Recenzováno: 29. června 2018

Vše v naprostém pořádku. Okolí hotelu příjemné, pláž udržována a čistá.
Pokoje uklízeny každý den, voda pravidelně doplňována.
Strava za 1, žádný stereotyp.
Největší poděkování patří animátorum. Skvělé se starají o to, aby jste se ani chvilku nenudili. Spousta denních aktivit(sipky, yoga, vodni cvičení, zumba atd.
Bohaté večerní programy jak pro děti, tak pro dospělé.
Skvělá dovolená. Díky!

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli All B.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. července 2018

Milá / milý All B,

děkujeme za Vaše skvělé hodnocení pobytu v Magic Tulip Beach Resort.

Jsme velmi rádi, že naše služby přispěly k Vaší příjemně strávené dovolené a ocenili jste také naši výbornou kuchyni. Vaši pochvalu našemu animačnímu týmu rádi předáme.
Těší nás, že jste si Vaši dovolenou užili se vším, co ke správnému odpočinku patří a budeme se těšit opět příště na viděnou.

Recenzováno: 29. června 2018

Hotel se mi velmi líbil ale především jsem byl hrozne rad že jsem se poznal s místními animátory především s mužskou částí jsou to lide na spravnem miste a mam v planu si s nimi udržet v kontaktu.
Jídlo a pití bylo bez problémů.
Doporučuji hotel navštívit.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Adam R.

Milý Adame,

děkujeme za Vaši recenzi, která velmi potěšila celý náš tým, který se postaral o Vaší krásně strávenou dovolenou.

Ceníme si Vašeho doporučení a doufáme, že se pro náš hotel rozhodnete i ke strávení dalšího pobytu v Marsa Alam.

Recenzováno: 29. června 2018

Dovolenou muzu ve všech směrech označit jako povedenou a velmi vydarenou. Absolutní spokojenost s celým personálem hotelu. Jídlo v restauraci i na grilu na výbornou. Úklid pokojů a celého areálů bez problému. Největší nadšeni je však z animacniho týmu, opravdu super baviči. Tento hotel vřele doporučuji.

Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jiří M.

Milý Jiří,

jsme opravdu rádi, že se Vaše dovolená v Magic Tulip Beach Resort vydařila ve všech směrech a obdrželi jsme od Vás tak milé pochvaly.

Děkujeme za to, že jste byli našimi hosty i za to, že náš hotel doporučujete ostatním návštěvníkům.

Doufáme, že Vás opět brzy uvidíme !

Recenzováno: 26. června 2018

Vše bylo super. Jídlo moc dobré, okoli hotelu vypadalo nádherně. Pokoje trochu zastaralé, ale na vyspani úplně v pohodě. Animatori byli většinou fajn, někteří trošku moc otravni, ale ok. Mizo byl jeden z nejlepších! :)

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Eva K.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. června 2018

Mila Evo,

radi bychom Vam podekovali za mila slova a pochvaly, ktere jste nam venovala v teto recenzi. Jsme moc radi, ze jste si svuj pobyt uzili spolu s vybornym jidlem a bohatym animacnim programem.
Budeme velmi poteseni, pokud se pro nas hotel rozhodnete i ke straveni Vasi dalsi dovolene v Marsa Alam.

Recenzováno: 26. června 2018

Hned při příjezdu nám odnesli zavazadla až na pokoj.
Úklidová služba přišla každý den a je velice příjemná.
Velký výběr z jídla i pití a každý den něco jiného.
Koupání v bazénu i moři dobré, bazén byl čistý.
Každý den tým animátorů vybíral aktivity pro děti i dospělé, aqua gym, volleyball, yoga... Každý večer vystoupení pro děti, a později i pro dospělé. Zájezd jsme si užili a doporučujeme.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Filip K.

Mily Filipe,

dekujeme za Vasi recenzi, ktera nas pozitivnimi komentari na adresu naseho hotelu velmi potesila.

Jsme moc radi, ze Vam chutnala nase kuchyne a uzivali jste si s rodinou take nas bohaty animacni program.

Budeme se tesit opet priste na videnou v Marsa Alam.

Srdecne zdravi