Recenzováno: 2. března 2019

Doporučuji vzít v úvahu, že jste v arabské zemi (čistota a kvalita věcí nebude na úrovni Evropy + chování lidí je také odlišné).
Také je třeba brát v úvahu, že v moři je korálový útes, mezi útesem a břehem je velká plocha s nízkou hladinou + moře má příliv a odliv. Kdo chce pro děti pozvolný přístup do moře by měl jet jinam.
Také kdo jede do Egypta +- v únoru, doporučuji hotel s vyhřívaným bazénem.

Dovolená úžasná.
Byli jsme s dětmi a všem se tam líbilo. Děti měli raději bazén, než moře.
Ubytování na místní poměry pěkné, výběr i množství jídla obrovský, pití alko i nealko dostatek, odpolední zmrzlina, obsluha ochotná.
Moře perfektní. Množství korálů i živočichů. Z mola je možné při troše štěstí vidět trnuchy, murény, ježovky, chobotnice, perutýny a obrovské množství ryb.
Doporučuji si vytisknou časy přílivů a odlivů. Při odlivu je možné korály, perlorodky, hvězdice, … obdivovat z blízka téměř po suchu.

Dny bývají celkem větrné, takže je možné si mimo jiné půjčit kite a projet se na vodě na prkně.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Molvas.
Recenzováno: 26. listopadu 2018

Krásná dovolená, veškeré služby skvělé. Jídlo výborné. Pláž téměř u hotelu. Už se těšíme na příští rok opět vyrazíme. Vhodné pro děti, zábava i animační programy. Pokoje čisté, televize překvapila s českými kanály NOVA a PRIMA.

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli SarkaKarasova123.
Recenzováno: 22. října 2018 prostřednictvím mobilu

Pro skvělou dovolenou doporučuji tento hotel. Krásný hotel, krásné prostředí a všechno na dosah ruky. Moc dobre jídlo. Určitě se sem brzy podíváme znovu. O zábavu se nám staral animatorsky tým - Firo, Bebo, Mando, Alex, Kristina, Ebo, Benzama a šéf Kabaka. Byli skvělí. ❤️

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Jaruška Š.
Recenzováno: 15. října 2018

Hotel byl moc krásný. Největším plus bych řekla, že je blízká vzdálenost od letiště. Takže transfer z letiště trvá cca 20 minut. Moře krásné čisté, podmořský život neuvěřitelný. Jen pokud je odliv tak se trochu projdete než dojdete do vody, ale pár kroků na víc nikomu, nikdy neuškodíl.
Ráda bych vyzdvihla animátorský tým, který každý den pořádá pro hosty mnoho aktivit přes den a každý den i večerní show. Nejlepší animátorkou je Kristýnka, které bych chtěla moc poděkovat za vše co pro nás dělala.

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli terkakopinakopecka.
Recenzováno: 8. října 2018

Hotel - Hotel rodinneho typu. Vhodny pro prvotni navstiveni Egypta.
Jidlo - Jidlo vyborne, ale mohlo by byt malinko teplejsi.
Pokoj - pekny
Animatori - Jakozto anglicky nemluvici osoba ma tento hotel abolutni vyhodu v ceskych animatorech. Animatori maji kazdy den plno aktivit jak na plazi tak u bazenu. Kazdy vecer maji bohaty program a clovek se s nima rozhodne nenudi.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Adéla E.