Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělá dovolená, která splnila veškeré naše očekávání a i víc.
Pokoje jsme měli hned u bazenu, takže jsme to měli všude kousek.
Jídlo nám vyhovovalo, ale už se těšíme domů na českou kuchyni.
Celý den nám bylo postaráno o zábavu a i večerní program od animátorů byl výborný.
Počasí jsme měli celých 12 dní krásné.
Rádi se znovu vrátíme

Poděkujte uživateli zannet12018.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. září 2018

Mila zannet,

jsme opravdu moc radi, ze Vase dovolena s nami byla skvela a radi bychom Vam podekovali za sdileni Vasi dobre zkusenosti z Vaseho pobytu v Marsa Alam.

Bylo nam potesenim postarat se o Vase prijemne zazitky z dovolene a spoustu zabavy s nasim animacnim tymem.

Uprimne doufame, ze nas opet brzy navstivite !

Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

V Egyptě jsme podruhé a naprostá spokojenost.
Hotel je klidný a velice příjemný. Pouze nám nefungovala karta od pokoje, která se nepodařila opravit. Problém byl vyřešen klíčem, protože karta nefungovala pouze na dveře.
Každý den jsem chodili do moře plavat, ale bohužel jsme nevyužili možnost snorchlovani.
V hotelu jsme využívali i animační program, který nám náš pobyt zprijemnil. České animátorky se nás snazily zapojit do všech aktivit. Jejich služby jsou velice nadstandardní (Kristynka). Martin a Jana

Poděkujte uživateli divisekmartin.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. září 2018

Mily Martine,

dekujeme za cas venovany teto mile recenzi a za to, ze jste si ke straveni Vasi dalsi dovolene v Egypte vybrali prave nas resort.

Tesi nas, ze jste byli spokojeni a stravili s nami peknou dovolenou. Doufame, ze nedopatreni s kartou od pokoje bylo vyreseno promptne a nenarusilo prubeh Vasi dovolene. Nas resort nabizi prekrasny a bohaty koralovy utes, snorchlovani tedy behem Vasi pristi mozne dovolene u nas vrele doporucujeme !

Vasi pochvalu nasemu animacnimu tymu velmi radi vyridime, a tesime se, az Vas budeme moci opet privitat jako nase hosty.

Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

Do Egypta jsme vyrazili podruhe a tentokrat jsme zvolili Marsa Alam misto Hurghady a muzeme jen vrele doporucit.
Program behem dne, ktery meli animatori pro nas pripraveny nas bavil i kdyz jsme nevyuzili veskere aktivity.
Velkou vyhodou jsou pro ceske turisty ceske animatorky.

Vse nam zde vyhovovalo a radi se nekdy vratime.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Lida V.

Mila Lido,

tesi nas, ze jste si pro Vasi dalsi navstevu Egypta zvolili Marsa Alam a Magic Tulip Beach Resort.

Jsme radi, ze jsme splnili vsechna VAse ocekavani a Vasi dovolenou s nami jste s nami stravili prijemne, v doprovodu zabavy s nasim animacnim tymem.

Dekujeme za cas venovany teto recenzi, a doufame, ze Vas v budoucnu budeme moci opet privitat jako nase mile hosty.

Recenzováno: 7. září 2018 prostřednictvím mobilu

Hotelový komplex se nám líbil diky klidnemu a příjemnému prostředí. Strava rozmanitá, ale opakuje se. Kazdopadne výběr dostačující, byli jsme spokojeni. Obsluha příjemná. Animační programy - v průběhu celého dne různé aktivity u bazénu + každý vecer minidisco a show. Animatori maximálně milí a vstřícní. Plaz čistá, upravena. Za nás spokojenost.

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli Martina S.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. září 2018

Milá Martino,

děkujeme za Vaši recenzi, jsme velmi rádi, že klidná a příjemná atmosféra našeho resortu přispěla k Vaší pěkné dovolené.

Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a obsluhou.

Bude nám ctí přivítat Vás opět v budoucnu.

S přátelským pozdravem

Recenzováno: 4. září 2018

Celkem klidný hotel v blízkosti letiště Marsa Alam a přístavu Port Ghalib. Čisté a velké pokoje, s výhledem na moře nebo na bazén. Animační tým super... zábava a hry po celý den i večer. pokud máte děti bude o ně skvěle postaráno.
Kuchyně vzhledem k nízké ceně dovolené OK, v podstatě jsem celý týden jedl kuře a rýži :)

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
2  Poděkujte uživateli PavelZilka.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. září 2018

Vazeny Pavle,

dekujeme za Vase kladne hodnoceni naseho resortu v Marsa Alam.

Tesi nas, ze jste byl spokojen s nasimi sluzbami a stravil prijemnou dovolenou se spoustou zabavy s nasim animacnim tymem.

Doufame, ze nas opet brzy navstivite.