018

Se vším v hotelu jsme byli spokojeni.Prijemne prostředí, klid a ticho. Výborný animátorské tým. Vyžití pro všechny věkové kategorie. Každý večer mini disco pro děti. Od 21:00 každý večer program. Fakirska show, brazilská a show a další. Krásné moře. Dovolenou doporučujeme všem věkovým kategoriím. Krásná dovolená.

Datum pobytu: květen 2018
1  Poděkujte uživateli Dana K.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. května 2018

Mila Dano,

dekujeme za vsechny Vase pochvalne komentare, ktere jste s nami sdilela v teto recenzi.

Je nam velkym potesenim, ze jste s nami stravili krasnou dovolenou a byli spokojeni se vsemi nasimi sluzbami.

Velmi si cenime Vaseho doporuceni, a budeme se tesit opet priste na videnou v Marsa Alam.

Se srdecnymi pozdravy

Recenzováno: 13. května 2018

Dovolená byla nad naše očekávání. Na pobřeží Marsa Alam jsme už navštívili několik hotelů a tento byl jedním z nejlepších.
Hotel je čistý, velice hezky upravený, včetně udržované zahrady. Pokoje poměrně veliké, pravidelně a poctivě uklízené. Každý pokoj má svojí terásku nebo balkon, takže je možné i příjemné večerní posezení. Každý den je připravená nová balená voda.
V restauraci nás překvapil i velký výběr salátů. Jídlo výborné, dostačující výběr. Sladkosti krásně nazdobené. Velice příjemná byla i možnost venkovního sezení při všech jídlech (snídaně, oběd, večeře).
Pláž je hezky upravená. Každý den ráno vzorně uklizená. Hloubka moře přímo u pláže sice není vhodná na plavání, ale pro příjemné ochlazení v průběhu dne stačí. Přímo na pláži je i bar (pokud dáte nějaký dolar obsluze, budete to mít i s donáškou na léhátko). U baru také sprchy a toaleta.
Na šnorchlování nutno dojít po molu až na otevřené moře (800m), ale je to příjemná procházka a to potápění opravdu stojí za to. Na konci mola probíhají i ponory potápěčů. Jsou zde klasické schody přímo do vody, nemusíte se bát. Zvládlo to s námi i 6leté dítě. Podmořský život zde je opravdu nádherný. Všem doporučuji teď populární celoobličejovou masku - super.
Velké plus dáváme i bazénovému baru, který fungoval takřka nonstop :-)
Celkové shrnutí - super hotel, krásné prostředí a úžasné šnorchlování. Za celou naší skupinu doporučujeme (a to nejen vzhledem k nízké ceně pobytu)

Tip ohledně pokoje: Klidnější pokoje jsou v druhých řadách domků. První řada je přímo kolem bazénu.
Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli Luci1310.
MichelleManagement, Manažer v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. května 2018

Milá Luci,

děkujeme za čas, který jste věnovala podělení se s námi o Vaše zkušenosti z dovolené v Magic Tulip Beach Resort.

Velmi nás těší všechny Vaše pochvalné komentáře a jsme rádi, že jste v našem hotelu v Marsa Alam strávili více než příjemný pobyt.

Ceníme si Vaše doporučení a doufáme, že k nám opět s rodinou zavítáte v nedaleké budoucnosti.