Recenzováno: 13. března 2019

Hotel je jen 25 min. autobusem od letiště, takže žádné další dlouhé cestování. Fotky uvedené u popisu opravdu souhlasí s realitou. Personál je velmi vstřícný a vlídný. Nejsou vtíraví, pokud odmítnete jejich nabídku služeb, s pochopením odchází.
Nevýhodou je, že tam není wifi zdarma ani na půlhodiny zdarma za den. Pouze za dost vysoký poplatek ( 10 EUR na 3 dny, nebo 30 EUR na týden).
Druhou nevýhodou je, že pokud nejste milovníci bazénů, tady si v moři nezaplavete. Po odlivu zůstává vody jen do poloviny lýtek, a to si k ní musíte ještě dojít cca 400m. Takže dospělý člověk se může jen brouzdat ve vytyčeném úseku, aby nepřekážel kiterům. Byli jsme s 19.ti mesíčním dítětem, takže tam jsme se nemuseli bát, že se nám utopí.
Hotel si filtruje sám mořskou vodu, takže vyčistit si zuby vodou z vodovodu je naprosto v pohodě. Žádné zažívací problémy z toho nedostanete. Voda je pitná po převaření.
Jinak jídla a pití bylo opravdu nadbytek. Hlady rozhodně neumřete :-)
Byli jsme první týden v březnu, a bylo dost větrno na pláži. Pláže byly čisté a upravené.
Žádnou silně negativní zkušenost nemáme a spíše dovolenou zde doporučujeme.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Lucie K.
Recenzováno: 2. března 2019

Doporučuji vzít v úvahu, že jste v arabské zemi (čistota a kvalita věcí nebude na úrovni Evropy + chování lidí je také odlišné).
Také je třeba brát v úvahu, že v moři je korálový útes, mezi útesem a břehem je velká plocha s nízkou hladinou + moře má příliv a odliv. Kdo chce pro děti pozvolný přístup do moře by měl jet jinam.
Také kdo jede do Egypta +- v únoru, doporučuji hotel s vyhřívaným bazénem.

Dovolená úžasná.
Byli jsme s dětmi a všem se tam líbilo. Děti měli raději bazén, než moře.
Ubytování na místní poměry pěkné, výběr i množství jídla obrovský, pití alko i nealko dostatek, odpolední zmrzlina, obsluha ochotná.
Moře perfektní. Množství korálů i živočichů. Z mola je možné při troše štěstí vidět trnuchy, murény, ježovky, chobotnice, perutýny a obrovské množství ryb.
Doporučuji si vytisknou časy přílivů a odlivů. Při odlivu je možné korály, perlorodky, hvězdice, … obdivovat z blízka téměř po suchu.

Dny bývají celkem větrné, takže je možné si mimo jiné půjčit kite a projet se na vodě na prkně.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Molvas.
Recenzováno: 26. listopadu 2018

Krásná dovolená, veškeré služby skvělé. Jídlo výborné. Pláž téměř u hotelu. Už se těšíme na příští rok opět vyrazíme. Vhodné pro děti, zábava i animační programy. Pokoje čisté, televize překvapila s českými kanály NOVA a PRIMA.

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli SarkaKarasova123.
Recenzováno: 22. října 2018 prostřednictvím mobilu

Pro skvělou dovolenou doporučuji tento hotel. Krásný hotel, krásné prostředí a všechno na dosah ruky. Moc dobre jídlo. Určitě se sem brzy podíváme znovu. O zábavu se nám staral animatorsky tým - Firo, Bebo, Mando, Alex, Kristina, Ebo, Benzama a šéf Kabaka. Byli skvělí. ❤️

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Jaruška Š.
Recenzováno: 15. října 2018

Hotel byl moc krásný. Největším plus bych řekla, že je blízká vzdálenost od letiště. Takže transfer z letiště trvá cca 20 minut. Moře krásné čisté, podmořský život neuvěřitelný. Jen pokud je odliv tak se trochu projdete než dojdete do vody, ale pár kroků na víc nikomu, nikdy neuškodíl.
Ráda bych vyzdvihla animátorský tým, který každý den pořádá pro hosty mnoho aktivit přes den a každý den i večerní show. Nejlepší animátorkou je Kristýnka, které bych chtěla moc poděkovat za vše co pro nás dělala.

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli terkakopinakopecka.