Recenzováno: 17. června 2018

Dovolenou v Egyptě doporučuji, hotel je super, skvělý animatori, personální ochotný- kdykoli byl nějaký problém s ochotou nám ho pomohli vyřešit. Jídlo netřeba komentovat každý si vybere dle jeho chuti. Krásná piscita pláž krasne more.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Kristýnka D.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. června 2018

Mila Kristynko,

velmi nas tesi, ze jste stravila v nasem hotelu prijemnou dovolenou a dokonce jednu z Vasich nejlepsich. Dekujeme za Vasi pochvalu nasemu personalu a za tuto recenzi. Vas nazor je pro nas velmi dulezity a radi se o spokojenost nasich hostu starame.

Doufame, ze si Magic Tulip Beach Resort vyberete i ke straveni Vasi dalsi dovolene, bude nam velkou cti.

Recenzováno: 31. května 2018

První dojem dobrý, snidani i naramky jsme dostali hned po příjezdu. Pláž krásná čistá, jen pozvolne molo do vody. Celkem dlouhé ale stojí za to. Personál ochotný milý. Animační tým skvělý. Stará se o zábavu. Food great. Doporučuji

Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli Veronika L.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. června 2018

Mila Veroniko,

dekujeme za Vasi milou recenzi, jsme radi, ze jste s nami stravili krasnou dovolenou a ocenili ochotu naseho personalu.

Bylo nam potesenim pro cely nas tym privitat Vas zde v Magic Tulip Beach Resort a budeme velmi radi, pokud se pro nas hotel rozhodnete i ke straveni Vasi dalsi dovolene.

Recenzováno: 30. května 2018

Skvělý hotel, jsem tu již po třetí a určitě se vrátím. Skvělé jídlo, vždycky je z čeho si vybrat, obsluha super, snaží se, aby jsme měli všechno. Snorchlovani skvělý, animatori jsou vzdy super, snaží se nás zapojit do denních aktivit. Maximální spokojenost.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli Lenka J.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. září 2018

Mila Lenko,

dekujeme za Vase skvele hodnoceni naseho resortu a vsech nasich sluzeb. Velice nas tesi vsechny Vase pochvalne komentare, a radi je predame celemu nasemu tymu.

Bylo nam potesenim privitat Vas v Marsa Alam a doufame, ze nas opet brzy navstivite.

Recenzováno: 30. května 2018

Skveli hotel v marsa alam, skveli animatori jsem zde poprve a skvele jidlo vzdy je z ceho si vybrat obsluha super snazi se abychom meli vsechno. Snorchlovani skveli vratim se znova. O zabavu je tu postarano skvele

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Petra B.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. května 2018

Mila Petro,

dekujeme za tak pozitivni ohlas z Vaseho pobytu v Marsa Alam.

Bylo nam potesenim moci Vas privitat v nasem hotelu a nabidnout Vam vsechny nase sluzby, ktere patri ke straveni perfektni dovolene.

Tesime se na Vasi dalsi navstevu !

Recenzováno: 30. května 2018

Nejlepší hotel v marsa alam, skvělí animátoři. Jsem zde po druhé a přiletím zase. Vždy mi tady strašně chutnalo. Pokoje jsou pěkně, vždy krásně uklizene. Personál tu dělá vše co si budete přát. A je tu krásné potápění.

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Jana J.

Mila Jano,

dekujeme za Vasi perfektni recenzi a za to, ze jste si nas hotel vybrala ke traveni Vasi dovolene i podruhe.

Tesi nas, ze jste s nami stravila krasny pobyt a pochutnala si i na nasi kuchyni.

Budeme se tesit na Vasi dalsi navstevu Marsa Alam.

Se srdecnym pozdravem