5 lidí si prohlíží tento hotel
eDreams129 US$
FindHotel90 US$
Agoda.com129 US$
Prohlédněte si všech 12 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 6. října 2019

Zdravím a krátce se zmíním o tomto 14 denním pobytu . Začátek a to se týká ubytování byl trochu problematický, protože nebyly volné pokoje.Vše však vyřešil ve 14 hod.delegát Blue Style, který se dostavil na naši urgenci a sjednal vše k naší spokojenosti, nebyli jsme sami.Poté probíhal pobyt dle zkušeností z Egypta. Sice starší hotel, ale plně vyhovující apatman v nádherné zahradě, trochu nedostatek - hluk ze zadní strany z diesel agregátů.Stravování velice dobré, přemíra sladkého. Několik barů - výborných, hotel, recepce, jídelna, plážový, bazenový prostě výborné.Personál vynikající, ochotný, zábavné programy, animátoři vynikající, moře poměrně klidné, ale vzhledem k tomu, že se rád potápím a šnorchlujeme slabé. Je to však ovlivněné tím, že aqacentrum je součástí dvou hotelů a to Magic i Royal a ovládá molo, kam přijde spousta hotel.hostů, kteří si zapůjčí a případně zaplatí ponor nebo pouze masku, takže je tam mumraj a spousty lidí, kteří v moři předtím nebyli a chtějí něco vidět. Z toho vyplývá, že je vidět minimum vodních živočichů, pouze nějaké korály. Záporem je také, že klientela, která byla na hotelu nedodržuje pravidla slušného oblékání, prostě vezmi si na sebe co jsi měl doma na zahradě.Pouze dodávám, že čs. učastníků tam byla velká menšina, ale i pro ně to platí.Omlouvám se, že jsem se rozepsal, ale chtěl jsem podat náš pohled na základě zkušeností, podotýkám, že střídáme lokality, nejezdíme opakovaně.

Tip ohledně pokoje: do zahrady, krásná
Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli mulis48.
Recenzováno: 11. září 2019 prostřednictvím mobilu

Jedna z mých nejkrásnějších dovoleneých! Upřímně mohu říci, že vše proběhlo nad mé očekávání. Hned po příjezdu o nás bylo krásně postaráno. Byla jsem nadšená nádhernou a především zelenou zahradou, o kterou tu denně pečují (pro mě osobně zeleň v Egyptě dělá hodně). Celý areál je neuvěřitelně čistý, denně můžete vidět několik pracovníků, kteří neustále udržují vše čisté a zorganizované - od zahrady, přes bazénové okolí až po pláž.

Hotelový personál dodal naší dovolené neskutečné kouzlo; všichni jsou tu pracovití profesionálové, milí a vstřícní. Udělají vše pro to, aby jste si vaši dovolenou patřičně užili. Starají se o vás od rána do večera. Servis během snídaně, oběda či večere je skvělý. Ani u bazénu vás nenechají “na suchu”, automaticky vás obsluhují a nosí vaše oblíbené pití až k lehátku (což považuji za úplný nadstandart). Většinou hovoří několila jazyky, takže se zde dobře dorozumíte.

Co se týče jídla, každý si vybere své. Bohaté stoly plné teplých pokrmů, salátů, ovoce, pečiva a dezertů. Každý den je zaměřen na jinou kuchyni, takže se vám neopakuje stále to stejné. Pokud budete mít možnost se zúčastnit romantické večeře u pláže - určitě doporučujeme! Jídlo si vybíráte z menu a je o něco jinačí než bývá na klasické večeři.

Pokoj byl denně krásně uklizený, voda doplněná, postele ustlané, koupelna čistá. Občas nás náš pan pokojský překvapil kytičku na stole nebo kvítkama na posteli. Moc milé.

Pláž je prostorná, rozhodně nemusíte v 5 ráno vstávat, abyste si zabrali vaše místečko. Lehátek je zde dost pro všechny. Voda je v dopoledních hodinách mělčí, pro mě vyhovující brouzdaliště. Pro nadšené plavce je zde otevřené moře na konci mola.
Lokalita je ideální pro nadšence podmořského života. Můžete pozorovat nejrůznější druhy, ale i delfíny, želvy, rejnoky.

Dovolená a servis hotelu byl nad má očekávání! Rozhodně se sem vrátím!

Všem moc děkujeme!

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli nikola_hlousek.
Recenzováno: 6. července 2019

Úžasná rodinná dovolená, krásná pláž, klidné prostředí - žádná hlava na hlavě. Pěkné, čisté bazény, bar v bazénu. Lehátka u bazénu je dobré obsadit už tak v 7:15 - potom už je dost obsazeno. Osušky vydávají v cca 7:20 - 7:30. Rodinný pokoj supr, klimatizace ok, každodenní úklid. Moře mělké, při přílivu se v půlce mola dá plavat - voda tak po prsa. Pod plošinou v půlce mola jsou k vidění perutýni a murény. Na konci mola ideální podmínky pro šnorchlování nebo potápění. Personál milý, ochotný, usměvavý - udělají pro vás první poslední. Tým animátorů perfektní - děti se nenudily. Jídla nepřeberné množství - určitě si každý vybere. Byly i buchtičky se šodó a UHO! :-D K večeři je vhodné se slušně obléct - stačí kraťasy a košile, ženy šaty, sukně. I když všude se najdou jedinci, kteří dělají ostudu, a přijdou v trenýrkách a nátělníku. No.... každý podle svého IQ, že..... Suvenýry doporučujeme koupit až při odletu na letišti - dost ušetříte. Pokud potřebujete internet, dá se koupit datová simka v hotelu - stánek Vodafone. Na letišti už prodej simkaret zrušili. Dovolenou jsme zde trávili na přelomu červen - červenec 2019.

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Petr Č.
Recenzováno: 11. června 2019

Pozitiva - super skvělý servis, téměř všichni zaměstnanci hotelu se snaží udělat vše, co vám na očích vidí. Jsou hodní, milí, usměvaví, po této stránce mohu vřele doporučit. Také velmi dobře vaří, jídlo je dobře ochucené, myslím, že si může vybrat každý...
Moře samozřejmě krásné, ale všude daleko, laguna je opravdu dlouho hodně mělká, potom tak na šplouchání. Na konci dlouhatánského mola nádherné šnorchlování a potápění.
Negativa: Pro mě je tam jeden velký nedostatek. Kde by měla být bujná zelená a kvetoucí zahrada jsou jen plochy trávníku místy vysekaného až do kořenů, sem tam strom nebo keřík zuřivě sestříhaný do miniaturních tvarů a korun. Výsledek je bohužel takový, že nikde není ani kousek stínu a jsou pak vidět i věci, které by mohly zůstat očím turisty trochu skryty (např. letitý bordel okolo zřejmě nepoužívaného tenisového kurtu, chátrající zdivo a tak)... Urychlená změna konceptu zahrady by byla jen na místě. Škoda, protože bych jinak ráda dala mnohem vyšší hodnocení.
Vzhledem k velmi mírnému písečnému vstupu do moře se hotel hodí pro rodiny s malými dětmi.

Datum pobytu: červen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Zdena P.
Recenzováno: 15. dubna 2019

Moc příjemný hotel, žádný obří komplex, vše čisté, veškerý personál moc milý a vždy ochotný.
Pláž každý den perfektně čistá, ke korálu se dostanete přes dlouhé molo. Po lenochy upozorňuji, že fakt dlouhé, ale za mne moc hezká procházka a šnorchl super.
Pokoje prostorné, tradiční, čisté. Jídlo i pití také skvělé, když se vám nechce na oběd z pláže, najíte se v baru na pláži. Lehátek dostatek, kdo si raději poleží u bazénu než na pláži, tam je lehátek sice také dost, ale ta plážová jsou pohodlnější :-) Menší bazén je vyhřívaný, větší s barem není, takže pro otužilce, ale zase v opravdu horkém létě je to určitě fajn.
Za sebe mohu určitě doporučit, já tu strávila nádhernou dovolenou a moc se těším na další.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Lucie P.