Recenzováno: 25. června 2018

Hotel super..animátory super.celkově moc dobry,ciste pokoje.pro děti naprosto skvěle!jídlo chutné ale poměrně malý výber,ale to je asi otazka náročnosti.Pláž čistá,lehátka vzdy uklizena.Ručníky zdarma.plazovy bar i s občerstvením.krásná dovolená.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Adam B.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. června 2018

Mila Adame,

dekujeme za Vasi skvelou recenzi, ktera velice potesila cely nas tym. Jsme velmi radi, ze jste byli spokojeni s nasimi sluzbami a Vase rodina stravila v nasem hotelu krasnou a prijemnou dovolenou.

Tesime se, ze nas v budoucnu opet navstivite.

S pratelskym pozdravem

Recenzováno: 17. června 2018

K hotelu nemam pripominky - pekne rodinne prostredi, prijemny personal. Za velkou vyhodu povazuji vzdalenost od letiste, tedy neco kolem 20 km. Plaz pisecna, prijemna, kousek pred hotelem. Jidlo uchazejici.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Bára J.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. června 2018

Mila Báro,

dekujeme za Vas cas venovany teto recenzi. Jsme moc radi, ze jste spokojeni s nasimi sluzbami a doufame, ze jste s nami stravili krasnou dovolenou a odvezli si mnoho prijemnych prazdninovych vzpominek z Marsa Alam.

Budeme radi, pokud se pro nas hotel rozhodnete i pro Vasi pristi dovolenou.

Recenzováno: 17. června 2018

Dovolenou v Egyptě doporučuji, hotel je super, skvělý animatori, personální ochotný- kdykoli byl nějaký problém s ochotou nám ho pomohli vyřešit. Jídlo netřeba komentovat každý si vybere dle jeho chuti. Krásná piscita pláž krasne more.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Kristýnka D.

Mila Kristynko,

velmi nas tesi, ze jste stravila v nasem hotelu prijemnou dovolenou a dokonce jednu z Vasich nejlepsich. Dekujeme za Vasi pochvalu nasemu personalu a za tuto recenzi. Vas nazor je pro nas velmi dulezity a radi se o spokojenost nasich hostu starame.

Doufame, ze si Magic Tulip Beach Resort vyberete i ke straveni Vasi dalsi dovolene, bude nam velkou cti.

Recenzováno: 31. května 2018

První dojem dobrý, snidani i naramky jsme dostali hned po příjezdu. Pláž krásná čistá, jen pozvolne molo do vody. Celkem dlouhé ale stojí za to. Personál ochotný milý. Animační tým skvělý. Stará se o zábavu. Food great. Doporučuji

Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli Veronika L.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. června 2018

Mila Veroniko,

dekujeme za Vasi milou recenzi, jsme radi, ze jste s nami stravili krasnou dovolenou a ocenili ochotu naseho personalu.

Bylo nam potesenim pro cely nas tym privitat Vas zde v Magic Tulip Beach Resort a budeme velmi radi, pokud se pro nas hotel rozhodnete i ke straveni Vasi dalsi dovolene.

Recenzováno: 30. května 2018

Skvělý hotel, jsem tu již po třetí a určitě se vrátím. Skvělé jídlo, vždycky je z čeho si vybrat, obsluha super, snaží se, aby jsme měli všechno. Snorchlovani skvělý, animatori jsou vzdy super, snaží se nás zapojit do denních aktivit. Maximální spokojenost.

Datum pobytu: květen 2018
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli Lenka J.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. září 2018

Mila Lenko,

dekujeme za Vase skvele hodnoceni naseho resortu a vsech nasich sluzeb. Velice nas tesi vsechny Vase pochvalne komentare, a radi je predame celemu nasemu tymu.

Bylo nam potesenim privitat Vas v Marsa Alam a doufame, ze nas opet brzy navstivite.