Recenzováno: 7. září 2018 prostřednictvím mobilu

Hotelový komplex se nám líbil diky klidnemu a příjemnému prostředí. Strava rozmanitá, ale opakuje se. Kazdopadne výběr dostačující, byli jsme spokojeni. Obsluha příjemná. Animační programy - v průběhu celého dne různé aktivity u bazénu + každý vecer minidisco a show. Animatori maximálně milí a vstřícní. Plaz čistá, upravena. Za nás spokojenost.

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli Martina S.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. září 2018

Milá Martino,

děkujeme za Vaši recenzi, jsme velmi rádi, že klidná a příjemná atmosféra našeho resortu přispěla k Vaší pěkné dovolené.

Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a obsluhou.

Bude nám ctí přivítat Vás opět v budoucnu.

S přátelským pozdravem

Recenzováno: 4. září 2018

Celkem klidný hotel v blízkosti letiště Marsa Alam a přístavu Port Ghalib. Čisté a velké pokoje, s výhledem na moře nebo na bazén. Animační tým super... zábava a hry po celý den i večer. pokud máte děti bude o ně skvěle postaráno.
Kuchyně vzhledem k nízké ceně dovolené OK, v podstatě jsem celý týden jedl kuře a rýži :)

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
2  Poděkujte uživateli PavelZilka.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. září 2018

Vazeny Pavle,

dekujeme za Vase kladne hodnoceni naseho resortu v Marsa Alam.

Tesi nas, ze jste byl spokojen s nasimi sluzbami a stravil prijemnou dovolenou se spoustou zabavy s nasim animacnim tymem.

Doufame, ze nas opet brzy navstivite.

Recenzováno: 3. září 2018

Jsem nadšený a mám co porovnat.Vše je o lidech, persovál se zajímá o čistotu,spokojenost a pohodu turistů.Jídlo je chutné a přejídání na pořadu dne.Zde je čistota na prvním místě.Za celý týden jsem neměl na co nadávat.

Tip ohledně pokoje: hotel je čistý a vhodný i pro pohybově omezené turisty
Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Jan G.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. září 2018

Vazeny Jane,

velice si vazime Vasi skvele zpetne vazby a jsme poteseni, ze jste byl spokojen se vsemi nasimi sluzbami, ktere prispely k Vasi prijemne stravene dovolene v Magic Tulip Beach Resort.

Doufame, ze nas opet brzy navstivite.

Recenzováno: 1. září 2018 prostřednictvím mobilu

Ještě jsem ani neodjela a už se s vámi musím podělit o své dojmy z dovolené strávené v tomto hotelu. Ubytování je v prostorných, hezky zařízených, čistých pokojích, které jsou denně uklízeny. Co se týče jídla je z čeho vybírat. Každý večer je kuchyně zaměřená na jiné téma. Animátoři pracují od rána do večera, opravdu intenzivně se věnují všem hostům hotelu to stejné platí i o barmanech. Panuje zde příjemná atmosféra. Všichni zaměstnanci hotelu jsou velmi milí a ochotní kdykoliv poradit a pomoci. Ráda jsem zde strávila dovolenou. Hotel můžu vřele doporučit.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Dája M.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. září 2018

Mila Dajo,

dekujeme za Vas cas venovany teto recenzi, velmi nas tesi, ze jste spokojena s ubytovanim, stravou i nasim bohatym animacnim programem. Jsme moc radi, ze vsechny nase sluzby i prijemna atmosfera prispely k Vasi pekne stravene dovolene v Magic Tulip Beach Resort.

Cenime si Vaseho doporuceni a doufame, ze nas opet brzy navstivite.

S pratelskym pozdravem

Recenzováno: 31. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Naprosto úžasný hotel. Vždy se rádi vracíme.. už téměř 10 let. Hotel je krasny, čistý, personál milý, usměvavý, animační program zábavný. Máme sebou malé dítě a dětské minidisco jo velmi baví. Jídlo je vynikající. Slušný výběr.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli tweetyprousek.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. září 2018

Mila/y tweetyprousek,

radi bychom Vam podekovali za Vase skvele hodnoceni a mila slova na adresu naseho tymu.

Jsme opravdu pocteni, ze jste nasimi pravidelnymi hosty a doufame, ze tomu bude tak i nadale.

Tesime se na Vasi dalsi navstevu Marsa Alam.