Recenzováno: 4. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Já nemohu napsat, ze mi na dovolené v tomto hotelu nic nechybělo. Služby v poradku, obsluha uspokojiva, kuchyně výborná. Ale za cely týden pobytu se nám nepovedlo získat lehátka ani u bazénu, ani na plazi. Hodně mě to mrzí. Cely rok jsem se těšila na relax. Když se v hotelu dořeší tato otázka, tak nebude mít chybu.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Markéta K.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. srpna 2018

Milá Markéto,

děkujeme za Váš čas věnovaný hodnocení našeho resortu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s našimi službami a také výbornou kuchyni.

Velice nás mrzí, že Vaši dovolenou znepříjemnil nedostatek lehátek, velmi rádi bychom tento malý problém vyřešili pokud bychom byli
o něm informováni.
Celý náš tým je vždy připraven naslouchat Vašim připomínkám a najít rychlé a snadné řešení.

Děkujeme ještě jednou za Vaši zpětnou vazbu a za to, že jste byli našimi hosty. Rádi Vás přivítáme opět v budoucnu.

Recenzováno: 29. července 2018 prostřednictvím mobilu

Tento hotel bych ohodnotila 5*, protože nad míru splnil má očekávání. Dále bych 5* ohodnotila animátory, zejména ty český. Pokoje byly uklizeny na jedničku stejně jako celý hotel. Personál celého hotelu byl milý a přátelský. Jídlo bylo různorodé a lahodilo nejen chuti, ale i oku. Zákusky každý den vypadaly perfektně. Pláž byla uklizená a moře čisté.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Monika N.
MichelleManagement, Manažer v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. července 2018

Milá Moniko,

moc nás těší, že náš resort a všechny jeho služby předčil Vaše očekávání a mohla jste tak s námi strávit příjemnou a ničím nerušenou dovolenou v Marsa Alam.

Děkujeme za Vaše pochvalné komentáře, které rádi předáme všem členům našeho týmu.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 29. července 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel splnil vše má očekávání. Jídlo hodnotím na výbornou, velký výběr i velmi dobře udělané. Pokoje vždy uklizené vždy suprově a hlavně byl spokojený s personálem který byl velice vstřícný, ochotný a hlavně přátelský + super programy na celý den od animátorů.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Michal M.
MichelleManagement, Manažer v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. července 2018

Vážený Michale,

velmi nás těší, že náš hotel splnil všechna Vaše očekávání a strávil jste s námi krásnou dovolenou plnou dobrého jídla, všech služeb našeho přátelského týmu a dobré zábavy během animací.

Upřímně doufáme, že jste si z Vašeho pobytu odvezl spoustu skvelých zážitků a vzpomínek a že nás v Marsa Alam opět brzy navštívíte.

Recenzováno: 28. července 2018

Dovolená naprosto úžasná,nic nám nechybělo.Jídlo perfektní,obsluha super a kamarádská,pokoje čísté,uklizené každý den. Dvakrát po sobě nám přestala jít klíma - nahlášeno delegátovi a ihned opraveno. Šnorchlování mega super! Nejsem typ co zkouší vše možné takže kdybych se měla vrátit do Egypta tak určitě na tohle místo.
Jediné co mi vadilo animátoři jak pořád chodili a prudili s akcema :D jela sem si odpočinout,aktivity mam doma.
Ale jinak pochvala,za všechno moc děkujeme! :)

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Kristýna Š.

Milá Kristýno,

velmi nás těší, že dovolená strávená v Magic Tulip Beach Resort byla prostě perfektní a děkujeme za sdílení Vašich pozitivních zkušeností v této recenzi.

Ceníme si Vaší pochvaly a budeme se těšit na viděnou příště v Marsa Alam.

Recenzováno: 27. července 2018 prostřednictvím mobilu

Ubytování na dobré úrovni, akorát na začátku jsme měli pokazenou televizi a záchod. Vše se ale v průběhu dne opravilo. Animační tým perfektní. Jídlo dobré většinou ale stejné, jen venkovní gril se mění. Bazénový bar super. Moře nic moc. Od začátku po konec mola voda po kotníky a všude řasy, pod kterymi se ukrývají mořské hvězdy, sem tam korály o které jsem si rozsekla palec. Na konci mola nádherné potápění plné různých barevných ryb. Zahlédli jsme také želvu a rejnoka. Velkou výhodou bylo málo lidí a česká animatorka, která byla vždy vstricna. Dovolená se nám moc líbila, byli jsme spokojení, klidně bychom se opět vrátili zpět.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Natálie Š.
MichelleManagement, Manažer v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. července 2018

Milá Natálie,

rádi bychom Vám poděkovali za věnování času hodnocení našeho resortu.

Těší nás, že jste s námi strávila krásnou dovolenou a užívala si pěkného šnorchlování.

Ceníme se i Vašich o něco méně pozitivních bodů a rádi je využijeme jako prostředek ke zkvalitnění našich služeb.

Díky za to, že jste byli našimi hosty a doufáme, že Vás budeme moci v budoucnu opět přivítat.