Recenzováno: 29. července 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel splnil vše má očekávání. Jídlo hodnotím na výbornou, velký výběr i velmi dobře udělané. Pokoje vždy uklizené vždy suprově a hlavně byl spokojený s personálem který byl velice vstřícný, ochotný a hlavně přátelský + super programy na celý den od animátorů.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Michal M.
MichelleManagement, Manažer v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. července 2018

Vážený Michale,

velmi nás těší, že náš hotel splnil všechna Vaše očekávání a strávil jste s námi krásnou dovolenou plnou dobrého jídla, všech služeb našeho přátelského týmu a dobré zábavy během animací.

Upřímně doufáme, že jste si z Vašeho pobytu odvezl spoustu skvelých zážitků a vzpomínek a že nás v Marsa Alam opět brzy navštívíte.

Recenzováno: 28. července 2018

Dovolená naprosto úžasná,nic nám nechybělo.Jídlo perfektní,obsluha super a kamarádská,pokoje čísté,uklizené každý den. Dvakrát po sobě nám přestala jít klíma - nahlášeno delegátovi a ihned opraveno. Šnorchlování mega super! Nejsem typ co zkouší vše možné takže kdybych se měla vrátit do Egypta tak určitě na tohle místo.
Jediné co mi vadilo animátoři jak pořád chodili a prudili s akcema :D jela sem si odpočinout,aktivity mam doma.
Ale jinak pochvala,za všechno moc děkujeme! :)

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Kristýna Š.
MichelleManagement, Manažer v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. července 2018

Milá Kristýno,

velmi nás těší, že dovolená strávená v Magic Tulip Beach Resort byla prostě perfektní a děkujeme za sdílení Vašich pozitivních zkušeností v této recenzi.

Ceníme si Vaší pochvaly a budeme se těšit na viděnou příště v Marsa Alam.

Recenzováno: 27. července 2018 prostřednictvím mobilu

Ubytování na dobré úrovni, akorát na začátku jsme měli pokazenou televizi a záchod. Vše se ale v průběhu dne opravilo. Animační tým perfektní. Jídlo dobré většinou ale stejné, jen venkovní gril se mění. Bazénový bar super. Moře nic moc. Od začátku po konec mola voda po kotníky a všude řasy, pod kterymi se ukrývají mořské hvězdy, sem tam korály o které jsem si rozsekla palec. Na konci mola nádherné potápění plné různých barevných ryb. Zahlédli jsme také želvu a rejnoka. Velkou výhodou bylo málo lidí a česká animatorka, která byla vždy vstricna. Dovolená se nám moc líbila, byli jsme spokojení, klidně bychom se opět vrátili zpět.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Natálie Š.
MichelleManagement, Manažer v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. července 2018

Milá Natálie,

rádi bychom Vám poděkovali za věnování času hodnocení našeho resortu.

Těší nás, že jste s námi strávila krásnou dovolenou a užívala si pěkného šnorchlování.

Ceníme se i Vašich o něco méně pozitivních bodů a rádi je využijeme jako prostředek ke zkvalitnění našich služeb.

Díky za to, že jste byli našimi hosty a doufáme, že Vás budeme moci v budoucnu opět přivítat.

Recenzováno: 25. července 2018

Drazí cestovatelé, chtěl bych se touto cestou s Vámi podělit o naše krásné vzpomínky z úžasné dovolené v tomto hotelu.Již při ranním příjezdu jsme byli mile překvapeni ochotou na recepci, kdy nám zdělili, že dostaneme pokoj maximálně za 1,5 hod, ještě jsme se nikde jinde s takovým přístupem nesetkali, většinou se čekalo na přidělení, až do odpoledne.
Dostali jsme hned pásky na ruce a byli posláni na snídani, velice jsme po dlouhém letu ocenili.Po dobré snídani js me zavítali opět na recepci, kdy nám byla předána karta od pokoje. Hned po otevření dveří jsme viděli pěkný útulný a hlavně uklizený pokoj, kde byli dvě postele, televize, wc se sprchovým koutem a hlavně plně funkční klimatizace, tak že zase maximální spokojenost.
Vybalujeme své kufry a už těšíme, až vyzkoušíme pláž a moře, bylo vidět už z našeho přízemního balkonu.
Cesta na pláž z pokoje zabrala pár minutek, cestou se člověk kochá nádherným a udržovaným trávníkem, palmami, rozdá pár pozdravů úsměvavým zaměstnancům, kteří pořád něco dělají, aby bylo okolí čisté a příjemné.
To co kvůli čemu jsme do Marsa Alam přijeli je nyní před námi, krásná dlouhá písčitá pláž, volných míst pod slunečníky dostatek, ale kde je moře? Bohužel byl dopoledne odliv, ale už známe z minulého roku, že zase voda přiteče, jdeme tedy trochu dále od břehu a voda sahá lehce nad kolena, moře je krásně čisté a teplé, dáme pár temp a už se těším na to nejhlavnější, na co jsme se nejvíce těšili, na korály a podmořský život.
Vyrážíme tedy na cestu po poměrně dlouhém mole a pozorujeme hladinu, zda-li něco neuvidíme, máme hned štěstí, narážíme na rejnoka, který jde vidět z mola v mělké vodě, o podál barevné rybky.
Po příchodu na konec mola nasazujeme šnorchlovací masky a po schůdkách jdeme rovnou do vody, první pohled je úžasný, krásně zbarvené korály, několik druhů rybiček, prostě podmořský ráj, strávili jsme ve vodě 20 minut, ale opět trochu vyhládlo.
Po osvěžující studené sprše vyrážíme do jídelny, abychom zjistili, co dobrého si pro nás kuchař přichystal, v nabídce jsou dva druhy polévek, hovězí a kuřecí maso v různých formách, nechybý také ryba a nějaké těstoviny, pizza pro děti, spousta zeleniny, ovoce a venku před restaurací dělají grilované pokrmy.
Po dobrém obědě jsme si dali kávu, na jidelně jsou k dispozici 2 kafe mašiny, volíte si na co máte chuť, po příjemném posezení ve stínu před jídelnami opět vyrážíme na pláž, kde jsme až do 18 hod, pak začíná sluníčko pomalu zapadat, ale teplo je pořád příjemné.
Dáme si studenou sprchu a kráčíme po osvětlených chodníkách na večeři, trochu jsme se zdrželi, ale to vůbec nevadí, protože zjišťujeme, že jídla je dostatek, vše doplněno, v jídelně klid.
Odcházíme z jídelny a jsme odchyceni milým číšníkem, který nás posazuje k volnému stolu,
poprosíme tedy o pivo a colu s rumem, odměníme poděkováním a 1 dolarem, nás dolar nevytrhne a jeho potěší.
Trochu se rozkoukáváme a posloucháme puštěnou hudbu, za nedlouho se do reperoduktorů ozve " mini disko", spousta malých a větších dětí upalují směrem k pódiu, kde je čeká animátorka, která je perfektně zabavuje tancem.U nás i ostatních se také zastavují animátoří, kteří nás lákají na představení, které se koná v hotelovém amfiteátru, pro dnešek odmítáme, jsme unaveni, nikdo se
na nás nezlobí a zvou nás na jiné představení, který je druhý den.
Ještě nám nabízí, že během dne lze cvičit v bazénu aquagym, hrát volejbal, fotbal, šipky a v podvečer jóga.

Na závěr bych to shrnul takto, každý den byl skvělý od rána, až do večera. Jídlo a pití znamenité, vždy ho bylo dostatek, člověk nemusí chodit ani na čas, kdy snídaně, obědy nabo večeře začínají.Počasí nádherné, moře a korály nezapomenutelné včetně pláže, vždy najdete volné místo, u bazénu jsme byli pouze jednou, ale tam musí člověk brzo ráno, aby měl své místo.Každý den 2 láhve vody na pokoj, skvělý animátoři a celý hotelový personál.
Menší obchúdky naleznete přímo v hlavní budově hotelu naproti recepci, je tam i lékárna, pro milovníky tabáku doporučuji koupit cigarety přímo na letišti při příletu, karton LM za 15 dolarů, kdo rád šnorchluje a plánuje koupi masky, tak ji kupte určitě v Čechách, koupil jsem tam jednu, kterou jsem pak vyměnil za jinou, do obou bohužel teklo, i jiní hosté mi to potvrdili, ale bylo mi vždy bez potíže vyměněno, nakonec jsem vzal brýle a šnorchl.
Ještě jsem na místě zjistil, že bylo zbytečné měnit v ČR dolary, raději mají eura, která když tam neutratíte, tak je kdekoliv použijete.

Budeme dlouho vzpomínat na tento hotel, protože naše dovolená proběhla o 100% lépe, než jsme očekávali, určitě do budoucna někdy hotel navštívíme.

Martin a Eva.

Poděkujte uživateli martinb0uchal.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. července 2018

Vážený Martine,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za obsáhlou a nesmírně potěšující recenzí z Vašeho nedávného pobytu v Magic Tulip Beach Resort.

Ceníme si všech Vašich pochvalných komentářů a jsme moc rádi, že jste s námi strávili krásnou dovolenou.

Velmi nás těší, že tento pobyt zůstane na dlouho ve Vašich vzpomínkách a upřímně doufáme, že nás opět brzy navštívíte.

Recenzováno: 20. července 2018

Jsou tu úžasní animátoři a moře je úžasné čisté je tu krásné šnorchlování, občerstvení přímo v bazénu, úžasné jídlo moc doporučuji jet z rodinou a přáteli. Mi jsme strašně spokojení a děti hsi to tady užívají

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Petr P.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. července 2018

Vážený Petře,

děkujeme, že jste si ukrojil kousek svého dovolenkového času, a informoval nás o Vás dobré zkušenosti z pobytu v hotelu Magic Tulip Beach Resort.

Velmi nás těší, že jste spokojen se všemi našimi službami a užíváte si krásnou dovolenou.

Budeme rádi, pokud se stanete našimi pravidelnými hosty.