Recenzováno: 2. října 2018

V Marsa alam jsme byli po druhé a po téhle zkušenosti,jsme se rozhodli,že už do Egypta nepojedeme. V hotelu jsme byli se dvěma malýma dětmi( 6let a 1,5 roku) a byli jsme ubytováni v budově vedle generátorů,které strašně hučeli celou noc. Po vyžádání změny pokoje nám byl pokoj změněn,ale nikoho nezajímalo,že jsme měli dostat 3 lůžkový pokoj,dali nám dvojlůžkový pokoj.Po vyžádání 3 lůžkového pokoje,protože syn neměl kde spát, nám donesli otřesnou přistýlku. Do rána nám na pokoji praskla hadice od záchodu a vytopil se nám celý pokoj.Manžel šel na recepci ať situaci dojdou vyřešit.Došli zastavili vodu a řekli nám,že máme používat záchod na recepci nebo na pláži a že to dojde někdo opravit. Nikdo za celý den nepřišel. Záchod došli opravit až o půl desáté večer až jsme opět museli jít prosit na recepci.Oprava byla taková, že do druhého dne rána opět hadice praskla a zase jsme byli vytopení. Na recepci to nikdo s náma už neřešil a vodu z pokoje nám došli uklidit až ve 4 hodiny odpoledne, do té doby jsme chodili v pokoji ve vodě.
Jediné plus na celé dovolené bylo krásné moře a podmořský svět.Pláž byla krásná a čistá,areál hotelu byl krásný, čistý. Jídlo se nám celkem často opakovalo a bylo hodně překořeněné. Číšníci jsou velmi milí a hezky se o vás celý týden starají. Kdyby jsme nemuseli půlku dovolené řešit problémy s ubytováním,tak by jsme si aj dovolenou užili,ale po téhle zkušenosti do toho hotelu už bych se nevrátila.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Zuzana V.
Recenzováno: 12. září 2018 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí,spousta udržované zeleně,příjemný usměvavý personal,spousta programů s animatory,kteří maji krásný vztah a trpelivost s dětmi.Jídla spousta,každý si určitě vybere.Za nás určitě doporučuji prostě super.

Poděkujte uživateli lindazelena.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. září 2018

Mila Lindo,

dekujeme za cas venovany teto recenzi a za vsechna mila slova na dresu naseho resortu.

Velmi nas tesi, ze jste s nami stravili vice nez prijemnou dovolenou a uzili si spoustu zabavy s nasim animacnim tymem.

S potesenim Vas privitame opet v budoucnu.

S pratelskym pozdravem
General manager

Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo bylo super. Obsluha byla výborná a ochotná.
Pokoje pěkné a v dobrém stavu.
Večerní program i minidisco od animatorů super. Mohu jen doporučit.
Výlet do pouště na čtyřkolkách byl úžasný a i ten mohu doporučit.

Poděkujte uživateli makimouckova.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. září 2018

Mila Marketo,

dekujeme za kladne ohodnoceni vsech sluzeb naseho resortu. Samozrejme cely nas tym velice tesi, ze jste s nami stravila prijemnou a zabavnou dovolenou a uzila si i pekny vylet na ctyrkolkach.

Radi Vas privitame opet priste jako naseho mileho hosta.

Srdecne zdravi

Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělá dovolená, která splnila veškeré naše očekávání a i víc.
Pokoje jsme měli hned u bazenu, takže jsme to měli všude kousek.
Jídlo nám vyhovovalo, ale už se těšíme domů na českou kuchyni.
Celý den nám bylo postaráno o zábavu a i večerní program od animátorů byl výborný.
Počasí jsme měli celých 12 dní krásné.
Rádi se znovu vrátíme

Poděkujte uživateli zannet12018.

Mila zannet,

jsme opravdu moc radi, ze Vase dovolena s nami byla skvela a radi bychom Vam podekovali za sdileni Vasi dobre zkusenosti z Vaseho pobytu v Marsa Alam.

Bylo nam potesenim postarat se o Vase prijemne zazitky z dovolene a spoustu zabavy s nasim animacnim tymem.

Uprimne doufame, ze nas opet brzy navstivite !

Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

V Egyptě jsme podruhé a naprostá spokojenost.
Hotel je klidný a velice příjemný. Pouze nám nefungovala karta od pokoje, která se nepodařila opravit. Problém byl vyřešen klíčem, protože karta nefungovala pouze na dveře.
Každý den jsem chodili do moře plavat, ale bohužel jsme nevyužili možnost snorchlovani.
V hotelu jsme využívali i animační program, který nám náš pobyt zprijemnil. České animátorky se nás snazily zapojit do všech aktivit. Jejich služby jsou velice nadstandardní (Kristynka). Martin a Jana

Poděkujte uživateli divisekmartin.
MichelleManagement, Manager v zařízení Magic Tulip Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. září 2018

Mily Martine,

dekujeme za cas venovany teto mile recenzi a za to, ze jste si ke straveni Vasi dalsi dovolene v Egypte vybrali prave nas resort.

Tesi nas, ze jste byli spokojeni a stravili s nami peknou dovolenou. Doufame, ze nedopatreni s kartou od pokoje bylo vyreseno promptne a nenarusilo prubeh Vasi dovolene. Nas resort nabizi prekrasny a bohaty koralovy utes, snorchlovani tedy behem Vasi pristi mozne dovolene u nas vrele doporucujeme !

Vasi pochvalu nasemu animacnimu tymu velmi radi vyridime, a tesime se, az Vas budeme moci opet privitat jako nase hosty.