Recenzováno: 23. března 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel krásný a vše okolo také, program nabitý a skvělí, zaměstnanci milí, bazény skvělé dovolená jak má být užitá na sto procent, jídlo bylo dobré a veliký výběr. Pokoje čistě a vše čistě i okolo. Prostě hotel, jídlo a program byly super

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Terka S.
Recenzováno: 23. března 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel mohu určitě doporučit vše bylo perfektní
Dobre jidlo
Milý personál
Ubytování
Animační program byl nejlepší z celé dovolené.
Doufám že se sem zase brzy vrátím.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Misa K.
Recenzováno: 13. března 2019

Hotel je jen 25 min. autobusem od letiště, takže žádné další dlouhé cestování. Fotky uvedené u popisu opravdu souhlasí s realitou. Personál je velmi vstřícný a vlídný. Nejsou vtíraví, pokud odmítnete jejich nabídku služeb, s pochopením odchází.
Nevýhodou je, že tam není wifi zdarma ani na půlhodiny zdarma za den. Pouze za dost vysoký poplatek ( 10 EUR na 3 dny, nebo 30 EUR na týden).
Druhou nevýhodou je, že pokud nejste milovníci bazénů, tady si v moři nezaplavete. Po odlivu zůstává vody jen do poloviny lýtek, a to si k ní musíte ještě dojít cca 400m. Takže dospělý člověk se může jen brouzdat ve vytyčeném úseku, aby nepřekážel kiterům. Byli jsme s 19.ti mesíčním dítětem, takže tam jsme se nemuseli bát, že se nám utopí.
Hotel si filtruje sám mořskou vodu, takže vyčistit si zuby vodou z vodovodu je naprosto v pohodě. Žádné zažívací problémy z toho nedostanete. Voda je pitná po převaření.
Jinak jídla a pití bylo opravdu nadbytek. Hlady rozhodně neumřete :-)
Byli jsme první týden v březnu, a bylo dost větrno na pláži. Pláže byly čisté a upravené.
Žádnou silně negativní zkušenost nemáme a spíše dovolenou zde doporučujeme.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Lucie K.
Recenzováno: 2. března 2019

Doporučuji vzít v úvahu, že jste v arabské zemi (čistota a kvalita věcí nebude na úrovni Evropy + chování lidí je také odlišné).
Také je třeba brát v úvahu, že v moři je korálový útes, mezi útesem a břehem je velká plocha s nízkou hladinou + moře má příliv a odliv. Kdo chce pro děti pozvolný přístup do moře by měl jet jinam.
Také kdo jede do Egypta +- v únoru, doporučuji hotel s vyhřívaným bazénem.

Dovolená úžasná.
Byli jsme s dětmi a všem se tam líbilo. Děti měli raději bazén, než moře.
Ubytování na místní poměry pěkné, výběr i množství jídla obrovský, pití alko i nealko dostatek, odpolední zmrzlina, obsluha ochotná.
Moře perfektní. Množství korálů i živočichů. Z mola je možné při troše štěstí vidět trnuchy, murény, ježovky, chobotnice, perutýny a obrovské množství ryb.
Doporučuji si vytisknou časy přílivů a odlivů. Při odlivu je možné korály, perlorodky, hvězdice, … obdivovat z blízka téměř po suchu.

Dny bývají celkem větrné, takže je možné si mimo jiné půjčit kite a projet se na vodě na prkně.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Molvas.
Recenzováno: 26. listopadu 2018

Krásná dovolená, veškeré služby skvělé. Jídlo výborné. Pláž téměř u hotelu. Už se těšíme na příští rok opět vyrazíme. Vhodné pro děti, zábava i animační programy. Pokoje čisté, televize překvapila s českými kanály NOVA a PRIMA.

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli SarkaKarasova123.