Recenzováno: 26. listopadu 2018

Krásná dovolená, veškeré služby skvělé. Jídlo výborné. Pláž téměř u hotelu. Už se těšíme na příští rok opět vyrazíme. Vhodné pro děti, zábava i animační programy. Pokoje čisté, televize překvapila s českými kanály NOVA a PRIMA.

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli SarkaKarasova123.
Recenzováno: 22. října 2018 prostřednictvím mobilu

Pro skvělou dovolenou doporučuji tento hotel. Krásný hotel, krásné prostředí a všechno na dosah ruky. Moc dobre jídlo. Určitě se sem brzy podíváme znovu. O zábavu se nám staral animatorsky tým - Firo, Bebo, Mando, Alex, Kristina, Ebo, Benzama a šéf Kabaka. Byli skvělí. ❤️

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Jaruška Š.
Recenzováno: 15. října 2018

Hotel byl moc krásný. Největším plus bych řekla, že je blízká vzdálenost od letiště. Takže transfer z letiště trvá cca 20 minut. Moře krásné čisté, podmořský život neuvěřitelný. Jen pokud je odliv tak se trochu projdete než dojdete do vody, ale pár kroků na víc nikomu, nikdy neuškodíl.
Ráda bych vyzdvihla animátorský tým, který každý den pořádá pro hosty mnoho aktivit přes den a každý den i večerní show. Nejlepší animátorkou je Kristýnka, které bych chtěla moc poděkovat za vše co pro nás dělala.

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli terkakopinakopecka.
Recenzováno: 8. října 2018

Hotel - Hotel rodinneho typu. Vhodny pro prvotni navstiveni Egypta.
Jidlo - Jidlo vyborne, ale mohlo by byt malinko teplejsi.
Pokoj - pekny
Animatori - Jakozto anglicky nemluvici osoba ma tento hotel abolutni vyhodu v ceskych animatorech. Animatori maji kazdy den plno aktivit jak na plazi tak u bazenu. Kazdy vecer maji bohaty program a clovek se s nima rozhodne nenudi.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Adéla E.
Recenzováno: 2. října 2018

V Marsa alam jsme byli po druhé a po téhle zkušenosti,jsme se rozhodli,že už do Egypta nepojedeme. V hotelu jsme byli se dvěma malýma dětmi( 6let a 1,5 roku) a byli jsme ubytováni v budově vedle generátorů,které strašně hučeli celou noc. Po vyžádání změny pokoje nám byl pokoj změněn,ale nikoho nezajímalo,že jsme měli dostat 3 lůžkový pokoj,dali nám dvojlůžkový pokoj.Po vyžádání 3 lůžkového pokoje,protože syn neměl kde spát, nám donesli otřesnou přistýlku. Do rána nám na pokoji praskla hadice od záchodu a vytopil se nám celý pokoj.Manžel šel na recepci ať situaci dojdou vyřešit.Došli zastavili vodu a řekli nám,že máme používat záchod na recepci nebo na pláži a že to dojde někdo opravit. Nikdo za celý den nepřišel. Záchod došli opravit až o půl desáté večer až jsme opět museli jít prosit na recepci.Oprava byla taková, že do druhého dne rána opět hadice praskla a zase jsme byli vytopení. Na recepci to nikdo s náma už neřešil a vodu z pokoje nám došli uklidit až ve 4 hodiny odpoledne, do té doby jsme chodili v pokoji ve vodě.
Jediné plus na celé dovolené bylo krásné moře a podmořský svět.Pláž byla krásná a čistá,areál hotelu byl krásný, čistý. Jídlo se nám celkem často opakovalo a bylo hodně překořeněné. Číšníci jsou velmi milí a hezky se o vás celý týden starají. Kdyby jsme nemuseli půlku dovolené řešit problémy s ubytováním,tak by jsme si aj dovolenou užili,ale po téhle zkušenosti do toho hotelu už bych se nevrátila.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Zuzana V.